June 2011

~Rain..

30. june 2011 at 21:55 | Ms.SeCReT


~Startujeme i za deště..

30. june 2011 at 21:43 | Ms.SeCReT

Ahojté,
jistě čekáte obvyklou otázku a to? Ano, jak se máte? Já celkem dobře, i když by mohlo být líp. A jak se říká - vždycky může být líp.. :) No nevím, nebudu nyní o tom polemizovat, ale řekněte sami, nezažili jste již pocit, kdy jste si mysleli, že líp se už mít ani nemůžete? A pokud tvrdíte, že ne.. Zeptejte se znovu sami sebe - nelžete si trochu? :D A pokud odpovíte, že ne, tak.. :D Ne dobře, nebudeme to tady rozpítvavat.
Zítra začínají prázdniny! A to je co? Dobře? Nebo supér? No řekněte sami - není lepší se ulívat a mít chvíli klid od školy, než do ní chodit a učit se? Odpověď je snad jasná: JE! :D A nebo snad nesouhlasíte? No snad se nechcete se mnou hádat! :D Takže.. Prázdniny budou startovat, i když už asi vystartovaly, co? :D Hned když jsme opustili dveře školy. Řeknu vám, tedy spíše napíši :D, říkat můžu, co chci a vy mě stejně neuslyšíte.. :D To počasí se mi vůbec, ale vůbec nelíbí! Ale ani déšť nám přece nezabrání k tomu, abychom si prázdniny užili, tedy snad! Protože kdyby pršelo celé dva měsíce - nebylo by to jistě příjemné! Uff.. Ani na to nemysleme, úplně se mi orosilo čelo!:D
Takže všichni povinně - třikrát hurá! HURÁ, HURÁ, HURÁ.. Vy jste slabota! Nic neslyším! Ještě jednou a pořádně: HURÁ, HURÁ, HURÁ! No dejme tomu, už je to lepší! :D
Mějte se a smějte se.. :D
Ms.SeCReT

~Melon

29. june 2011 at 21:17 | Ms.SeCReT


~Jaký je rozdíl mezi ženským a mužským přátelstvím?

29. june 2011 at 21:02 | Ms.SeCReT |  Jokes
Jaký je rozdíl mezi ženským a mužským přátelstvím?
Přijde žena domů nad ránem a řekne manželovi, že byla u kamarádky. Manžel obtelefonuje osm manželčiných kamarádek, které všechno popřou.
Přijde muž domů nad ránem a řekne ženě, že byl u kamaráda.Manželka volá osmi manželovým kamarádům, z nichž tři řeknou, že u nich byl a zbývající, že je ještě u nich.

~Největším štěstím je..

29. june 2011 at 21:01 | Ms.SeCReT |  Citation
John Lennon

Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život.
----------
Robert Fulghum

Věřím, že fantazie je silnější než vědění. Že mýty mají větší moc než historie. Že sny jsou mocnější než skutečnost. Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností. Že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.
----------
Sidonie-gabrielle Colettová

Koho milujeme, toho nejsme nikdy pevně rozhodnuti opustit, i kdyby nám sebevíc ublížil.
----------
Romain Rolland

Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.
----------
Victor Hugo

Muž chce být první láskou ženy, žena poslední láskou muže.

~První láska je los..

29. june 2011 at 20:48 | Ms.SeCReT |  Citation
John Lennon

Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě.
----------
Curt Cobain

Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.
----------
Španělské přísloví

Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.
----------
Honoré de Balzac

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.
----------
Emile Zola

První láska je los, který nevyhrává, ale celý život si pamatuješ jeho číslo.

~Jizvy, které máš zvenku určitě bolí, ale..

23. june 2011 at 18:03 | Ms.SeCReT |  Citation
Neznámý autor

Jizvy, které máš zvenku a jdou vidět tak určitě bolí. Ale jizvy, které máš skryté v duši, jizvy, které ti způsobila láska bolí mnohem mnohem víc.
----------
Thomas Alva Edison

Tajemství úspěchu v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme.
----------
Mylý princ

Tady je moje tajemství. Je jednoduché. Správně vidíme jedině srdcem; to nejdůležitější je očím neviditelné.
----------
Oscar Wilde

Hudba je nejdokonalejší typ umění: neprozradí nikdy svoje tajemství.
----------
Antonín Sova

Hledat lidi, jež byste milovali, toť tajemství a úspěch celého života.

~Ulovila jsem chvilku..

23. june 2011 at 17:55 | Ms.SeCReT
Ahojté, asi víte co teď bude následovat.. Ta ''ohraná'' otázka na to, jak se máte? Možná
se divíte že tady píšu, když jsem tvrdila, že se zde neukážu, ale ''ukradla'' jsem si chvilku na PC :D. A ano, vyhodila jsem na chvíli ségru. Ale co, vždyť se jí nic nestane :).
Možná bych mohla taky odpovědět na mnou položenou otázku.. Mám se dobře, i když jak se říká - vždycky může být líp :). Těším se na zítra. Je to divné :D, mám jít zítra k zubaři a já se těším? :D No to víte že ne, ale.. Nejdu do školy, stejně se tam už nic nedělá, takže budu brzy doma. A navíc, odpoledne? Jdu ven s tím *Úžasným* a už se nemůžu dočkat :). Těším se jako malá na Vánoce.. Ale divíte se? Já ne! Když mi je s nim tak dobře.
Jsem zvědavá na to, jak to mezi náma bude :). Tak mi prosím držte pěsti ;). No a co vy a letní láska? Máte nějakou?
Dneska jsem od rána doma a je mi to strašně líto. Doufám, že víte, že to myslím ironicky :D. Už jenom 4 dny a pátý nás všechny školou povinné čeká vysvědčení. Už víte jaké bude?
Já úspěšně dokončila druhý ročník, takže žádná pětka :D a čtyřka taky ne. Tedy pokud mi jí někdo nedá, ale neměl by :D! A trojka se na tom mém vysvědčení objeví.. No spíše tři trojky, ale co? I to je pěkné nebo ne? Wow, když si uvědomím, že ty dva roky utekly tak strašně rychle a že za ještě kratší dobu mě čeká maturita.. Začínám se upřímně bát, vždyť nic neumím! Ale nebudu si přece kazit začátek prázdnin.. Takže na to teď nemysleme :D.
Raději se ''bavme'' o něčem pozitivnějším - už víte co budete dělat o prázdninách? Já tedy ještě ne. Brala bych nějakou brigádu, ale ono je těžké teď něco najít - prostě nikde nic. Tak uvidím, ještě se podívám někde po netu a snad se na mě usměje štěstí.
No nic, já budu končit, tak se mějte hezky, užívejte teplého dne :) a hlavně, ať ty zbývající dny šk. roku rychlé utečou ;).
Ms. SeCReT

~''Odešel?''

21. june 2011 at 16:04 | Ms.SeCReT
Ahojté,
je to strašné, ale obnovila jsem svůj blog a teď co se nestane? Budu mít opět málo času sem psát, respektivě nebudu mít jak. Včera se mi vypl netbook a nejde nastartovat :(. Omlouvám se, ale buďte prosím trpěliví. Za další tady nemůžu být o víkendu (možná bych mohla na pc, ale má přijet kámoška, já pak jedu k ní a po + út máme školní výlet..). Budu se snažit tady být ale co nejdříve. Buď koncem června nebo začátkem července, ještě jednou se moc omlouvám :( a děkuji za trpělivost.
Ms.SeCReT

~Design - Summer 0.02

20. june 2011 at 16:43 | Ms.SeCReT
Tak a je tady nový design, už takový letní :). Vím, že mi moc nesedí, ale líbí se mi, takže ho tady nechám a co na něj říkáte vy?

imagebam.com

~Nekonečno nekonečného..

19. june 2011 at 13:42 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
Nekonečno nekonečného..
Tak to je podle mě vesmír! Co si představíte a vybavíte hned, když někdo řekne vesmír? Podle mě je to něco záhadného, tajemného.. Něco, co naplňuje celý venkovní ''svět,'' který my nevnímáme. Ale proč? Proč když se koukneme nahoru, nahoru do nebe - vidíme jen mraky? Proč nevidíme ku příkladu další planety?
Je to záhadné a uklidňující, asi si říkáte, co je na tom uklidňujícího, ale víte co nám přináší vesmír? Nechci vás podceňovat, vím, že to víte.. Řekněte sami - dokážete odolat pohledu na rozzářenou oblohu s hvězdami a Měsícem? Ano, někteří to dokážou, ale je jich málo. V noci když se podívám ven a vidím hvězdy.. Dodává mi to zvláštní pocit, pocit, který mě uklidňuje. Který mi dodává nějakou záhadnou energii, nevím, nedokážu to popsat.. Ale mohla bych nebe pozorovat hodiny a hodiny.
A víte co je zajímavé? Víte o tom, že hvězdy jsou několikanásobně větší než Slunce? A my je stejně vidíme tak malé, některé až nepatrné.. Je to tou dálkou. Říkám si a představuji jaké by to asi bylo proletět se raketou a vidět všechno to, pro nás neznámé.. Zažít stav bez tíže, vypustit všechny starosti a jen hledět.
Stejně je zajímavé, že život existuje jen na naši planetě.. Máme ještě 7 planet, ale nikde nebyl zjištěný život, proč? Je to záhada..
Vesmír je ''prostě'' nějaký neohraničený prostor, hmota a energie..

~Lži - vlastní báseň 0.05

19. june 2011 at 13:25 | Ms.SeCReT |  Poesy
Lži..
Byly zde včera, i dnes zde jsou,
oni opouští rychle hlavu tvou.
Ty nevíš, co řict máš,
určitě ten pocit znáš.
Kdo říká že nikdy nelže,
ten sám sobě i tobě lže.

Už v lhaní praxi dlouhou máš,
ty, co chceš - jen najevo dáš.
Jsi lhář teď pouhý,
co nezbaví se touhy.
Po tom, si stále něco vymýšlet,
dlouho už nemusíš přemýšlet.

Vždy tě něco napadne,
a puzzle do puzzle zapadne,
ty najdeš vždy větu
a rychle, beze spěchu.
Kterou lidem ublížíš,
dozadu se pozdě ohlížíš.

Není ti to ani líto
a málo kdo ví to,
protože ti všichni věří,
však já už jen stěží.
Chudáci lidé, kteří věří tobě,
já utápím se v zlobě.

~Krásný pocit, vetší než nekonečný vesmír..

19. june 2011 at 13:18 | Ms.SeCReT
Ahojté, asi tušíte co teď bude následovat, že? :D Jak se máte? Já dobře, opravdu.. :) Mám supér náladičku, i když jsem skoro vůbec nespala. Domů jsem totiž dorazila až kolem půl šesté ráno - ty jo! :D Nechápu, jak můžu existovat.. Vzbuzená jsem byla před devátou! :D Ještě chvíli budu takto vstávat a budu vytrénovaná :D, pak nebudu muset spát vůbec.. No ne! :D Musím spát, jinak bych vypadala jako Zombie. A to já, co? Chci! :D Ne, dělám si samozřejmě srandu, nechci tak vypadat :D, i když.. Ne, dobré :D. Je to hrozné se mnou, ale dneska nedokážu asi napsat nic vtipného :(, své vtipy jsem vypotřebovala asi od včerejšího odpoledne do dnešního rána. Teď musím zase dobít svou energii, ale jak? Šla bych spát, ale mě se nechce! :D Jsem normální? :D Mě se nechce spát.. Já vím, je to divné..
Zrovna mě a nechce se jít spát :D. Jindy bych mohla spát a spát a? Ano! Spát :D. Byla jsem včera s tím *Úžasným*.. Ach! Ta jeho vůně.. Omámila moje smysly! Kdyby jste jí cítili! Ne! :D Tu chci cítit jen já! :D Příjde mi, jako bych ho znala snad věčně.. :) Večerní procházka byla úžasná, déšť jsme přečkali se smíchem.. Myslím si, že začínám být zamilovaná, ale nechci to zakřiknout, nevím jak jsem na tom já u něj. :( Po pravdě ale - přála bych si to vědět. Neuvěřili by jste jak je vtipný.. Ty hodiny s nim ale uplynuly strašně rychle.. Chtěla bych umět zpomalit čas, zvláště při těch krásných chvílích. Akorát se obávám toho, co když budu pro něj jen kamarádkou? Nevím.. Dali jsme si pusu na rozloučenou, ale tu si přece můžou lidé dát i jako přátelé..
Ale stejně, nelituji ani trošku..
No a dost mých žvástů! :D Co jste dělali včera vy? A co budete dělat dneska? Já bych asi měla dospávat, ale nechce se mi. Energii mi dodává takový hřejivý pocit.. Uuh! Musím na to pořád myslet, promiňte ale jinak to nejde :D. Nebudu vás tím ale už otravovat.. I když bych chtěla :D.
Dneska to vypadá, že bude celkem hezky.. I Sluníčko vylezlo, i když je nějaké unavené asi :D, tak nějak jako já. Ne! Já vlastně unavená vůbec nejsem! :D Ale tak mohlo by více vystrčit své paprsky, že?
Určitě semnou souhlasíte, že? :D Ano? No ještě aby ne! :D Bych se asi naštvala, né, dobře, nenaštvala :D. Ale musím vám nějak pohroszit, aby jste se mnou souhlasili.. :D
Mějte se hezky.. :))
Ms. Secret

~Famfára..

17. june 2011 at 22:58 | Ms.SeCReT
Ahojté,
takže jak začít? :D Snad se budu držet mé staré osnovy a nastolím všemi opakovanou otázku a to? Jak se máte? Já mám dneska jako skoro obyvkle supér náladu, ale když se tak zamyslím, tak to s ní zase tak slavné nebude.
Konečně je to tady.. FAMFÁRO, hrej! :D Dožili jsme se všichni konce šk. roku. Uteklo to rychle a já se můžu pyšnit tím, že jsem dodělala druhák. Byla to ale fuška, co? :D Abych se přiznala, tak zase tak hrozné to nebude, počkejte až se budete nadívat maturitními otázkami. Ale s tím teď pryč! Už jenom týden.. Uáá.. A pár dní, noo dobře! 4 :D. Ale to uteče jako voda, za chvíli si ani na dnešek nevzpomeneme a budeme myslet jen na to, jak si užít prázdniny! :)
Po deštivém období opět nastává období tepla a Sluníčka, po pravdě řečeno bych řekla dusna a nesnesitelného pocení! :D Uh, nechci být nechutná! :D Takže dáme přednost té první variantě.
Dneska jsem vytáhla ségru a kámošku ven a řeknu vám, berte sebou všude pití! :D To vám ale asi dojde, že? :D To jen my jsme tak ''chytré'' a na delší procházku - v tom horku - si ho nevezmeme! :D Šly jsme k rsybníku a ta voda mě tak lákala! Hned bych do ní skočila, kdyby nebyla tak špinavá a já neměla světlé oblečení :(, zklamání to pro mě bylo! Uvažovala jsem, že bych se do ryníku přece jen vrhla, ač ve spodním prádle, však co? Nikdo tam nejezdí a ani nechodí.. Jenže dnes? :D Musel si tam udělat cestu myslivec a zaparkovat kousek od nás! :D No neuškrtili by jste ho? :D Všude kolem mě horko, Slunce pálilo, přede mnou studená voda a já se nemohla schladit :(..
Cestou zpět jsme si hezky zaskákaly :D (myslím tím - rádo by tanec :D).
No a zítra? Mě čeká rádo by rande. Nevím či mám počítat naší první schůzku a kino jako rande, ale pokud ano, tak druhé s tím.. Úžasným, vtipným, hezkým a pro mě dokonalým mladým mužem. :) Ani nevíte jak moc se těším, ale na druhou stranu se obávám toho, jak to dopadne, co když bude chtít mezi námi jen přátelství? Usměje se na mě konečně štěstí a dopadne to dle mých přání? Dá mi tu jeho, ode mě vytouženou pusu? Nevím a vy snad víte? Ne! Neví nikdo.. Snad jen on? Nebo ani on? Jsem zmatená, ale na druhou stranu? Nechám se překvapit, buď mile a nebo naopak.
Pro dnešek bych šla s dovolením spát, tak dobrou noc :). Hezky víkend!

Jsem zpět..

17. june 2011 at 13:01 | Ms.SeCReT
Po strašně dlouhé době, kdy se už konečně blíží prázdniny jsem se rozhodla navrátit na tuto stránku. Je mi líto, že jsem o sobě nedala takovou dlouhou dobu vědět.. Ale bohužel, nešlo to jinak. Čas utekl strašně rychle, ani bych neřekla, že už je červen a nebyla jsem zde od března. Vím, že mě to neomlouvá, ale chtěla bych se omluvit, je to jen na vás jestli mi odpuštění dáte či ne. Bylo druhé pololetí, jsem na gymplu a toto pololetí se počítá na vysokou školu. Ano, můžete si říct, že to jsou výmluvy. Mohla jsem si čas udělat, ale to by znamenalo zanedbát mé přátele a to jistě pochopíte, že by to ode nmě nebylo hezké. Proč vysedávat u počítače, když je venku tak hezky?
Pokud sem ale začnete opět chodit, myslím si, že je na co se těšit. Složila jsem pár nových básniček, venku je krásně, když ovšem neprší a já sem chci vrátit svůj smysl pro humor..
Takže? Je to jen na vás..