March 2012

~ NIKDO, toť jméno mé!

31. march 2012 at 21:22 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
Já..
No, to je téma. Nevím, co psát. Wow, bylo tolik témat, které jsem nějak obkecala, ale tohle? Hm.. čím bych začla? Co bych napsala? No.. Toť otázka, respektivě otázky.
Že bych napsala něco základního? Nebo začla všeobecně?
Jsem v tomto světě zbytečná, MOŽNÁ.. Zbytečná.. Co toto slovo prozradí? Není o zbytečném člověku zbytečné psát? Možná.. A možná taky ne. Zajímá vůbec někoho kdo jsem? Nevím.. Abych byla upřímná.. Toto téma mě zaskočilo, nemusela bych k němu psát článek, tak proč ho píšu? Asi proto, že chci. A možná proto, že nevím, co psát bude tento člínek zmatený..
Na světě je zhruba 7 miliard obyvatel. A já jsem jedna z nich, já, ty, on, ona A MY.. Proč tedy psát zrovna o sobě? O tom, koho zná jen zanedbatelné množství lidí, o tom, koho obývají dvě duše.. Možná i víc. Možná je to blbost, co píšu, ale v podstatě jsem zmatená, zmatená sama sebou, zmatená světem.
Občas..
 • Vtipná
 • Milá
 • Přátelská
 • Rádoby chytrá
 • Líbící se sama sobě
 • Spokojená
Ale občas..
 • Trapná
 • Blbá
 • Nervózní
 • Blbá
 • Hnusící se sama sobě
 • Nespokojená
 • Uzavřená
 • Tichá
A mohla bych pokračovat.. Jsem tak rozporuplný člověk, až se sama sebe děsím.. Děsit se sama sebe není něco, čím by se chtěl člověk chlubit. Nemůžu se chlubit vlastně ničím, cítím se sama, I KDYŽ MÁM PŘÁTELÉ, RODINU, ... Nesnáším svojí minulost, stydím se za ní! Nesnáším svoje rodiče A PŘITOM JE MÁM TAK RÁDA..Když se nad tím tak zamýšlím, chce se mi brečet.. Ano, brečet. Můžu psát klidně dál. Protože nevěřím, že se někomu bude chtít číst tak dlouhý, nesmyslný článek, o někom, kdo neví, co je, co chce..
Možná si někteří z vás, co to tedy ''čtou'' řeknou, vždyť ona píše takové články, kde nevypadá, že jí je zle. Ano, myslím si, že dokážu být vtipná, ALE! Né vždy, ne s každým.. Nejde mi to. Nejsem introvert, ale ani extrovert.. Abych si mohla s člověkem povídat, musí mi být sympatický. A pokud mi sympatický není napoprvé, těžko mi bude napodruhé. Někteří si o mě myslí, že jsem tichá, nekomunikativní, ale.. Ostatní, kterým dovolím ''být se mnou a poznat mě'' říkají, že jsem blázen, hlučná a strašně ukecaná. Ani lidé se nedovedou schodnout na tom, jaká jsem. Tak jak bych mohla JÁ? Říkám to, jsem prostě divná..
Není mi tak vždy dobře, ale někdy ano. Víte, jsem asi blázen.. Ne! Určitě jsem. Mohla bych se tady vychvalovat, jak jsem úžasná a kdo ví co, ale to já neumím. Neumím lhát. A vlastně ani nechci..
 • Blonďatá
 • Modrooká
 • Tak nějak oplácaná
 • Menšího vzrůstu
 • Občas nosící brýle
 • Občas mající hezký ksicht
Tak nějak vypadám, to jsem já. Já zvenku, ale ne uvnitř. Nejsem hezká ani zvenku a ani zevnitř. Toužím po lásce, po lásce, které se nemůžu dočkat. A kdyby mohla přijít? Odmítám.. A proč? Zklamání, strach, .. Měla bych zatnout zuby i pěsti, ale bojím se že na to nemám sílu. Bojím se, že ztrácím i svého nejlepšího přítele. A to je pro mě v tuto chvíli nejhorší.. Zůstanu sama, ne úplně, ALE! Bude mi chybět TA, jenž mě umí vždy rozesmát, podržet, povzbudit, TÉ, které se mohu svěřit, která mě vyslechne..
A co pak, co budu dělat? Můj život už teď nemá v podstatě smysl. A pak? Bude mít ještě menší. Co nadělám.. Možná bych měla být méně uzavřená, možná bych měla dát šanci, některému z ucházečů o mé srdce. Ale nejde to. Ne, teď. A pak? Budu ještě více uzavřená? Budu se schovávat před vnějším světem? Kdo ví, jak dopadnu..
Ms. SeCReT

~ Nevěř si tolik! - vlastní báseň 0.16

31. march 2012 at 18:59 | Ms.SeCReT |  Poesy
Nevěř si tolik!
(Variace na Umění milovat - Důvěřuj v úspěch - Ovidius)

Muži důvěru v sebe velkou mají,
myslí si, že dech se nám z nich tají
a že když připraví síť,
tak každou ženu mohou mít.
Spíše by ale, uprostřed ledna stromy kvést začly,
než s kýmkoli z vás - do kina bychom zašly.
To bychom raději podlehly dračímu zvuku,
než by jsme Tobě podaly ruku!
Muž pocity své těžko schová,
když k ženě největší city chová,
v tu chvíli nás jako fotbalový zápas sleduje
a nad naším nezájmem běduje.
Pes za svým pánem chodí,
v hlavě nápady se mu rodí,
jak získat tu nejkrásnější ženu.
To však není tak lehké, jako když pes hledá fenu!
Muži jen přemýšlí jak ženu do postele dostat,
pro nás by to byl ale trest, tak velký, jenž se nedá popsat!

(Opět starší.. A ne, nejsem feministka! :D Prostě to je variace..)

~ With Adele

31. march 2012 at 18:49 | Ms.SeCReT |  Ostatni
Dess 4

Hosting obrázků img24.eu

~ Oddělovač č. 3

31. march 2012 at 18:47 | Ms.SeCReT |  Oddelovace
Odd. 5

Hosting obrázků img24.eu

~ Nic nebylo, jak mělo být, ale stejně ten týden stal za to! :)

31. march 2012 at 16:54 | Ms.SeCReT
Aneb.. Jsem ZPĚT!
Ahojté,
máte radost? :D Jsem zpátky! Já vím, že ne, ale kdyby náhodou :D. Můžete si zvolat - juchů! :D No a jak se vůbec máte? Jak jste se měli celý ten v podstatě krátký týden? Nevím, jak vám, ale mě strašně utekl..
No a proč ten nadpis? No.. Nakonec u nás ten tchaiwanec nebyl, nechtěl být u holky, tak se toho projektu neúčastnil. A já se začínala těšit :D, ale urazil mě! Pff! Já nekoušu, nevrčím a ani nikoho nezabíjím, ale tak nevadí..
Když jsem tedy pozastavila ten blog, tak jsem si řekla, že si dám alespoň volno od blogu. Začlo se mi ale po něm stýskat :D. Ten týden jsem měla ale stejně, co dělat.. Pomáhala jsem ve škole s ostatními studenty, poslouchala jejich přednášky a tak. Zajímavé to bylo.. Tolik věcí, co jsme se dozvěděli. Nakonec mi nebylo ani líto, že doma nikoho nemám.
No a ve středu!
Byla jsem na koncertě Mandrage! Ten jsem si pořádně užila, i když.. Řeknu vám, horko tam bylo jako v pekle. Né, že bych někdy v pekle byla, ale určitě mě chápete! :D Ten kytarista s dredama (jistě víte, koho myslím, alespoň přibližně :D) je vážně týpek! :D No a já? Koncert mě poznamenal a pořád si musím broukat jejich písničky! Tedy, hlavně zpívali z nového CD, ale dostalo se také na.. Ku příkladu: na Hledá se žena, Už mě víckrát neuvidíš, apod.
Doufám, že jste si mě nesmazali.. Hned se na vás ''poběžím'' kouknout. Maratonský běh? :D No.. A napadlo mě, že bych zkusila něco vytvořit v PhotoShopu. No a taky bych mohla přidat nějakou básničku, pokud máte zájem? :D

Mějte se,
Ms. SeCReT

~ I will like Tchaj-wan! :D Aneb.. Bude pozastaveno.

21. march 2012 at 17:57 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jak se máte? :) Já dobře, supér, mám přebytek energie.. Ale brzy mi sklapne :D! Přesněji v sobotu. Uch.. A proč? Vím, že jsem se celkem dlouho neozvala, ale určitě to chápete - škola. No a proč tedy pozastavím? Pozastaveno bude ode dneška do neděle/pondělí, jkeště nevím přesně.. Takže: od 21. 3. 2012/1. 4. 2012, možná druhého.
Vysvětlení?
Je to jednoduché :D, ten nadpis je trošku ironický. První bych chtěla říct, že neumím anglicky!! A víte co? V sobotu mám jet na vlakové nádraží pro studenta z ciziny. Ehm.. (Z Tchaj-wanu) A bude u nás týden, ale ještě moc přesně nevím, kdy ho odvezu. No to bude.. Číňan u nás ve vesnici. Budeme jezdit dálkáčem.. Ve středu bude muset jet sám.. Uch. Napíšu mu cedulku. No a na nádraží ho budu čekat s napsanou cedulí nad hlavou, snad mě najde :D nebo já najdu jeho. Bude to zajímavé! Ještě mu musím zítra napsat email, ehm.. Anglicky?! :/ A domluvit se s nim.. Jsem zvědavá jak přeložím jeho odpověď, asi mu napíšu ať píše jednoduše. Ale ne ve zkratkách!
A jak s nim budu mluvit? No jasně, že anglicky, ale když já moc neumím.. A můžu mu říct, ať mluví pomalu? A můžu chodit se slovníkem? A na co se ho mám ptát? Jak mu vše vysvětlím? Jak se zeptám jestli nechce koblih, hřeben nebo šáteček, vždyť v Číně nemají nic takového..?! A..?? Už teď začínám být nervózní.. Musím vypucovat barák a všechno připravit. A zítra jdu na natáčení České televize.. No, mám toho času! Do toho se ještě učit. :( Asi to nezvládnu! :D Budu mít trému, ještě když to bude tak chytrý student. A bude mu asi 21.. No a co když zkomolím jeho jméno? To se určitě stane! Jelikož neumím číst čínsky.. OMG!
Tak mi držte pěstí, za pozastavení se omlouvám, ale chápete, snad.. Že jinak to prostě nejde. Nemůžu mu říct: ''Čekej, jdu psát článek na blog!'' A navíc jak bych mu to řekla?! :D Ou.. Teď se ukáže jak jsem na tom bídně a ještě bídněji s ájinou! Jo a hlavně se nesmím smát jinak ho hned vylekám, to bude asi největší problém! :D

Tak , mějte se
a smějte se..
Já možná umřu,
nezapomeňte mi držet pěstí!!
Ms. SeCReT

~ Bye, bye holiday! :(:D

18. march 2012 at 20:01 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jak se máte? :) Já celkem dobře, ale bolí mě hlavinka :D, respektivě čelo! :D Zdrápla jsem si kůži z čela a takový strup se mi ram udělal! Kolem toho kilometrové červené kolco.. No to je strašné! :D Zítra na ten obličej bude potřeba více než kilogram make-upu a tuna pudru! :D No možná trošku přeháním, ale chápete jaká je to pohroma, že ano? :D Holky! Vy měurčitě musíte chápat! :D A jestli ne, tak se někde stala chyba, chyba matrixu hádám! :D
A víte co? Mám nový poznatek.. :D
Zítra zase do školy :(. Ano, ano, jak strašné! Mě se vůbec nechce.. Jak jinak také, že? :D A víte, co? Nevím, co bude horší - usnout brzy či vstát ještě dříve. Uch..
Po tváří mi stéká proud potu :D. A nechce se mi vůbec, ale vůbec spát! Ratatá, ratatá, ať je moje p*del chlupatá. :D Promiňte, ale toto je prostě.. Né, že bych jí chtěla mít chlupatou :D, ale to vy stejně nepochopíte.
Dneska jsem napsala slohovku do školy. Úvahu.. No, snad jsem z toho neudělala vyprávění nebo něco podobného. No a snad jsem taky moc neujela. :D Já prostě neumím psát bez citového zabarvení a rádoby vtipnosti. :D Mě to prostě nejde.. Ale tak s tím nic nenadělám.
Dneska jsem si nažehlila patku na zítra :D a ráno, ehm.. Pokud budu stíhat to jen poopravím. :D Joo a nejsem [:ímo:]. Mě se chce tak tančit a zpívat. Juj, není možné :D. Jo, já se uklidním. Zítra, ráno, kolem třetí, až si uvědomím, že za dvě a půl hoďky se opravdu nevyspím. Ale teď mi to je nějak jedno. Vůbec mi to nevadí.. No řeknětě, jsem já to normální? :D
Tak nějak tančím, zpívám, marně si hledám byt, jsem prý dospělý a to je věc, když je Ti přes třicet..
Ani nevím, proč mi to najednou zní v hlavě, já přece nejsem stará. Ne, nejsem! Prostě ne a hotovo, napsáno a podtrženo. Ehm.. Tak ještě ne, teď? Moment.. :D Tady se to nedá podtrhnout :(, pouze přeškrtnout.. Tak to je kiks. No, takže.. Prostě mi věřte, že třicet nemám. A víte, víte, víte co? Za chvíli začne Hlad.. Jo, ten taky :D, sakra. Písmenko se spletlo, samo! :D Tak ještě jednou.. A víte, víte, víte co? Za chvíli začne Hlas.. Hlas Československa. A ano, (zdrobnělinka mého jména :D) se bude dívat. Tak tedy..

Tschüß,
und viele, viele..
Etwas. :D
Ms. SeCReT

~ Jak trefné! ''Odmítáme ty, co nás milují a milujeme ty, co nás odmítají..''

15. march 2012 at 20:46 | Ms.SeCReT
Myslela jsem si..
Ano, myslet znamená hovno vědět (pardón!), sama jsem to říkala.
No takže..
Myslela jsem si, že dneska už nic nepřidám, že nebudu mít co napsat, ale ono ne. Psala bych ráda, ale teď jsem se tak vytočila..
Nechápu, co si ti kluci pořád myslí?!
Že mi napíšou, já budu skákat metr vysoko
a bla, bla..?
Tak to tedy ne!
Po minulém vztahu jsem si slíbila, že budu ''chladná,'' alespoň jak jen to bude možné..
A víte co?!
Já bych i byla (možná) ráda zamilovaná, ale..
Když o někoho nemám zájem, tak prostě nemám! Co je na tom tak těžkého pochopit?!
Možná jsem teď hnusná a možná mě nchápete..
Jenže já se prostě už nebudu trápit tím, že někomu řeknu, že ho nemiluju.
Vždyť citům se nedá poroučet. A to, že bych mu dávala zbytečné naděje?!
Nakonec by to mohlo ublížit ještě víc než upřímnost.
Ach jo!
Jenže? Proč to někteří kluci neumí pochopit? Proč i když si s nimi vyříkám jak to je musí stále omlívat tu ''svou'' ? Vysvětlíte mi to někdo?
A dneska hned dva!
První mi napíše V., jak se prý mám a tak..
Samozřejmě jsem mu odepsala a zeptala se ho jak on..
Víte, co mi napsal? - Máš mě ráda?
Napsala jsem, že už jsme si to přece vyjasnili a že ano, ale jako kamaráda. On ale zase přišel s tou svou, že nechápe proč by jsme to spolu nemohli zkusit a že mu pořád nemůžu odpustit..
A bla, bla..
No a do toho ještě M., kterému jsem také řekla, že jsme a budeme jen kamarádi,
ani jsem mu nedávala žádné naděje a nic.
Vypadalo to, že to pochopil, řekl, že mám asi pravdu, že se známe už dlouho a na to aby naše přátelství změnil měl dost času..
Ale zmýlila jsem se!
Na jednu stranu mi jich je líto, ale přece mě nemůžou nutit, abych k nim cítila něco víc :(.
To NEJDE!
Asi se odhlásím z Fb a Icq a budu mít pokoj!
Jenže na druhou stranu - čekám až mi napíše.. Takový jak to říct? :D
''Známý..''
Strašně si s nim rozumím a jde vidět, že je to oboustrané. Jenže..
Minule mi psal sms, že se mu po mě stýská a tak.
Minule, když jsem spala u kámošky tak nic..
A tak jsem se tedy podívala na internet na mobilu. Tak mi napsal, že mi už chtěl psát a tak :). A jestli jsem přišla proto, abych mu řekla, co se mnou je a aby o mě neměl strach..
To bylo tak milé! :)
Ale včera?! NIC :( a dneska to taky vypadá, že nic.
A proč tedy ten nadpis?
Né, že bych byla zamilovaná, ale mám se tak nějak hezky.

Ms. SeCReT

~ With Vin Diesel

15. march 2012 at 18:06 | Ms.SeCReT |  Ostatni
Dess 3
- Takový obyčejný, ale v jednoduchosti bývá krása :)

Hosting obrázků img24.eu

~ Dneska tedy doma a bude se zewlit! :D

15. march 2012 at 16:16 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jak se dneska máte? Už jenom zítra do školy a máte víkend, že? Já tedy budu mít taky víkend s vyjímkou, že zítra do školy nejdu (prázdniny). Řeknu vám, ty prázdniny tak rychle utekly :(, ještě sice není úplně po nich, ale chápete..
No, jinak se mám dneska tak půl na půl. Mám se dobře, ale nějak mě bolí hlava. Nevím proč. Dneska tedy asi zůstanu doma, podívám se na nějaké filmy a tak. Možná bych zkusila zase něco v PS :D, ať nevyjdu ze cviku. No tak uvidíme..
No a jak jste tento týden přežili školu? Mě příjde, že včera bylo pondělí a za 3 dny musím doo školy :-/. Ach jo..
Ale prázdniny jsem si užila :), hlavně byla sranda a tak.. Až na dnešek :D. Ale jelikož jsem nakonec nebyla ani jeden den doma, tak bude máti ráda! :D No, i když! Možná když se začnu smát, budu mít své komentáře k filmům.. Ještě mě sama vyhodí ven :D. No a zítra? Těžko říct.. Přijede taťka a má narozky. Tak jsem mu koupila bonboniéru, snad mu bude chutnat a jestli ne? No tak no problema! :D Já to klidně spapám :D. I když bych neměla..
Víte co? Nevím čím to je, ale dneska se cítím unaveně! :D Snad to bude tím, že jsem vstala o půl osmé.. Ale pak jsem stejně ještě v obývaku podřímovala, tak to nechápu. Asi bych se měla nadopovat kofeinem. :D I když.. Já jedno kafé měla před chvílí. Byla jsem na návštěvě u babi :D! (Bydlí u nás, v baráku.. V přízemí :D) Ale i tak se to počítá. Chápejte, sejít 16 schodů, to pro unaveného člověka není vůbec lehké :D!
Ale tak naštěstí jsem přežila - uff! :D Dělám si legraci, pochopitelně, zase takový lenivec nejsem :D. Ale zítra si pospím, to vám povídám! :D Já vím, že je trošku provokativní psát, že jsem unavená, jelikož někteří z vás vstávají do školy a o mnoho dřív, ale tak proč bych si nerýpla, že? :D
Venku je celkem pěkně, ale chladno. Konečně by mohlo pořádně svítit Sluníčko a být teplo! Už se mi nechce nosit kabát a navlíkat se. Hlavně na večer, když ty teploty klesnou i pod nulu :(. Za pár dní začne jaro, pospíme si o hodinu méně.. No ty vole! :D (pardón)
To si mám jako?!
Zvyknout zase na to brzké vstávání a ještě na změnu času? :D No oni se snad zbláznili! :D Nebo jsem se zbláznila já? No kdo ví.. :D
Chtělo by to už letní prázdniny, nemyslíte? Nemyslete! :D Víte přece, co znamená myslet nebo ne? No tak já vám to tedy povím, pokud chcete? :D Není to úplně slušné, ale tak, co v dnešní době je, že? Když 12ti letí smradi, pardón když se někoho dotknu.. Kouří, pijou a mluví jak dlaždiči!
No takže myslet znamená hovno vědět :D. Takže raději nemyslete, ale rovnou vězte..

Mějte se hezky,
smějte se a učte se.
Mě to čeká v neděli :-/,
ale už teď se mi nechce..
Ms. SeCReT

~ Lži - vlastní báseň 0.15

14. march 2012 at 17:30 | Ms.SeCReT |  Poesy
Napsala jsem jí už dávno a myslím si, že se k tématu týdne jedoduše hodí..

Lži..
Byly zde včera i dnes zde jsou,
ony opouští, rychle, hlavu tvou.
Ty nevíš, co říci máš,
určitě to také znáš.
V lhaní už dlouhou praxi máš,
Ty, co chceš - jen najevo dáš,
jsi lhář pouhý,
co nezbaví se touhy,
po tom - stále si vymýšlet,
dlouho nad tím nemusíš přemýšlet.
Vždy Tě něco napadne
a lež do lži zapadne,
Ty vždy najdeš správnou větu
a to rychle, beze spěchu.
Tou větou možná ublížíš,
dozadu, pak, se pozdě ohlížíš..
Není Ti to ani líto
a málo kdo víto,
protože Ti všichni věří,
avšak já už jen stěží!

Je taková nic moc,
jelikož to je jedna z mých prvních :D!


~ ''Zahrajeme si?'' Aneb i pravda bolí..

14. march 2012 at 13:11 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
Hra na pravdu..
Co si představit pod pojmem ''HRA NA PRAVDU?'' Asi každého z nás napadne něco jiného. Pochopitelně.. Víte, když se nad tím tak zamýšlím já, napadá mě spousta věcí, které bych chtěla napsat. Na druhou stranu si, ale říkám - je to opravdu tak?
Toto téma je opravdu těžké.
Takže já bych asi začala tím - asi všichni z nás víme, co to pravda je. A teď se zamysleme.. Chtěli by jste vždy vědět pravdu?
- Něco by jste zkoušeli a najednou vám někdo řekne, ať to doděláte, ale že to stejně úspěch mít nebude.
- Nebo by jste se hodiny připravovali na rande a tvůj idol by řekl - sorry, dneska Ti to moc nesluší, nelíbí se mi to a to.. Jo a vlasy sis mohla učesat jinak.
Vždyť ať už chceme či ne, občas neříkáme úplnou pravdu.. A zalžeme tak občas každému. Je to špatně? Je špatné občas dát někomu alespoň malou naději na to, že má v něčem šanci, i když víte, že to nemá cenu?
No a co tedy ''ta'' hra na pravdu? Občas je dobré si s někým (přítelem, kamarádkou, rodinou, ...) sednout a vše sii vyříkat. Říct, proč jste něco udělali, tak jak udělali nebo proč naopak něco dělat nechcete a podobně.
Ale pokud máte s každým dobrý (či ještě lepší vztah) je zbytečné tuto hru hrát. Neboť přece ke svým nejlepším, ale i méně dobrým přátelům se férový člověk chová upřímně.. Alespoň já se to tak snažím dělat. Občas se sice stalo (vyjímečně!), že jsem neřekla úplnou pravdu, ale nikomu to neublížilo a zvláště ne těm lidem, kterým jsem tak trochu zalhala. Víte, občas je zbytečné aby se člověk nad něčím zamýšlel a bylo by to zbytečné.. A tak mu to můžeme ulehčit, jak říká můj kamarád: ''Milosrdná lež není lež v tom správném slova smyslu.''
No a pokud se k některým lidem nechováte upřímně, tak je to špatné.. Myslím si, že v takové hře si pak vyslechnete věci, které vám nemusí být příjemné. Ale na druhou stranu - chybovat je lidské. Ale to, že se budeme snažit být upřímní nám přece nic neudělá :)!
''Hniloba zžírá trávu, rez železo a lež duši.''
Lež podle mě někdy trápí více toho, kdo lhal než ten,
kdo lež poslouchal.
Ms. SeCReT

~ Času není nazbyt! :D

13. march 2012 at 15:40 | Ms.SeCReT
Ahojté,
dneska jen na rychlo, jelikož se včera ten bazén nějak protáhl.. Znáte to - zajde se na kafé, pokecá a je deset večer :D!
Takže jsem nakonec nestihla už nic napsat a dneska už také nestihnu. To víte, mám prázdniny :) a tak si je chci užít, protože utečou ani nevím jak :D. Takže jsem přidala slíbené dessy, no a dneska jdu spát ke kámošce. To bude zase sranda! Uch, už se těším :):D.

Tak se pěkně učte :D!
Ms. SeCReT

~ Žádné čáry, máry, ale začínám si tykat s PS! :D

13. march 2012 at 15:37 | Ms.SeCReT |  Ostatni
''Oči musí být vždy otvírány násilím. Jinak člověk sotva prohlédne.''
Dess 1

Hosting obrázků img24.eu


Dess 2

Hosting obrázků img24.eu

~ Visits - 0.06

12. march 2012 at 22:00 | Ms.SeCReT |  Visits
Navstevnost za minuly tyden (5.3. 2012 - 11.3. 2012) je:
Pondeli: 7
Utery: 9
Streda: 19
Ctvrtek: 12
Patek: 12
Sobota: 32
Nedele: 36

Celkem: 127

Jsem spokojená a ráda, že alespoň každý den sem někdo příjde :).
Děkuji!

~ Přišla jsem si trošku zaprovokovat! :D

12. march 2012 at 12:02 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jak se máte? Já supér! :) Mám prázdniny, tak asi chápete, že? :D Vím, že hodně z vás už prázdniny mělo.. Takže takoá menší provokace :D. Víte jak je krásné se dneska proudit a vědět, že nemusíte vstávat, jít a ani se učit do školy? :D Jak by řekla má milovaná sestra - Je to žůžo, žůžo labůžo! :D
Ale doufám, že nebudete mít nějaký frmol přes školu, i když já ho tedy měla! Takže tento odpočinek je opravdu zasloužený :D, jak by taky ne..
Jo a víte co? :D Začínám si tykat s PS, takže.. Se vám pak ''pochlubím'' s dvěma dessy. Žádné čáry, máry ale nečekejte :D.. Jsou takové obyčejné. No chápete, ne? Ještě si nejsme úplně blízcí.. :D
Jo! A dneska na ten bazén jdu! Podrobnosti napíši pak..

I ♥ Holiday!
Zatím.. :)
Ms. SeCReT

~ Možná Hodím Domů (Tě :D)

11. march 2012 at 22:11 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
MHD (téma tohoto měsíce)...
Jistě všichni ale víme, že MHD neznamená - Možná Hodím Domů (Tě :D), ale Městská Hromadná Doprava.
Jelikož jsem z vesnice a do školy i ze školy jezdím dálkáčem, tak se s mhádečkem moc nesetkávám..
Nevím, co tedy o ní přesně napsat, všichni snad ví, že na něj celkem dost lidí nadává.. Ale musím vám něco říct! :D Platíte jednotnou cenu - 15min. = 15 korun. Ale, co my - ''dálkoví''? Na studentskou kartu můžeme jet jen přes týden! Trasu - zastávka do zastávka :D. Ne nějaké zóny, na to seu nás nehraje! :D
I když.. Vaše MHDoprava může mít zpoždění u nás to bývá více časté. Jo a ať je smog či není.. My stejně platit musíme! :D Nejzdíme si zadarmo, jako vy měšťáci. To je normálně diskriminace vesničanů!
A i když ty dálkové spoje nejsou moc dobré a i když musím všude dojíždět a i když se špatně někam dostanu a i když musím platit drahé jízdné a ikdyž.. :D
I ♥ Village!
Ms. SeCReT

~ Oddělovače č. 2

11. march 2012 at 20:17 | Ms.SeCReT |  Oddelovace
I když to tak nevypadá,
pomalu ale jistě si začínám tykat s PS :D!
Ano, ano, začínám objevovat - co a jak..
A taky už vím co a jak.. :D U něčeho :D.
Takže:

Odd. 3

Hosting obrázků img24.eu

Odd. 4

Hosting obrázků img24.eu

Nevím proč je v tom hostingu obrázků černé pozadí,
ale samozřejmě má být průhledné :).
A ono i je :D.

~ Stále ještě žiju! :D

11. march 2012 at 19:16 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jak se máte? A ano! :D Nezbavili jste se mě! Vím, že jsem tady delší dobu nebyla, ale můj program byl nabitý..
Takže se omlouvám, podívám se na ostatní blogy, samozřjmě.. A budete si mě moci užít do sytosti :D! Jelikož mám od pondělí prázdniny! :) Konečně.. A kámoši už měli před dvěma týdny, protože chodí do školy do jiného okresu! Takže vlastně nevím, co budu dělat.. Ale hlavně, že mám volno! Zítra jsem chtěla na bazén, ale pěkně mě tam naštvali!! :-/
Taková drzost! :D
Prý, že tam není místo v ten čas, co jsem chtěla a v úterý, že prý není vůbec pro veřejnost! :D A ve středu mi zase nevyhovuje čas! Mě chtějí naštvat!! :D Ale já se nenechám zastrašit, ať si nemyslí! Nějak to vykoumám.. Možná :D.
Jo, dlouho tady nebyla básnička, že? Můj blog vám jí přinese na svým křídlech, tedy spíše na drátech a monitoru zítra :D. Jojo, slibuji :D. Taky jsem včera slíbila, že se dneska ozvu a vidíte to? Ozvala jsem se! Dříve to, ale nešlo.. Protože tady byla kadeřnice, huchúú! :D Už ty vlasy nebudu mít jako helmu.. No helmu..
Chápete? Ne?! :D
Prostě.. Když máte vlnité vlasy jako teta Agáta :D, tak prostě.. Když máte vrch dlouhý jako spodek tak vám to udělá takový Hůů objem :D! Rozumíme si? :D Však to znáte, ne: Měla vlasy samou loknu, jéjéjé, ráno přistoupila k oknu, jéjéjé... Nesuší si vlasy fénem, nýbrž jen tak nad plamenem, jéjéjé :D... Jednou vlasy sežehla si..
No tedy, já už jsem modernější a vlasy si suším fénem, jéjéjé :D! Ale potřebovalo to obnovu :D. A navíc jsem si nechala je znovu podbarvit, samozřejmě fialovou! Takže z vybledlé barvy je tmavá.. A ještě ta blond. No, ten odrost, ten byl! :D Byl.. Už není, byl děsný :D, nevzhledný, rozumíme si? :D
A víte, víte co? Byl u vás sníh? :D U nás ve čtvrtek začal padat a v pátek zůstal :D. Tak jsem si vytáhla zimní boty na klínku, na těch podpatkových bych určitě uklouzla a spadla :D. A můžu je zase schovat!
Počasí se spiklo, na bazéně se spikli! :D
Všichni jsou proti mě! :D Snad vy mi zůstanete věrní?! :D A vidím, že návštěvnost nějaká tady je, takže asi ano.. Uvažuji, že dneska ještě něco přidám, nemáte nějaký tip? :D
Navíc! Pracuji na své Noebelově ceně! :D
Ano, ano.. Je to tak. Stal se ze mě Bořek opravář! Trochu jste mi k tomu pomohli a víte jak? :D No jistě, že nevíte! Vy jste mi ani pomoci určitě nechtěli.. :D Ale nevědomky. Prostě a jednoduše. Moje provizorně opravená nabíječka netbooku, mi provizorně přestala fakčit! :D Mory na ni! :D Tak jsem to hezky (ten kabel) odmotala, spálený drátek odstřihla, napojila na utržené místo.. Jo a vypotřebovala jsem taťkovi skoro celou izolačku.. :D Ehm.. Ale to on zatím neví. A až se to dozví? Osud to tak asi chtěl, tati :D! Kdyby tady ta izolačka nebyla, tak bych jí přece nepoužila :D. No a jak jste mi k tomu tedy pomohli vy? Dospěla jsem k názoru, že nijak! :D Já to opravila! Pff! :D A vy jste nhnuli pro to ani brvou.. :D Takže žádná pochvala pro vás nebude! :D Doufám, že si vážité mé iniciativy, že jsem to opravila a napsala! A jestli ne, jestli ne!! :D
Ještě jste se proti mě nespikli, že ne? :D Nebo taky? Pff! :D
Asi mi uchází vzduch nebo co.. Asi jsem píchla! :D
Že by to, co mě dneska píchlo do mé, ehm, jak to říct slušně? Má to dvě půlky.. :D No prostě zadnice! :D Mě nějak poranilo a funguje jako pneumatika? Jééjda! :D Já jsem ale blbá, co? No to víte, mé hlavě bylo dneska dodáno celkem velké množství peroxidu, což udělá svoje! :D
A to, že jsem tak blbá skoro pořád.. Ehm.. No tak to je detail! :D Samozřejmě o ničem nevím.. To jsem se ale zase rozepsala, mé prsty tady baletí na klávesnici.. :D Jo! Asi se dám na balet, tedy svoje prsty dám.. Myslíte si, že je to možné? :D Když tak.. Informace prosím, do komentářů :D. Děkuji vám! :D A rozloučím se, jak jinak, přece nebudu nezdvořilá..

Tschüß..
Ms.SeCReT

~ Pokus č. 1 - ikonka

10. march 2012 at 21:10 | Ms.SeCReT |  Ikonky
Hosting obrázků img24.eu