Schíza? :D

23. february 2011 at 18:05 | Ms.SeCReT
Ahojté,
takže jako obvykle :), jak se máte?
Já se mám celkem fájn, ale opět unaveně.. Strašné toto, že? :D Pořád bych jenom spala, spala a spala.. Kdyby to šlo, ale jaksi mám smůlu, že ano? Do školy za mě nikdo nepůjde, mé základní potřeby taky za mě nikdo nevykoná :D a úkoly, které mám nakazené, také nikdo neudělá. Takže jsme asi dospěli ke stejnému závěru - a to jakému? No? :D Už? No přece k takovému, že mám smůlu. Ale já to přežiji, tedy alespoň doufám.. Je pravda, že dnešní zaspání a to opravdu velké :D - bylo to více než půl hodiny :-O!
Také jsem měla co dělat abych stihla alespoň polovinu věcí, co jsem chtěla udělat. Takže prášek, bez pití - užitý v autobuse, na to jsem musela něco sníst - připadala jsem si jako nenažranec když kolem mě seděli samí ospalí (vyjímkou jsem nebyla ani já, nečekaně :D) a ládovala jsem se tím šátečkem. No, co.. Jinak to prostě nešlo :D.. Tak dobře šlo, ale to bych se musela ráčit vstát jako normálně nebo alespoň trochu dříve. Ale zítra vstanu! Věřím v to :D. Nějaké pochybnosti sice mám.. Ale :D! Já to zvládnu!:D Jo!:D:D
Ještě že to mám kde napsat :D, jinak bych si připadala jako blbá. Tichučko, já vím.. Možná ''trošku'' jsem, ale řekněte sami, co znamená slovo normální? Hmm? Máte nějakou přesnou definici? Ne? A já se ani nedivím.
Včera večer jsem se snažila ještě naučit pár slovíček a alespoň něco do chemie, ale prostě nešlo to. Znáte ten pocit když se něco naučit chcete, sednete si k tomu, ale váš mozek vám řekne: ''Ne, já se učit dneska nebudu! Na tož abych si něco pamatoval!'' ? Tak tohle přesně se mi stalo včera večer - já chtěla, ale mě se nechtělo :D. Taková schííza :D (schizofrenie).. Ale test z chemie byl podle mě lehký, mám všechny otázky, což mi příjde nějaké divné. Mám z toho sice dobrý pocit, ale znát to, ne? :D Tužka se proti vám spikne, mozek taky (hajzlík jeden :D - první se s vámi nechce učit a teď tohle) a najednou píšete, píšete a píšete.. Ale když dostanete známku nestačíte se divit, co vám to udělali :D. Myslím si, že něco takového se stane možná i mě.
Ach ano, snažím se zbavit viny :D a to je dobře nebo ne? :D Akorát to svádím na jiné části těla, ne na vás, takže buďte v klidu :D. No dobře, možná to tak dobře není - měla bych se k tomu postavit čelem, ale on se k tomu tak postaví můj mozek :D, takže to jsem v podstatě já.. Ach jo, jak složité :D, schválně.. Kontrolní otázka - je někdo, kdo si to přečetl až sem? :D A je vůbec někdo, kdo mě ještě chápe? :D Ano, je to ''občas'' těžké, zvlášť když nechápu sama sebe ani já, ale mozek zase píše, píše a píše :D. Našla jsem ''někoho'' na koho mohu svést svou vinu a nikdo mi nic neřekne, neudělá a ani nevynadá :D. Akorát pak třeba vypoví svou funkčnost. Ups.. To by byl průser :D!
No nic, budu končit.. Ne proto, že bych nezvládla ještě psát, to věřte že naopak ano, ale pochybuji stejně že si toto celé někdo přečte. :D A pak - kdybych pokračovala, možná by jste si o mě mysleli ještě něco horšího než si myslíte nyní :D. Tak se mějte, hezky zbytek dne..
Tudůůů, tudůůů - já mám dobrou náladu! :D
Mrs.SeCReT
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Katy - your Aff♥ Katy - your Aff♥ | Web | 23. february 2011 at 19:12 | React

taky mám dny, kdy se můžu snažit sebevíc ale i když si látku přečtu 5x neumím ani slovo :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement