Jarní dess a venku sníh :D aneb už bylo sněhu DOST!

19. february 2011 at 17:28 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jak se máte? Já celkem dobře, teda až na to, že dneska i přes to, že je víkend se celkem nudím. Včera u mě spala kámoška, ou.. To bylo :D. První jsme nechěly jít vůbec spát, ale když jsme si kolem čtvrté zaply film - horor. Tak nás to nějak sebralo, dodívaly jsme se a kolem půl šesté jsme šly spát. Ještě jsme chvíli kecaly.. 

No a to ráno? To bylo!:D Vypadaly jsme jako by jsme byly po celodenním flámu.. Ale překvapivě se mi nechce spát. Dala jsem si kafčo, poobědvala a je mi fájn. Ale.. když jsem viděla tu 'hrůzu' venku, respektivě když vstala kámoška a oznámila mi, že venku je sníh.. Nevěřila jsem, ale on tam fakt je :-\. Ach jo! Myslím si, že ne jen já, ale i mnoho dalších lidí by už chtělo jaro, alespoň trošku teplo.. Na mikinu nebo klidně i na tenčí bundu. Už aby to bylo.. Protože schovávat a vytahovat zimní boty stále dokola se mi opravdu nechce. To se asi nedivíte.. Nebo jo? Patříte mezi ty, co zimu přímo zbožňujou?

Moje zimní boty už byly zapadnuté vzadu mezi botama, které jsem počítala, že delší dobu nevytáhnu.. Také jsem si myslela že zimní bunda brzy skončí na dně šatníku, ale mám smůlu. Ještě více mě štve, že nemůžu nosit svoje boty, které jsem si nedávno koupila na jaro.. :D:D Ale co, já to vydržím! Jsem silná! A budu silná! :D Nic jiného mi totiž nezbývá. Počasí nezměním.. Tedy, můžu se ještě zbláznit, ale podle některých už blázen jsem. Takže.. Smůla :D! No a co vy? máte u vás taky sněhovou ''nadílku''? Nebo patříte mezi ty šťastnější? 

Jinak.. Dneska jsem si založila tento blog. Doufám, že se najde alespoň pár lidí, kteří sem alespoň párkrát zajdou a zanechají nějaký ten komentář. Každý komentář potěší, tedy pokud to nejsou nějaké urážlivé.. Ale je pravda, že ne každému se líbí všechno.. Každý máme jiný vkus, jiný názor a to respektuji. Ale na druhou stranu si nemyslím, že je důležité, když se vám něco nelíbí urážet. Ale přežiju to.. Ale nemyslete si, že za to budu děkovat.

Tak se mějte hezky, hezký zbytek soboty přeje..
Ms.SeCReT


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kerolaiin Kerolaiin | Web | 19. february 2011 at 18:21 | React

óóó,děkuji děkuji děkuji :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement