Unavená a podrážděná..

22. february 2011 at 19:56 | Ms.SeCReT
Ahojté,
takže jako obvykle - jak se máte? Já dneska tak nějak divně a hlavně unaveně. Podrážděná jsem proto, že otec bude asi celý týden doma. Ach jo.. To zase bude - udělej tam to a nezapomeň na to, neměla jsi mít už dávno umyté nádobí? Ach ano, vážně se těším!

No a dneska jsem psala z té fyziky, řeknu vám, ty příklady byly pěkně těžké, ale co nadělám? Doufám, že alespoň teorii mám dobře, ale to že ty příklady nevypočitám, s tím už jsem více méně počítala.

No jinak - co jste dělali dneska? Já měla celkem ''frmol'' - přišla jsem domů, trošku poklidila, ikdyž teda nic moc :D, pomohla bráchovi s úkolem, normálně neměl určené co má dělat.. I já musela trochu uvažovat aby mi to docvaklo - chudáci děti :D! No a pak se stavila kámoška, ne proto aby jsme se nějak vykecávaly a to jsem jí dlouho neviděla, ale slíbila jsem jí, že jí vysvětlím němčinu. Ach jo.. Mě se už tak dneska nic nechce.. A to mě čeká ještě chemie, musím se na ní podívat, ale vidím to až na večer. Také bych si měla ještě zopakovat němčinu a tak snad to zvládnu, musím a doufám!! Uvidím.

No nevím, co bych měla ještě dneska psát - nic zajímavého se nestalo. Takže, se mějte hezky a dobrou noc (je to asi brzy, ale přece.. :D)

Ms.SeCReT


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement