Welcome..

19. february 2011 at 14:22 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jsem dalo by se říct normální holka, ale kdo ví, co si zrovna ty nebo ty pod slovem ''normální'' představíš. Slušnosti by bylo představit se, ale doufám že mi nebudete mít za zlé, když tady budu vystupovat pod jménem: ''Ms.SeCReT''. Je mi 16 let a chodím na střední školu - přesněji: do druháku na gymplu. Ale nejsem ta, jakou si mě teď asi představujete. Mnoho z vás si určitě myslí, že na gymplu jsou všichni hodní, slušní, chytří, šprti a tak.. I já byla takového názoru, ale opravdu to tak není. Nebo spíše jak kde. Možná si nyní říkate, že to říkám jen protože zrovna já jsem gymplák. Ale opravdu ne! Byla jsem taky takového názoru, ale má vlastní zkušenost můj názor změnila. No a jinak? Jaká asi jsem? Připadám si jako dva lidé v jednom těle.. Lidé na mě mají dva názory..

1) Tichá, nevýřečná.. apod..
2) Vtipná, šíleně se smějící, stále mluvící, přátelská apod..

Je na vás do které skupiny mě zařadíte, ale upřímně mám raději své druhé já. S lidmi, se kterými si hned rozumím se dokážu bavit hodiny. To samé i s lidmi, kteří mě znají. Ale s některými mi dělá problém navázat kontakt. Nevím proč to tak je, ale lidé kteří se s vámi chtějí spřátelit, snad nedají na názory druhých a udělají si ho sami.. I když mám i jiné zkušenosti.

No a jaký je vůbec váš názor na svět, život, lidi apod..?

Patříte mezi ty, kteří jsou komunikativní s kýmkoli nebo naopak mezi lidi, kteří si vystačí sami a nebo mezi takové lidi mého typu?

A můj názor na lidi?

Na světě existuje mnoho lidí, jak zlých tak dobrých. Ale ty dobré je už těžší a těžší objevit. Osobně se neodvážím říci, mezi které patřím já a už vůbec nechci tvrdit, že mezi ty dobré. Každý má nějaké svoje mínus. A kdo tvrdí, že ne tak lže. V lidech jsem se mnohokrát zklamala, možná to je právě ten důvod proč jsem taková jaká jsem. Myslím si ale, že nyní už mám docela dobrý odhad na lidi.. I když je pravda, že ne vždy, člověka vystihneš úplně dobře. Někteří tě dokážou překvapit svým chováním, ale když tě překvapí jednou, tak už víš a očekáváš, že to nebylo naposled.

A dál? Ráda pomůžu, lidem o kterých vím, že to potřebují a zaslouží si to. Ale upřímně neodmítnu pomoct i lidem, kteří mi nejsou moc sympatičtí. Doufám, že to teď nezní nějak namyšleně, aby jste si o mě nemysleli něco špatného. Ráda chodím na sbírky pro různé nadace a pomoc lidem.

No a co mě baví? Mám strašně ráda zábavu a legraci. Ráda se zajdu projít, popovídat a také jsem ráda dělala keramiku s kterou jsem kvůli nedostatku času skončila. Také ráda tancuji, nyní mě začaly bavit standartní a latinsko-americké tance. Jinak na sport nejsem vůbec nadaná.

A na závěr, proč jsem si tento blog založila? Nejde mi o to, aby můj blog byl nejnavštěvovanější.. Ale samozřejmě pokud sem lidé budou chodit, budu moc ráda. Ráda za to, že někdo bude číst moje ''řeči''. Chci jen někde psát své pocity, nálady apod.. Psát lidem, které taky souží každodenní trápení a alespoň trochu mě chápou..

Myslím si, že toto by mohlo být pro začátek všechno. Ahoj :)) 


 

7 people judged this article.

Comments

1 Karr Karr | Web | 25. february 2012 at 11:33 | React

Ty taky? Tak mám dojem, že myslíš mým mozkem :D Nechceš zpřátelit blogy? =)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement