February 2011

~Přeji si (po ztracení všech iluzí) - vlastní báseň 0.04

28. february 2011 at 18:10 | Ms.SeCReT |  Poesy
Každý z nás si občas připadá jako by ztratil všechny iluze, tak proč si nemoci alespoň něco přát?

Přeji si..

Přeji si najít lásku,
svůj život dám ti v sázku.

Přeji si snít
a životem lehce jít.

Přeji si vedle - tebe mít
a lehounce si tak žít.

Přeji si přátelé pravé,
mít tolik přání - není zdravé.

Přeji si, ať sny se mi vyplní
a mé srdce - radostí se zaplní.

Přeji si úsměv pro každého,
ať nikomu nestane se nic závažného.

Přeji si lidem pomáhat
a nikdy u toho zaváhat.

Přeji si, ať rozumím si s tebou,
ať dobré vlastnosti u mě vedou.

Přeji si, ať svět je dobrým,
já vím, že snílkem - jsem pouhým.

~Iluze nejen v lásce, ale i v blízkých..

28. february 2011 at 17:51 | Ms.SeCReT |  Citation

Honoré de Balzac
Láska má své iluze a každá iluze má svůj zítřek. Z toho důvodu se už tolik milenců rozešlo, ač věřili, že jsou spokojeni navždy.
Můj názor:
Když se člověk zamiluje - je v iluzi, myslí si že jejich láska vydrží na věky. Avšak je pravda, že někdy to tak býti může.. Je jen otázkou jestli se naše iluze stane skutečností, proto musíme být trpěliví a čekat. Snad každý z nás bude mít jednou to štěstí..
----------
Zikmund Freud (psycholog)
Všichni jednou ztratíme iluze, které jsme chovali v mládí o svých bližních.
Můj názor:
Nesouhlasím, je pravdou, že občas to tak je, ale řekněte sami, myslíte si že jí ztratí všichni? Podle mě ne..
----------
T. G. Masaryk
Iluze máme každý, ale je otázka, mám-li vědomě dělat někomu iluzi, to jest lhát.
Můj názor:
Myslím si, že je pravda, že když někomu dáváme naději (iluzi) tak lžeme a když ne úplně tak alespoň z poloviny určitě.

~''Normální'' den..

28. february 2011 at 17:40 | Ms.SeCReT
Ahojté, jak se máte? Já fájn.. Ani dobře ani špatně. No prostě žiju.. Chápete mě? :D Určitě znáte ten pocit, kdy se nemáme ani supér, ani špatně, ale prostě jen tak přežívate. Nadpis - ''Normální'' den, den byl normální, ale to normální jsem dala do uvozovek.. A hádejte proč? Víte? Ano? Ne? Tak já vám to řeknu - používáme slovo normální, ale zná někdo z vás přesnou definici tohoto slova? Ne? Jak to? Každý si pod slovem normální může představit něco jiného, toto slovo již používáme běžně aniž by jsme uvažovali nad tím co vlastě to slovo v daném smyslu znamená.. No, ale to vás asi nezajímá nebo ano? Tak přejdu k mému dni. Dneska jsem vstala (ó jak nečekané :D) v 5:30.. To jsem sem asi nepsala, že já - chudák :D musím vstávat tak brzo a to mi škola začíná v 8. No, ale když nejedou busy, co se dá dělat? Vstávat tak brzo! :D Jela do školy.. Ach jo :D, nebudu vám vypisovat jak to probíhalo ve škole, akorát by jste se znuděně koukali. Nebo se už koukáte? :D Ach ano, já vás vidím!:D Takže povinně.. Nastavit úsměv! :D Už? Ne? Jak to? Alespoň malý :P, ano, ano.. Přesně tak. Jsi šikula! :D A asi mi hráblo. Ti co si čtou tenhle článek a četli si už nějaký deníček před tím - asi překvapení nejsou.. :). No co bych vám měla ještě napsat? Co takhle počasí? Nuda? :D Co se dá dělat.. Ale opakuji - sníh roztává a mizí! :D Jéé.. V které písničce zní ... a mizí? No v některé to je, ale jaké? Nebo to bylo mizím? Ach ano! Já už vím! :D Drobná paralela.. No dobrá, žádná hitovka či pecka, ale je to tam! :D Já věděla že si na to vzpomenu, no dobrá.. Možná jsem trochu pochybovala, ale., To nevadí :D. No nic, nebudu vás zahlcovat a zahlcovat, ještě by jste ''záhadně'' zmizeli.. Pozřeni příšerou (alias mnou, kdo to nepochopil :D), ale věřím že ještě stále žijete. I když znuděně :D. Ach jo, já jsem blbá :D. Nebo ne? Ne? :D No dobře.. Tichučko, tichučko, vždyť já už jdu.. Takže: Odplouvám a mizím :D:D.
Ms.SeCReT

~Visits - second week

28. february 2011 at 17:24 | Ms.SeCReT |  Visits
Navstevnost za minuly tyden (21.2. 2011 - 27.2. 2011) je:
Pondeli: 18
Utery: 31
Streda: 26
Ctvrtek: 76
Patek: 42
Sobota: 13
Nedele: 60

Celkem: 266

~Kajuša

27. february 2011 at 18:04 | Ms.SeCReT |  (Interesting sides)

~Život bez lásky - Vlastní báseň 0.03

27. february 2011 at 15:28 | Ms.SeCReT |  Poesy
Život bez lásky..

Životem kráčíš sám,
kdybych mohla - ruku svou ti dám,
ať víš, že při tobě někdo stojí,
ať víš, že se o tebe někdo bojí.

Obejmout tě pevně,
šlo by to vidět zevně,
však v srdci co cítíš, nelze vidět,
za to co cítíš - nemusíš se stydět.

Když druhého k sobě tvé srdce nemá,
ono krvácí a marně sténá,
ty pomoci bys mu měla,
sama bys to tak chtěla.

Však nikoho k sobě nepustíš
a sama sebe v pozitivním myšlení opustíš.
Na sobě jen chyby hledáš,
a každým dnem jejich počet zvedáš.

Pozitivněji by jsi myslet měla,
hledat přednosti tvého těla,
vždyť na tobě je krásného mnoho,
tak konečně - všímej si toho!

Važ si toho co máš,
ostatní rádi budou, když úsměv jim dáš.
Ten utkví jim v paměti
a vrátí ti ho v zápětí.

Ms.SeCReT


~Design - Spring 0.01

27. february 2011 at 15:24 | Ms.SeCReT
Zapomněla, jsem zveřejnit změnu designu.. Takže pozdě, ale přece..
Design - Spring = první design tohoto blogu


~Když muž není schopen, žena si poradí sama ;) :D..

27. february 2011 at 15:22 | Ms.SeCReT |  Jokes
Žena vyruší manžela sledujícího fotbal: "Můžeš opravit světlo na chodbě? Dlouho nesvítí." "Teď? Mám snad na čele napsáno Elektrikář?" "A co dveře u ledničky? Nedovírají." "Cože? Mám tam napsáno Opravář ledniček?" "Tak aspoň opravit schody? Celý rozvrzaný, můžem se na nich přizabít." "Jsem snad tesař s nápisem OBI? Mám toho dost. Jdu do hospody,tam bude klid." Po pár hodinách v hospodě začne hlodat svědomí. Vrací se domů a kouká: schody opravené, světlo funguje. Vezme si pivo z lednice - je opravená. Říká manželce: "Teda, jsi fakt dobrá. Jak jsi to všechno dokázala?" "Já ne, seděla jsem venku a brečela. Kolem šel jeden mladík a ptal se, proč brečím. Tak mu to povídám a on na to, že to všechno spraví, když se s ním buď vyspím, anebo mu upeču buchty." "A jaký jsi mu upekla?" "Mám snad na čele napsáno Dr. Oetker?"

~Povídají si dvě blondýnky, a další..

27. february 2011 at 15:20 | Ms.SeCReT |  Jokes
1) Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?". Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."
----------
2) Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí kouká, hodí kouká přijde policajt a ptá se copak to tu děláte? A blondýnka povídá no podívej hranatý kostičky a kulatý kruhy!
----------
3) Policajt zastaví blondýnu na ulici a říká: "Slečno, Váš pes nemá košík." "Ale my nejdeme nakupovat." "Promiňte, to jsem nevěděl."
----------
4) Volají si takhle dvě slečny. Jedna je blondýna a druhá brunetka. Brunetka se na něco ptá blondýny, ale ona jí vůbec neodpovídá. Ptá se znovu a pořád nic. Brunetka se naštve a zakřičí do telefonu: Jsi hluchá a nebo co!! A blondýna ji odpoví: Vždyť jsem ti kývala, že jo!
----------
5) Stojí dvě blondýnky na zastávce. První se ptá druhé:"Čím jedeš?" A druhá odpoví: "Dvojkou. A ty?". "Trojkou".Obě se na chvíli odmlčí a čekají na své spoje. Po chvíli přijede dvacettrojka. První povídá druhé: "Jéé podívej, pojedeme spolu!"
----------
6) Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá blondýny: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....
Řekla bych že tyto vtipy jsou trošku slabší..

~Hodinu nevíš..

27. february 2011 at 15:18 | Ms.SeCReT |  Others
Název: Hodinu nevíš
Žánr: Psychologický, drama, krimi
Rok: 2009
Hodinu nevíš
Popis: Tvůrci příběhu filmu Hodinu nevíš… se inspirovali nemocničními vraždami, zejména pak konkrétním případem tzv. heparinového vraha. Co bylo příčinou, a co se odehrávalo v mysli mladíka, který se rozhodl vykonat a vykonávat ty nejtěžší zločiny, a mít přitom často pocit, že vlastně dělá dobrou věc? Co nutí nadějného a inteligentního adepta studia medicíny z podstaty se změnit a páchat na lidech zlo? Je hrozná, ta představa, že vraždí člověk, kterého dobře znáte, kterého denně vídáte, máte ho vlastně rádi a který je všem nápomocný, ochotný a obětavý, i na úkor vlastního pohodlí a svých vlastních věcí. Sledujeme příběh, který se mohl stát, možná stal, a bohužel kdykoliv stát může. A první, co vás napadne, když zjistíte, koho jste vlastně znali, je - kolik chybělo, aby se obětí stal kdokoli z vašich blízkých a známých, nebo dokonce vy samotní. Příběh "heparinového vraha" nás zasáhl na citlivém místě. Ano, tohle se opravdu mohlo stát komukoliv z nás. Tohle už nebylo "někde ve světě". Tohle bylo opravdu hodně blízko!
Komentář: Já osobnmě jsem ho neviděla celý, ale jsem zvědavá, takže si to pustím ještě jednou a celé.

~Sedm životů..

27. february 2011 at 15:16 | Ms.SeCReT |  Advising
Název: Sedm životů
Žánr: Psychologický, drama
Rok: 2008
poster
Vlastní popis: Tento film je opravdu dobře natočen, ze začátku vlastně neznáte smysl toho všeho, ale možná se některým (jako i mě) podaří odhadnout děj. Nejsmutnější na tomto filmu je konec, ale film je opravdu 'krásný.' Nedovedu si představit, že by někdo udělal něco takového pro mě. Nebo i pro kohokoli jiného, opravdu doporučuji.
Konec: Smutný, ale zároveň krásný.

Welcome spring?

27. february 2011 at 15:11 | Ms.SeCReT


Ahojté, takže jako obvykle :D - jak se máte? Já celkem dobře.. A vidíte to, co já? :D Venku? Ano, ano - Slunce svítí. Wow, hned mám lepší náladu :D. Že by konečně začalo jaro? No snad, doufejme. Ale nechci to zakřiknout. I když ráno (kolem 11h :D) bylo -6°C, teď sedím u okna a přímo na mě svítí Slunce, jak hřeje.. Včera jsem měla v plánu něco přidat na blog, ale nbyl čas. Byla jsem si koupit rifle, už jsem je vážně potřebovala.. A to opravdu akutně :D. Navíc jsem si koupila dvě trička a šaty. Je pravda, že ty jsem akutně nepotřebovala :D, jsou spíše na to, až bude teplo. Tak ať už je! :D Doufám také, že si zítra nebudu muset brát zimní boty a hodím je do botníku. Samozřejmě by bylo nejlepší kdyby tam na pár měsícu zůstaly - respektivě tak na deset :D. No a vratím se znovu ke včerejšku.. Pak jsme byli nakoupit nějaké potraviny a jeli domů, pak oběd.. No a domluvily jsme se s kámoškou, že příjde a bude u mě spát.. Což znamenalo, že jsem si musela pospíšit a uklidit. Uff.. :D Ale stihla jsem to. Takže přidám ještě dneska něco, ale co? No to já ještě nevím :D. Učila jsem se zeměpis a bohužel ještě mi 4x A4 chybí.. Jak mě už se do toho nechce, počkám si trošku.. A pak se na to vrhnu, musím. No nic, užívejte neděle.. Nespěte :D! A ahojté..
MRs.SeCReT

Maximální sexuální prožitek je v naších představách..

27. february 2011 at 14:57 | Ms.SeCReT |  Citation
Marcus Tullius Cicero
Tělesná rozkoš uplývá, jen přijde - hned odlétá, a častěji zanechává po sobě důvod k lítosti než ke vzpomínce.
Můj názor:
Myslím si, že na tom něco pravdy pude, otázkou však zůstává co. Snad to, že rozkoš opravdu uplývá.
-----------
Giacomo Girolamo
Casanova
Sexuální prožitek dosahuje maxima v našich představách. V praxi je poloviční.
Můj názor:
Myslím si, že to je jak kdy.. Ale je pravdou, že v naších představách, to může být krásné, dokonalé, ale realita je jiná.
----------
Alexandre Dumas starší
Soulož je estetická souhra dvou těl, jejich duchovní sbližování a fyzické splývání, čarokrásné prolínání linií božsky utvářených údů, nádherná pastva pro zrak. Ze všeho nejméně je to napodobení živočišného páření.
Můj názor:
Jednoduše - souhlasím.
----------
Claude Adrien Helvétius
Mezi všemi slastmi na nás bezesporu nejvíce působí a dodává naší duši nejvíce energie rozkoš z žen.
Můj názor:
Nejsem kluk, takže opravdu nevím :D.


A co na to říkáte vy? Jaký je váš názor?

Z lásky? Nebo jen pro prožitek?

25. february 2011 at 21:11 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
Sex..
Říká se, že žena (dívka) je 'schopná' se milovat jen s tím koho miluje. Myslíte si, že je to pravda? A proč muž se může milovat s jakoukoliv ženou i bez lásky? Čím to bude? A opět.. Souhlasíte s tím?
Myslím si, že u žen to není vždycky pravda. Tedy jde o to, jaká ta žena je. Nechci říkat, že bychom se chtěly ''vyspat'' kdydoli s kýmkoli. Není to tak.. Alespoň ne u mě, nevím jak u vás - patříte k té druhé skupině či ne? A proč se o mužích říká právě to, co říká? Podle mě je pravda, že muži to neberou podle toho jestli jí milují či ne. Pro ně to je jakýsi prožitek, který se jim líbí, ostatně to i pro ženy je slast. Ale asi bez sexu nevydrží moc dlouho nebo přesněji -touha po sexu je silná.. A tak si chtějí ''užít'' i nezávazně.
Popravdě nevím co bych měla ještě psát.. Myslím si, že lidé o sexu ví to co potřeba. A každý sám ví, co sex je..

STOP! Už toho bylo dost!

25. february 2011 at 18:02 | Ms.SeCReT
Ahojté, jak se dneska máte? Já celkem fájn, ale asi nečekaně.. Je mi strašná zima! Opravdu velká. Proto tento obrázek, neumíte někdo tady zastavit zimu? Nejlépe mráz, sněžení atd.. Ne, neumíte? Tak to je zlé. Nezbývá nic jiného než tu zimu vydržet a nějak jí přežít. Taky nejste nadšeni? To já bohužel taky ne :D, ale to vám je asi jasné.. Vůbec se mi nechce sedět doma, ale vypravit se do té strašné zimy se mi taky nechce. Tak co mám dělat? Kruci.. :D Asi si říkate, jak je to se mnou strašné, že si pořád stěžuji, ale nedivte se. Když je venku zima, vy mrznete, pořád by jste jenom spali a spali.. Je to hrozné :D. Zima je určitě také příčinou, že jsem zaspala. Zaspala, ale to opravdu hodně! Ne dneska, ale včera. Měla jsem budíka na 5:30, chtěla jsem si ho oddálit.. Jenže? Spletla jsem si tlačítka a místo toho jsem ho vypla. Vzbudila jsem se v 6:30, bus mi jede 6:38 a cesta mi obvykle trvá cca 10 min. Jen jsem na sebe naházela nějaké oblečení a vyběhla z domu. Běžela jsem opravdu rychle.. Na tom kluzkém ledě to bylo na zabití, ale co.. Běžela jsem a běžela. V 6:38 jsem byla na zastávce, samozřejmě že bus mi ujel! Moje nervy! :D Musela jsem čekat do 7:00 na další a ten mi jel na druhou stranu města.. Takže z té zastávky jsem musela zase pěšky.. Nakonec jsem ve škole byla o 10 min později. A dneska? :D Zákon schválnosti - na zastávce jsem byla dříve a bus jel v 6:41. No řekněte sami, nenaštvalo by vás to?! :D Mě jo!:D Ale co se dá dělat? Už nikdy nevstávám s hodinovým zpožděním.. a na bus vždy doběhnou o něco dřív! :D Tak si to také pamatujte ;). Užívejte si pátku a vůbec celého víkendu. MRs.SeCReT


Sex je dílem okamžiku..

24. february 2011 at 21:03 | Ms.SeCReT |  Citation
Michálek Josef
Sex je dílem okamžiku, milování je běh na delší trať, ale není dobré běžet maraton a na konci vyčerpáním usnout.
----------
Rolland Romain
Láska tělesná se obejde bez úcty. Lásku založenou na úctě nelze snížit na pouhý požitek.
----------
Marcus Tullius Cicero
Sténání se někdy povoluje muži, a to zřídka, kvílení však ani ženě.
----------
Richard Aldinghton
Je víc, daleko víc v lásce než jen pohlavní akt, ale když ten je špatný, všechno je špatné a milenci nejsou milenci.


Sex..

24. february 2011 at 20:51 | Ms.SeCReT |  Citation
Woody Allen
Neodsuzujte masturbaci - je to sex s někým, koho miluji.
----------
Sharon Stone
Ženy můžou předstírat orgasmus, ale muži dokážou předstírat celý vztah.
----------
Billy Crystal
Ženy potřebují mít důvod na sex, muži potřebují jen místo.
----------
Jerry Seinfeld
Je jen velmi málo rad v mužských magazínech, co se týká sexu, protože muži si myslí, vždyť vím co dělám. Stačí, když vidím nahou ženu.

Další..

24. february 2011 at 19:38 | Ms.SeCReT |  (Interesting sides)

Pocity - Vlastní báseň 0.02

23. february 2011 at 18:12 | Ms.SeCReT |  Poesy
Pocity..

Já názor mám jeden, dva, možná pět,
já cítím jak semnou točí se celý svět.
Já zájem mám o jednoho kluka,
ale má hlava prožívá muka.
Mám s ním jít či nemám,
já vymlouvám se, že sténám,
jeden hlas mi šeptá: ''Ty blázen jsi!''
Druhý zase: ''honem, jdi!''
Otázku vám těžkou dám,
který hlas poslechnout mám?
Ten co říká stůj?
Já vím, že hlas je to tvůj.
To hlava moje radí,
se srdcem krutou bitvu svádí,
to říká, ať rychle utíkám,
v mých myšlenkách teď zanikám.
Nevím komu věřit mám,
za pravdu vím, že tobě asi dám.
Zůstanu venku, na vzduchu stát
a větrem mé myšlenky nechám vlát.