~Začátky otevírají nové brány..

23. july 2011 at 19:51 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
Zdravím,
můj první článek k tomuto tématu týdne, což jeZačátek - naleznete zde. Slíbila jsem nebo tedy spíše doufala, že se k tomuto tématu ještě vrátím. A stalo se tak..
Možná si budete říkat, až se dozvíte, což se dozvíte nyní - budu psát o začátku lásky - proč tedy takový obrázek co je v levo.. Odpověď je ale jednoduchá - můžete v něm nalézt začátek nebo konec kolejí? Ano, lze to, ale jak je to doopravdy? Není to právě naopak než si myslíte? A co když tyto koleje nemají konec? Není to jen odraz? Nebo co když naopak nemají začátek? Nevíte..
Každý si může myslet něco jiného..
Já bych zvolila variantu, že nemají konec, protože prožívám začátek lásky a asi jako každý jiný si přeji aby to nikdy, ale opravduNIKDY neskončilo. Nyní píši článek o začátku a myslíte si, že za pár měsíců (nebo třeba i dřív..) zde naleznete článek i o konci? Možné to je, ale popravdě - nechci aby se to stalo!
Chtěla bych si začátek lásky užívat pořád.. Je to opravdu něco neskutečného. Ti, kteří už začátky lásky prožili se mnou budou jistě souhlasit (tedy doufám).
Je krásné vědět, že někomu na vás záleží. A ještě lepší když vás miluje a vy jeho. Nevím jak přesně tento začátek popsat -každý ho jistě prožívá jinak. Ale tento článek je můj a proto mi odpusťte tu sobečskost, ale tak budu psát o tom svém..
Moc jsem ho neznala, psali jsme si a bylo vidět, že si rozumíme. Psali jsme si skoro každý den a v každé odpovědi byl obrovský odstavec. (Nedávno si na to vzpomněl a smál se, prý že mě musel stále otravovat :D, ale pravda je opakem, byla jsem ráda!) Říkala jsem si, že to ani není možné.. V podstatě ho vůbec neznám a my si tak rozumněli (snad i rozumíme nadále :D).
Začal mě více a více zajímat, vždy když jsme si psali jsem měla takový hezký pocit. A nastal zlom, zlom který jsem klidně mohla propásnout (ještě štěstí že se tak nestalo). Jednoho dne jsem byla opravdu unavená, ale musela jsem na internet, musela jsem si přečíst alespoň pár jeho krásných vět, jenže jsem byla unavená a to opravdu hodně a usla na gauči. Když jsem se probudila jen jsem si vylekaně všimla, že je online, omluvila jsem se mu (ani si nečetla, co psal) a šla spát.
Na třetí den (mezitím jsem tam být nemohla, šly jsme s kamarádkou do kina a já u ní spala) jsem se přihlásila a on se ptal, co jsem dělala. Vše jsem mu řekla a byla zvědavá co dělal on. Samozřejmě mi to také napsal a na konci nezapomněl dodat, že jeho pozvání do kina jsem odmítla.. COŽE?! Prolétlo mi hlavou.. A tak jsem se ho ihned zeptala, řekl, že se mě minule ptal, když jsem údajně usla a že chápe, že s nim nechci jít. Jenže já usla opravdu a toho, že mě pozval jsem si nevšimla!
A tak jsem mu to vysvětlila, né že by mi to hned uvěřil, ale zanedlouho se zeptal jestli bych opravdu šla.. A to se ví, že jsme šli. Přijel pro mě domů, poté jsme si sedli do kavárny, dali si horké maliny se šlehačkou a pití. Slušelo mu to a byl opravdu nádherný.. Neodpustil si komentář, že mi to dnes opravdu sluší. Ani by jste nevěřili jak mě to nadchlo, v žaludku mě šimralo.
Poté jsme šli do kina a zbytek večera jsme strávili povídáním. Rozumněli jsme si, jako by jsme se znali léta..
Nakonec mě odvezl domů a rozloučil se otázkou - Uvidíme se ještě? Odpověděla jsem že můžeme.. Nedůvěřicně se usmál a zeptal se - opravdu?
A asi po dvou týdnech - dříve jsem neměla čas, přijel za mnou.. Strávili jsme spolu celý večer, ale připadalo mi to jako chvilka. Na rozloučenou se mě nesměle zeptal, jestli mi může dát pusu! Jistě že mohl!
Líbali jsme se ''až'' na čvrtém rande. A dnes bych již bez jeho polibků nevydržela!
Ms.SeCReT
 

1 person judged this article.

Comments

1 Beriana Beriana | Web | 23. july 2011 at 20:46 | React

Zezačátku musím pochválit design, ten je užasný. A teď k článku ten tvůj začátek je pěkné, souhlasím, já no abych řekla pravdu tak jsem ještě takové chození nezažila ale vím co to je. Zamilovanost jo krásný pocit a ty jsi to popsala krásně :-)

2 Kari & Chilli Kari & Chilli | Web | 23. july 2011 at 21:27 | React

moc pěkný článek =)=) a taky moc pěkný blog máš =)=)

3 mad-sheep mad-sheep | Web | 26. july 2011 at 16:05 | React

Ahoy :-) u mě je vyhodnocení kontroly..podívej se jak si dopadla :-) ahojky

4 mad-sheep <AFFS> mad-sheep <AFFS> | Web | 27. july 2011 at 9:33 | React

Ahoj :-) obíhám narychlo..:-) jak se máš? co máš dneska v plánu? :-) takse zatím měj ahooj

5 H.I.L. H.I.L. | Web | 7. august 2011 at 12:19 | React

hej to je krásný :) úplně ti závidím,že máš tak úžasnýho kluka :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement