August 2011

~Zvládli by jste je mít ještě rádi?!

30. august 2011 at 14:26 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
Zvládli by jste žít s rodiči, kdyby váš otec byl alkoholik a matku ve vašem dětství bil? Zvládli by jste ho mít rádi? První se slzami ulehat, schovávat se.. Pak by se usmířili a vy dělali jakože nic?
Ale po několika týdnech by se to opakovalo a pak pořád dokola..
Zvládli by jste ho mít ještě rádi? Bitky by se po nějaké době uklidnily, ale každý víkend by jste se stejně museli dívat na jeho opilý obličej..
Před známými dělat a přetvařovat se, jak se máte vlastně dobře.
Zvládli by jste mít rádi matku, která si na vás vždy vybije zlost? Pohádali by jste se.. Nadávala by vám do ku*ev, s*iní, apod.?
Hodila by vás po kuchyni a rozbila nos. Zbila vás, že by jste měli podlitinu v oku. Ale pokaždé by se potom omluvila, řekla, že vás má vlastně ráda.
???

~Konec prázdnin, no a?! Pořád ještě jsou! :D

30. august 2011 at 14:09 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jak se máte? Já už dobře.. I když.. Pořád tady je nějaké to ale. Jak jste si mohli někteří všimnout /ti, co tady chodíte/ tak jsem i aktivnější :).
Dneska je poslední den, kdy můžeme jít spát, kdy chceme a zítra vstávat také v kolik chceme. Takže by jsme si tento den měli užít! Většina lidí to jde dneska zapít, jenže.. Nemám náladu na to, abych se koukala na opilé obličeje a navíc pít jen tak pro zábavu? Tak to mě opravdu nebere. Ale zašla bych si sednout a pokecat na pivo.. S někým rozumným.
Myslím si, ale že dnešek prožiju tak nějak klidně. Staví se kámoška s malou, pokecáme, dáme si kafčo.. A tak :). Možná si řeknete, že je to nuda, ale mě to stačí. Je fájn si sednout a pokecat. I když to můžeme dělat každý den.
A co máte na dnešek v plánu vy? :)
Počasí je u nás nic moc - chladno. A co u vás? Asi taky tak nějak podobně, že?
A k nadpisu.. Na mnoha blocích jsem četla již před několika dvy - Konec prázdnin. Ale? Vždyť ještě pořád jsou :). Tak si ten konec musíme vychutnat ;). Proč myslet na to, že za nějaký ten den jdeme do školy a stresovat se brzkým vstáváním? :D Na to času dost, alespoň.. No, do zítra :(.
Ale pryč teď s takovýma řečma..
Užívejte si ''konce''..
Ms.SeCReT

~I♥Chocolate..

29. august 2011 at 23:15 | Ms.SeCReT


~Co má žena na prsou?

29. august 2011 at 23:01 | Ms.SeCReT |  Jokes
- Ve 20ti sémě lásky
- Ve 40ti zlato
- A v 60ti gumu od tepláků

~Chci nový život..

29. august 2011 at 15:49 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
Tématem tohoto týdne je > ''Můj příběh''..
Nevím, zda toto téma brát jako příběh celého života či jedné etapy? Podle názvu článku, kterého jste si jistě všimli, bych začala tím, jak to všechno začalo..
Asi vás ale ničím nepřekvapím..
Začíná to láskou dvou lidí, kteří se rozhodnou přivést na svět nového člena rodiny, novou osobnost, jednoho z nás. A my pak trávíme 9 měsíců pod srdcem naší matky. Jako první nejsme skoro nic, ale když ''to'' konečně příjde a my vykoukneme na svět, jsme radostí.
Bohužel ne vždy je všechno krásné, ne vždy se všechno vyvíjí podle našich představ a bohužel náš příběh může být jen jeden velký smutek, můžeme mít však i šťastný nebo alespoň pár hezkých zážitků.
Většina lidí si asi rádo vzpomene na dětství..
Je mi líto, že já ne. Měla jsem to těžké, občas ještě mám a možná i mít budu. Asi si řeknete, že toto říká každý.. Ano, máte pravdu říká. Ale ti, kteří to říkají a popravdě se mají dobře, si jen neváží toho, co mají. A bohužel - to je chyba! Měli bychom si vážit toho, co máme. A i když jsem prožila ''pár'' hrozivých let, snažím se na ně zapomenout a radovat se z maličkostí.
Bohužel, i to je těžké, ale vždy může být hůře než je.
Jsou lidé, kteří nemají peníze, lidé, kteří nemají rodinu, jsou nemocní, nikdo se o ně nestará, nikomu na nich nezáleží..
To je ovšem jiný příběh.. Jen poukazuji na to, že i ty jsi na tom lépe než mnoho z lidí, žijících na tomto světě. Proto si važ toho, co máš, raduj se z maličkostí a i když to je opravdu sem tam těžké - usmívej se na svět! Úsměvem obdaruješ člověka a ho to potěší.. A vůbec tě to nic nestojí.
Narodila jsem se a krátce na to zemřela prababička.. Je škoda, že mě držela v náručí a já si to nepamatuji. Chvíli jsem bydlela ve městě, bytě mé babičky a dědy, protože otec dostavoval dům. Tento začátek znám ovšem jen z vyprávění.. Rané dětství si moc nepamatuji, tedy skoro vůbec. Co ale následovalo pár let poté si pamatuji velmi dobře, bohužel.
Žili jsme v rodinném domě - já, matka, otec, babička, děda, ''strýc'' a o rok a půl později k nám přibyla moje sestřička. ''Strýc'', bratr otce měl u nás trvalé bydliště. A druhý bratr žil ve městě, nedaleko nás, s manželkou a 2 dětmi.
Nyní žijeme, já, moje sestra, bratr, babička a děda z města v jednom velkém rodinném domě. S prvním ''strýcem'' se nestýkáme a když ho jen potkám je to utrpení. S druhým také ne, ani nevím, co s nim je, je rozvedený, jeho dcera je vdaná a má holčičku a jeho syn, ženatý, má chlapečka, žije v Americe (ani s nimi se nestýkáme!).
A víte proč to?
Říká se mi to, tedy píše.. těžce, ale za všechno může alkohol.
Bojím se tady psát podrobnosti, stydím se za to. A navíc, kdyby někdo přišel na tento blog a poznal mě..
Promiňte mi za nesmyslný článek..

~Rozkvétám - vlastní báseň 0.10

29. august 2011 at 14:44 | Ms.SeCReT |  Poesy
Rozkvétám..

Já bývavala šedou myškou,
co zápasila s lidmi a jejich výškou.
Já pořád stále nechápala,
proč v tomto světě jsem tak malá!
Život občas těžký bývá,
o lepším postavení - každý snívá!

Však, co teď? Co najednou se stalo?

Mé srdce rychle buší,
já rozkvétám a zobrazuji duši,
s úsměvem na tváři,
má plet jen září,
z mých krásných očí,
hlava se klukům točí!

Teď už ráda mám i sama sebe,
již mi nic nebrání - milovat Tebe!
Teď už se nelekám,
když vidím zrcadlo - jak se oblékám,
dnes vím, že taková jsem já
a jsem spokojená!

Mé srdce rychle buší,
já rozkvétám a zobrazuji duši,
s úsměvem na tváři,
má plet jen září,
z mých krásných očí,
hlava se klukům točí!

Již neskrývám v sobě žal,
život můj - šťastným se stal.
Hlas mi už nešeptá: ''Ty blázen jsi!''
Dnes křičí: ''Rychle, jdi!''
Strach mi již problémy nedělá,
kéž bych to dříve věděla!

~Nemocná & Za chvíli KONEC..

28. august 2011 at 19:24 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jak se máte? Já už konečně celkem dobře.. Ne úplně, ale rozhodně líp :). Možná mě k tomu ''dovedlo'' to pěkné počasí, které ale bohužel bylo jen ke konci prázdnin..
Bohužel ale.. Jsem už delší dobu nemocná, tedy už je to o něco lepší, ale stejně! Včera jsem byla na Aquáči! Neuvěřitelné :D! Oni mě tam fakt dostali! :D A to jsem se z toho vždy vykroutila, nechtěly se mi tak na veřejnosti vystavovat špeky :D, ale.. Teď už vím, že se to dá přežít :), i když máte těch pár kilo navíc ;)!
Užila jsem si to maximálně, i když byla škoda, že tobogány nefungovaly :(. Ale tak snad, příště.. Tedy, doufám, že v září nastane alespoň nějaký pěkný víkend, kdy bude teplo..
Uáá.. Šla bych znovu i dnes, měla jsem, ale bohužel, je celkem chladno. K mému ''uzdravení'' možná přispělo to Sluníčko, na kterém jsem strávila snad celý den.. Bohužel! :D Né, že bych ho neměla ráda, ale jsem spálená.. Pořádně spálená, červená jako.. Jako rajče! :D
Záda mě bolí jako čert, nemluvě o ramenou a prsou :(. Ale tak snad to přejde.. Alespoň by to mohlo zhnědnout, když už tak trpím :D!
No a nyní k tomu Konci..
Asi většině z vás dojde, že mluvím o prázdninách.. Je to chvilka, kdy jsme mluvili o tom, že za týden začnou prázdniny a všichni se na ně těšily. Bohužel prázdniny asi nebyly takové, jako by si většina z nás představovala a zvláště to počasí a utekly tak rychle! Takže ve čtvrtek do školy.. Ale to nikomu nebrání v tom, aby jsme si ty poslední dny pořádně užili! :)
Zažila jsem letní lásku, bohužel jen letní.. Ale i na ty chvíle, kdy mi s nim bylo tak dobře budu ráda vzpomínat.
Můžu snad spokojeně říct, že z toho ''nejhoršího'' jsem venku a i když tyto prázdniny nebyly moc podle mých představ, převládala špatná nálada, musím říct, že byly dny na které budu ráda vzpomínat. I když by mě některé z nich měly trápit, byly krásné.. Tak proč si je občas nepřipomenout a nezavzpomínat? Vždyť na to vzpomínky jsou.. Občas musíme otevřít šuplík se starými věcmi, aby jsme si v nich udělali pořádek, vytáhnout někdy i ty, které nám něco připomínají a i když nám někdy v očích vytvoří slzy, vzpomeneme na ně.
Přeji vám hezký zbytek léta :),
Ms.SeCReT

~Konec?!

25. august 2011 at 18:32 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jak se máte? Já bohužel asi nepřekvapím.. Protože se mám tak jako poslední dobou pořád. A to je? Špatně!
Teď k názvu článku - Konec?!
Nevím.. Uvažovala jsem jestli neskončit s blogem? Bohužel to už není jako dřív.. A já nedokážu psát ty mé vtipné a možná i zábavné články.. Bohužel :(
Na druhou stranu si ale říkám jestli by to nebyla škoda? Co myslíte? Pochybuji, že někdo řekne, že by byla..
Další - Konec?!
Rozešli jsme se s tím *Úžasným*.. Bohužel, podle mě již úžasný není. Prý neví, co chce! Ve 21?! To by snad vědět mohl. Chtěl spíše kamarádskou pauzu, ale na tu já opravdu nemám! Napsala jsem mu, že budeme když tak jen kamarádi, možná, později.. Jenže on, že to bere jen tak na půl. Že to bere tak, jako by jsme spolu byli, ale jsme kamarádi a máme krizi vztahu! Chápete to?! Má mě ''prý'' stále rád a záleží mu na mě!
Tak takhle umí ubližovat, jak on sám sebe nazývá - ''Silnější pohlaví''..
Nevím proč, nás, holky, musí stále podceňovat!
Myslí si snad, že se budu neustále trápit, brečet a čekat, až mi řekne, že jsme zase plně spolu?! Tak to pravdu ne, možná to zní bezcitně.. Ale jak říká jedno přísloví o lásce.. ''Nešťastná láska se mění v posedlost, a ta pozdeji změní v nenávist, ne však v nenávist k osobě kterou jsme milovali, alev chorobnou nenávist k sobě samému.''
První jsem nenáviděla sama sebe, protože jsem si říkala, co jsem dělala špatně.. Možná i teď pár věcí lituji, že jsem je mohla udělat jinak, možná lépe.. Jenže?
Když mi mamka, ségra a kámoška říkaly, jak moc mě trápil.. Uvědomovala jsem si, že možná tou špatnou nejsem já.. Přece jen - bylo jeho chování adekvátní? Má se takhle kluk chovat ke své holce? Pokud ano, tak..
  • Jí připomíná, jak je tlustá..
  • Říká jí, jak strašně se mu nelíbí její náušnice, její opasek..
  • Pak vám několikrát za sebou řekne vole, kámo, apod.
  • Nakonec vám řekne, že neví, co chce..
  • Apod..
Popravdě.. Až teď nechápu, jak jsem ho mohla mít tak moc ráda (milovat), jak jsem se mohla kvůli němu trápit? Jak jen jsem mohla kvůli němu trápit?
Proč láska nasazuje lidem růžové brýle, kdy lidé nevidí, co se děje?!
Možná zním bezcitně, jenže vy nevíte, jak moc mě vzal ten ''konec,'' i když podle něj není.. Jenže i kdyby se chtěl ke mě vrátit, po pravdě? Asi bych váhala.. Přece jen, ho mám pořád ráda! Ale jak bych mu mohla po tom všem věřit? Jak bych mohla věřit, že mě má konečně opravdu rád, jak bych si měla být jistá, že nebude dělat to, co dělal?
NEVÍM..
Asi nemohla. Teď se budu muset spamatovat a proto prosím, buďte trpěliví. Berte ohled na mé špatné období..
Ani nevím, jestli teď dokážu věřit nějakému klukovi.. Asi si dám pěkně dlouhou dobu pauzu! Pauzu se vztahy!
Mějte se alespoň vy hezky,
užívejte posledních dnů prázdnin
a smějte se na Sluníčko,
Ms.SeCReT

~A je to tady aneb.. Mění se NĚCO?!

19. august 2011 at 20:20 | Ms.SeCReT
Ahojté..
Ach ano, bohužel, ale je to tak.. Ozívám se, ale po delší době. Má ''skvělá'' nálada totiž i nadále pokračuje.. Nevím, kdy se to spraví, ale doufám, že brzy. SNAD.. Pomalu, ale jistě přestávám doufat :(!
No a jak se vůbec máte? Omlouvám se, že vás takhle zanedbávám.. Ale snad jste si četli předešlé články a víte, že jsem na tom teď - tak nějak divně nebo je lepší použít slovo - špatně? Asi ano..
A teď k nadpisu tohoto článku - což je - A je to tady atd... Takže ANO, je mi 17 (a dva dny :D). No, nevím zda se něco změnilo, tedy vím - NIC! Jen je mi o rok víc a za další mě čekají osmnáctiny. A oslava? Hm.. Měla být tento víkend, ale taťka jakož to řidiš z povolání je v zahraničí (brácha s nim) a nevyjde mu přijet.. No co, dort sníme jindy, vlastně ho i objednáme na jindy.
Dnes z tohoto článku sálá jen negativní energie. Omlouvám se, ale tak na tom jsem i já. Nepřetvářuju se a proto ani nehodlám měnit tyto slova za nějaké optimičtější..
Ms.SeCReT

~Hlásím se, pardón!

11. august 2011 at 12:28 | Ms.SeCReT
Ahojté,
tak se tady hlásím.. Vím, že po dlouhé době, omlouvám se.. Ale okolnosti mi nedaly na výběr. Potřebovala jsem na chvíli vypnout, nebýt na nějakou dobu na netu a přemýšlet.
Navíc jsem byla tak nějak v depce.. Snad poprvé jsem zažila tu velkou opravdovou depku! Není to nic ke chlubení, ale bohužel je to tak.. Snad se nezlobíte a pochopíte mé špatné období.
Nyní už je mi zase lépe :).. Zásluhou mé kamarádky, ještě že jí mám! Nevím, co bych si bez ní počala. No a s tím mým *Úžasným* je relativně vše v pořádku.. I když..
Vyříkali jsme si, co nám vadilo.. Tedy - spíše já mu řekla, co mi vadí. Myslím si, že to chápe. I když uvidíme.
Nyní mě vlastně také zklamal.. Ale co. Nějak to chápu. No a kdo si četl minulý článek - asi ví, že mě trápilo i to s otázkou, kdy mi řekne, že mě miluje.. Ta se zatím nikam neposunula. Asi mu dám ještě čas, ale myslím si, že za nějakou dobu (ne dlouhou), mu to řeknu sama. Přece jen jsme spolu.. Ale bojím se toho, aby nebyl zaskočený. Tak uvidím :).
No a co prázdniny? Jak jste si užili chvilky teplého počasí? Pár dní.. Cca tří. Řeknu vám - to počasí mě pěkně štve! Prázdniny se blíží ke konci a ještě nebylo pořádné teplo - teplo jako v létě! A myslím si, že se ho ani nedočkáme, bohužel!
Mějte se..
Ms. SeCReT