September 2011

~Tak SAMA..

9. september 2011 at 13:32 | Ms.SeCReT
Ahojté,
i nadále je pozastaveno.. Jen se musím vypsat.
Jak se máte?
Asi vám z nadpisu článku dojde, že já se nějak moc dobře nemám. Cítím se tak sama, osamělá, každou chvilku zadržuji slzy.. Nechci vzpomínat, zakazuji si to, ale musím! Začínám se vracet k tomu, proč to tak dopadlo.. Tím ''to'' je myšlen můj vztah. Začínám si vyčítat, že to byla moje vina - rozchod. Že jsem se naštvala, ale kámoška říkala, že jsem na to měla právo. A je to asi pravda.. Ale říkám si, co jsem mohla udělat lépe. :(
Začínám čekat na nějaký zázrak..
Čekám, kdy mi příjde alespoň od něj zpráva na Fbůku. I když bych byla ráda i za sms. To ho nezajímá jak se mám? Co jeho slova, že nechce, abych si myslela, že se na mě vykašlal? Že mě má pořád rád? Asi to psal jen tak.. :(
Co jsem taky čekala? Já kráva blbá!
PROSÍM, ozvi se mi..
Opakuji si denně snad milionkrát. Byla jsem zvyklá, že jsme o víkendu bývali spolu.. Že jsem kvůli němu odmítla jít ven s kamarády. A teď? Všechno bylo zbytečné.. A já zůstala sama. Tedy, ne tak úplně, ale já se tak stejně cítím.
Jak ráda bych cítila jeho dech.. Byla v euforii z jeho doteků, polibků.. Věděla, že mám někoho, komu na mě záleží. Snad poprvé jsem byla (jsem) zamilovaná. Ale jestli takto má vypadat láska? Jestli se máme kvůli ní tolik trápit.. A pak být ještě více zklamání tím, že jí ztratíte? Snad už NIKDY lásku poznat raději nechci!

Honoré de Balzac..
Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Povede se mi na něj zapomenout?! A za jak dlouho? Najdu novou lásku? Kdy?
Tolik otázek a bez odpovědí :(.
Kámoška, ta nejlepší.. Má přítele, pořád o něm básní, jsou spolu a na mě jí nezbývá moc času. Přeji ji to, jsem ráda, že jsem šťastná.
Nejsem nepřejícná, právě naopak. Jen mě to mrzí.. Pokaždé, když mi o něm básní, vzpomenu si na nás dva. Jak nám bylo krásně. A opět si uvědomím, že to všechno je pryč. Teď už není žádné MY, jsem jen já.. Někdy začnu mluvit a uvědomím si, že mluvím o něm. To ON dělal, to ON říkal.
Musím zapomenout, ale zatím to nejde.
Čeká mě asi ještě několik dní, týdnů či měsíců trápení. Nejhorší na tom je, že nevím jak budu schopná ve škole existovat!
Já ho měla opravdu ráda! Ráda? Já ho milovala!
PROSÍM, ozvi se mi ještě..
Jak ráda bych slyšela, že udělal chybu, že mu scházím.. Ale toto je jen má fantazie, mé iluze a realita, kterou žiji je jiná. Hořká.. Zlá.. A bez NĚHO!

Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla. Tak jdi a žij.

Kéž by to šlo tak lehce.. :(

Ms.SeCReT

~A je to tady - POZASTAVENO

8. september 2011 at 13:35 | Ms.SeCReT |  Stopping
Pozastaveno, zatím na dobu neurčitou.