April 2012

~ Padla lžíce do talíře..

25. april 2012 at 20:39 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jsem debil! :D Žádná novinka, co? Prostě chvilkový zkrat aneb když nevíte jak pojmenovat článek.. Jo, jinak.. Dneska jsem měla na oběd rizoto, mňamky! Závidíte? Chutná vám?
Pokud jste dvakrát odpověděli ne, neprošli jste testováním, testováním na co? Ehm.. Na to, jestli jíte či ne rizoto! :D
No.. a aby jste neřekli, že jsme neslušná, nevychovaná nebo tak něco. A co vy vlastně víte, jsem? :D Tak se zeptám - jak se máte? Já se mám tak, jak o mě dbáte.. :D No, to bych se tedy měla, uch! :D Mám se dobře, což asi většina poznala. Nebo ne? Tak snad ano, však vidíte jak píšu :D.
Ten, kdo píše, spadl totiž - z nebeské výše :D. Nebo u mě spíše - z porodního stolu, i když! Já jsem ze zkumavky.. Jejda, neberte mě vážně, zase melu, melu a melu.. Tedy spíše píšu, ale na detaily se dneska dívat nebudeme, co vy na to? Souhlasíte? Ne? Jestli ne, tak stejně máte smůlu. A jestli ano? Můžete mít dobrý pocit.. :D
Víte co? Víte to, co já ne? No určitě, že by se něco našlo..
Pos*ala jsem to všechno. Na T. nemám čas a M. na mě včera čekal na ICQ, ale mě nešel net, psal mi sms, odepsala jsem mu, ale on mi už ne.. Asi si myslel, že si z něho zase dělám sandu nebo nevím :(. A dobře mi tak.. Nemám si tak dělat srandu.. Jenže to bych pak už nebyla já :/. A přece - kdybych s někým chtěla být, tak mě musí brát takovou jaká jsem, ne? No a L.? Tak to je podobné jako s M., akorát z něj jsem si udělala opravdu větší srandu.. Ale on si ze mě dělá taky, takže nechápu proč se urazil? Asi proto, že se na to kafé domlouváme už nějaký ten pátek..
Ale STOP! Stop trampotám, půjdeme raději dolinkou..
Takže rozcvička! :D Chápejte, taková túra po dolince není žádná legrace! :D

Mějte se,
smějte se..
Ms. SeCReT

~ Free and shopping!

23. april 2012 at 18:31 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jak se máte? Vím, že zase píšu po delší době, ale jak jste si jistě všimli - venku je hezky. Konečně! :) No.. a taky jsem byla dva dny na oslavách 18tin, takže víkend utekl.. A teď mám ještě dva dny ředitelské volno! Juchúú! Ale, když si vzpomenu, že jeden den je pryč :/..
Jak ten čas ale letí!
A dneska jsem byla ve městě, s mamkou. Šla ke kadeřnici. Taky jsem zjistila, že tam mají tetovací studio. Jedno deseti centimetrové tetování za 500,- Kč. To je dobré :). Takže víc a víc přemýšlím, že se můj sen aneb dárek k 18tinám vyplní :). Ale ještě vůbec netuším, co by to jako mělo být :D, ups.. K tomu se ale dojde, ještě mám čas :).
Koupila jsem si úžasný světle modrý křiklavý lak na nehty. Hned jsem si je doma opilovala, nalakovala a jsem spokojená! :) Taková pěkná zářící barva, navíc modrá - má oblíbená! :) A taky jsem si koupila spodní prádlo.. Vyhlédla jsem si takové delší tričko (možná spíše minišaty), ale po zkoušení mě nadšení přešlo - nic moc. Nelíbilo se mi to na sobě, takže smůla. Příští týden ale plánuji si koupit rifle. Potřebuji je. Hodily by se mi i nějaké třičtvrťáky a sukně.. Jak jsem zjistila tak překvapivě - můj šatník obsahuje spoustu šatů :D, nevím ani jak a proč se to stalo. Možná vše začlo tanečními..
Takže se v létě šatů nanosím! :D
Ale víte, co mě štve? Chci brigádu na léto.. Nikam nebudu v podstatě moci, protože budu dělsat autoškolu - 2x týdně jízdy. Takže jsem si chtěla alespoň něco vydělat, 18 mi bude až v srpnu :/.. A oni chtějí všude od 18ti! Taková diskriminace! Ale ještě to nevzdávám.. Dám si životopisy - žádostí a budu pořád hledat! Kdo hledá, ten najde, tak SNAD..

Hezký zbytek dne,
užívejte si Sluníčka :).
Ms. SeCReT

~ Do p*dele s nimi!

18. april 2012 at 21:00 | Ms.SeCReT
Ahojté,
omlouvám se za ten nadpis.. A ano, omlouvám se, že jsem tady delší dobu nebyla. Ve škole je frmol, venku konečně pěkně. Nechci sedět doma u PC, když mám náhodou čas a nemusím se učit. Víte.. Že by konečně přišlo jaro? No, možná, snad.. Uvidíme, ať to nezakřiknu! :D
Noo.. A co ten nadpis? Neuvěřitelně mě teď smolí - kluci nebo muži? No.. S jedním se pořád domlouvám, jak se střetneme a pořád z toho nějak schází. A když to neplánujeme, tak se vidíme.. Rozcuchá mi vlasy, no supér. To je všechno, co z toho mám :D - napíše mi, jak je rád, že mě viděl, i když já ho zahlédnu na dvě minuty. Napíše mi, že se těší, jak se uvidíme, počká na pozdější bus, ale mě odveze mamka.. Hm! Prostě na sebe nemáme štěstí, asi to tak má být..
A pak je tady ještě jeden. Připadá mi, že se s nim znám strašně dlouho, chápe mé vtipy, i když tvrdí, že jsem na něj zlá.. :D Prý zlá, já? To nejde! :D Chce jít zase ven, ale odkládám to a vlastně nevím proč! Bojím se, že by něco zkusil, což už naznačil. Bojím se, že by to vedlo ke vztahu, bojím se vztahu.. Bojím se, že budu znovu zklamaná, bojím se, bojím!
Na druhou stranu.. Nebylo už dost strachu? Neměla bych zatnout pěsti a zuby a zkusit znovu něco, to.. Čemu se říká láska? Nevím..
Vím, je to trapné! Trapné - takhle sama sebe litovat! Ale možná čekám, čekám, že se konečně stane něco významného, možná čekám na to, že ten první.. No prostě, že se pobavíme a.. Nevím, no.. Nechci si nic domýšlet, ale! Byl by mi stále na blízku, protože by to bylo možné. Ale ne! Nechci být sobecká a ani si domýšlet něco, co není očividně možné! No do..
Proč?!
'' Milujeme ty, co nás odmítají a odmítáme ty, co nás milují! ''
Ten citát je trošku přehnaný.. Nikdo nikoho nemiluje, možná chce.. Ale je na něm něco, něco, co cítím, že je pravda!
Celý život čekám až se sny stanou skutečností.. A ano, nemůžuříct, že žádný sen se nestal. Vlastně asi jen jeden? Jeden jediný! Jak je ten svět nebo spíše život - lakomý! I když ne ke všem.. Možná jsem se špatně narodila, možná, že jsem špatná, možná, že mi není souzeno být šťastná nebo spokojená.. A možná jenom přeháním.
Ale jedno je jisté..
Cítím se divně a vlastně ani přesně neumím definovat - proč, z čeho, co mě k tomu vede. A nebo? Umím? Možná, asi.. Někdy mám pocit, že můj život nemá cenu. Jsem jedna - pouhá, z několika miliard lidí, žijících na této planetě. Člověk, který není ničím vyjímenčý, ničím důležitý..
Kdo mě k životu potřebuje?
Asi nikdo. Co asi? Vlastně určitě.
Tento článek je možná pro některé obdivuhodný.. Není tak optimistický jako většina, ale prostě.. Občas v životě člověka příjdou těžké, chmurné, černé - říkejte si tomu jak chcete - chvíle..

Mějte se hezky,
Ms. SeCReT

~ Tired! Snad za to může počasí..?

15. april 2012 at 13:39 | Ms.SeCReT
Ahoj, ahoj, ahoj..
A napsala bych ahoj znovu, na rozloučenou.. Ale vím, že jsem toho tento týden moc nepřídala. Vyjímkou tedy bylo pondělí.
Nevím, co se děje, snad za to může počasí, snad jaro, které vypadá jako podzim (kromě toho, že neopadává listí apod.). Jaro! Kde jsi? Kde je Sluníčko? Vím, že na obloze, ale svítí jen tak, aby se neřeklo.
A já? Cítím se unaveně. Cítím hlavu.. Ano, kdo jí necítí? :D Ale já jí mám tak těžkou :/ a věřte, že to není informacemi, které by v ní měly být. Je to hrozné.. Vím, že si tento článek budu jenom stěžovat, ale ono to ani jinak nejde.
A možná bude lepší, když tu svou pesimističnost vyventiluji jinak než tady. Takže.. Se podívám na ostatní blogy a asi zi zahraju na intelektuála a půjdu luštit křížovky nebo tak něco..

Mějte se dobře,
Ms. SeCReT

~ Veselé Velikonoce aneb velikonoční beránek.

9. april 2012 at 14:25 | Ms.SeCReT |  Photographs
Nakonec žádná sláva :(,
fleky se nepovedly..
Ale chutná dobře :D! Alespoň něco..
Žaludku vzhled nevadí.

~ Zima, zima, zimááá!

8. april 2012 at 20:23 | Ms.SeCReT
Ahojté,
ano, ano a? Ano! :D Jak píšu.. Zima tady, zima u vás, zima všude. Brr! Až to hezké není! :D A pokud se to někomu líbí, tak vám hlásím, že jste divní! :D No, řekněte mi, že je někdo, komu se na jaře líbí to chladno, samé mrholení apodobně?! To není možné! Já chci jaro, pořádné jaro! Teplo a tak.. No dobře, vím, že je Apríl, ale já na to tomu počasí kašlu! Haló, počasí, slyšíš to? Ne?! Tak odpovíš mi už konečně? :D Nejen, že jsi škaredé, ještě neslušné a neodpovídáš na otázku, no jak chceš! :/ :D
Zapracuji na své Noebelově ceně a pak mě ještě budeš prosit, abych se Tě na něco zeptala! :D Nebo ne? :D
No, kdo ví..
Ehm, já na vás úplně zapomněla, lidi! :D Ups, sorry.
Jak se máte? Nebojte, nezapomněla jsem na vás.. I když! V té euforii :D. No znáte to, když vás něco žere..
Jo, včera jsem nakonec doma taky nebyla :D. Šla jsem na hoďku ven a nakonec jsem přišla až večer, jsem to nějak nevypočítala :D, no. Dali jsme si s kámošema vodárnu, ehm.. Vodárny! :D Máta + pomeranč, jahoda a cola. Mňam! Ale teď si dám dlouhou pauzu, no.. I když! :D
Včera jsem vydala všechny svoje síly! Kdyby jste mě viděli.. Kuchařinka naše milá, co dobrého uvařila?! Hodilo by se mi včera říci.. :D Tedy, spíše, co dobrého upekla. Nejen, že jsem vstala v 7 ráno, uff! Jela do obchodu, pak jsem přijela, udělala jsem tři kynuté těsta, uff! :D Naházela do sebe oběd, upletla jsem dva věnce, upekla plecovníky.. A pak? Pauza? Ne! Šla jsem dělat další dvě piškotové těsta na beránky! Mňam! Už se těším, zítra, na porážku! :D
No.. A pak? Pauza? Taky ne! :D Hezky jsem je nazdobila, polela čokoládou a tak.. No a pak jsem na sebe naházela oblečení, přetáhla své ctěné řasy řasenkou :D a vyrazila jsem! I přes ten krutý vítr, který byl zajisté severní.. No, vždyť to znáte: Severní vítr je krutý.. Počítej lásko má s tím, k nohám Ti dám zlaté pruty, nebo se vůbec nevrátím.. Nepřinesla jsem sice zlaté pruty, ale domů jsem se vrátila! :D Asi to bude tím, že nemám svou lásku :D.
Ale už bych možná nějakou ''brala'' nebo, alespoň jí dala šanci. Možná, bylo chladnosti dost a možná taky ne.. Většina, co měla zájem, už na mě nemělo, ehm, nervy? :D A vzdali to.. Asi jsem blbá no :/. Ale nikoho jsem nechtěla. A teď mě už pomalu přestává bavit být sama.
Co už..
Kdo si počká, ten se dočká a nebo? Přečká?
No, nevím..
Ale.. Já vím, ty víš, on ví, my víme. Ano! Ano! Ano! Umím skloňovat, huchuchuchu :D, ona už není modelka a dokonalá prdelka, no to nejsem! :D Ale řeknu vám - asi mi trošku hrabká! :D Což mi připomíná, že budu muset dohrábat listí za barákem, které tam nějakou čirou náhodou zůstalo po podzimu. Samozřejmě, ale, nevím jak je to možné! :D Nebo vím?! Nooo.. Možná? :D Asi jsme na něj - nějakou čirou náhodou, zapomněli :D.
Né, že bych měla sklerózu, moc nezapomínám (i když :D), ale chápete, že na některé věci se zapomíná snadno. Třeba: Vem si řízky, co jsou na kytičkovaném talíři a použij olej, co je v hrníčku; Jo, jasně, mami! :D; Já Tě praštím!; Jak to?; Proč si nevzala olej, co byl v hrníčku, jsem Ti to říkala!; Jo, fakt?; Jsem zapomněla :D; Jak můžeš zapomenout, když jsem Ti to říkala, než jsis šla dělat oběd!..... Neříkala jsem Ti, ať si vezmeš ty řízky, co jsou na kytičkovaném talíři?!; Ehm, já si vzala řízky.. :D
Jo, vzala, z jiného talíře.. :D No, jinak jsem úplně normální, samozřejmě! :D Jdu si dát Cappuccinko, a.. Budu se tak trochu dívat na Hlas československa. Možná se podívám ještě na nějaké blogy, a tak..
Jo, ještě bych zapomněla! Přeji vám krásnou Velikonoční pomlázku, hodně modřin na zadku :D, štípance a svědění po jalovci a taky týdny smradu! :D Z těch různých kolínských apod. Jo a taky.. Mokro, mokro, mokro a? Co jiného, než? Mokro! :D

Mějte se,
smějte se..
A myslete si, že jste normální.
Normální jako já! :D
Mucinkují vás! :D
- To samozřejmě nemyslím vážně,
i když..
PacinQu :D!
Ms. SeCReT

~ Svoboda? Možná.. A možná taky ne?

7. april 2012 at 14:10 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
Svoboda slova?!
''Jako malé nás učili chodit a mluvit, dnes nás učí sedět na zadku a držet hubu..''

Jak vystižná slova, řekla bych. I když.. Náš stát - ano, ten na který jsme určitě všichni tak hrdí.. MOŽNÁ TROCHA IRONIE, NEBO NE?
A demokracie > svoboda slova, haha!
Lidé v dnešní době, říká se, mohou vyjádřit svůj názor.. Mohou ho říct beztrestně, ale je to tak doopravdy? Co když máte názor, který se od ''běžných'' názorů liší?
Dívají se na vás pak lidé jako předtím nebo vás odsuzují za to, co jste řekl/a?
Je to tak i tak..
V dnešní době neexistují žádná pravidla, pravidla pro to, abychom rozlišili, co je či není špatné. A i když to rozlišovat umíme, stále se nám stává, že si nejsme jistí opovědí, odpovědí ANO či NE.. NEMÁM PRAVDU?
Možná si řeknete, co to píšu za bláboly a možná taky ne.. Jdu na toto téma kolem a kolem, ale..
Je to prosté, chci poukázat na to, že i když svoboda slova existuje a měla by platit, ne vždy to tak je. Lidé v naší společnosti očekávají normy, kterých se lidé budou držet. Čekají na to, že všichni budou mít stejný úhel pohledu a jen jedna varianta bude správná.
Co tedy lidé, kteří jejich názory nesdílejí a právě naopak.. Vyjádří se k tomu jinak?! Co pak? Jak to lidé přijímají? Začnou si šuškat mezi sebou, začnou se na vás dívat - jak to říct? DIVNĚ?
Říkejte si, co chcete..
Stejně je to všem jedno. Demokracie má být vláda lidu, lid si volí své zástupce, lidi, kterým by měli všichni nebo tedy alespoň většina věřit a oni by měli pomoct, pomoci nejen nám - občanům, ale také státu. Měl by je zajímat každý názor, který se Svobodou slova pronese. I když všem názorům nelze vyhovět..
To bylo k státu a jak je to mezi námi? Námi lidmi?
Ne vždy se nám názory ostatních lidí líbí, ale ono ani nejde aby se nám zamlouvalo vše.
Mohou říct svůj názor, je to jejich právo. A my bychom měli respektovat všechny názory, i když je to mnohdy těžké. Možná jsem nevystihla úplně Svobodu slova, tak, jak bych měla, ale je to opravdu složité. Někdy je lepší svůj názor vyjadřit, někdy mlčet..
Ale, co je nejdůležitější?

Nestyďte se za svůj názor!

(MÁTE NA NĚJ PRÁVO!)

Přeji příjemný den :)
a Slunce v duši..
Jen Váš názor je pro Vás správný,
řekla bych.
Ms. SeCReT

~ Rain over, over me!

6. april 2012 at 15:47 | Ms.SeCReT
Ahojté,
ten nadpis dnes vypovídá všechno.. Prší! Včera to nebylo o moc lepší, ale nakonec jsme šly o půl osmé stejně s kámoškama ven, projít se, pokecat a tak. Mrholilo celkem hodně, takže jsem si myla a sušila vlasy zbytečně! :D Kolem deváté mě pak šly odprovodit ke kámošce, u které jsem spala. Chtěly jsme se podívat na jeden horor, tedy, na jeho druhý díl, ale byl s titulkami.. A trošku krvák, tak jsem zavírala oči a tak nějak podřimovala :D. Ráno mě kámoška nemohla vzbudit, no to víte, když mě se vždycky tak dobře spí :D, nakonec nechala Yorkšíra, aby mě tahal za vlasy.. :D No jasně, že to pomohlo.. Tedy jí určitě :D, vzbudila jsem se. Pak jsem s ní šla na zastávku, bus jí malem ujel, ale tak doběhla si k němu..
A co jste dělali včera vy? A jak se máte?
A co vlastně budete dělat dneska? Počasí je ještě horší než bylo včera a prší, ach jo.. To jsou prázdniny tedy, vám povím! :D Myslím si, že dneska zůstanu doma, ale to jako opravdu, nikam nepůjdu.. Nebo, že by? Že by to byl Lenin? :D Jsem jen nějaká unavená a musím to dvojí ponocování nějak dospat.. Takže bych to viděla tak, že zůstanu doma a večer půjdu brzy spát. No jo.. To bude zítra zase energie :D, všem bude ze mě třeštit hlava a já se budu náramně bavit. Ostatně jako vždy, že :D! Ale tak oni už jsou zvyklí.. A můžete jich politovat, kdyby jste chtěli. Ale litujte spíše mě :D.
A proč?
Takže.. Zase budu péct! :D No jo, já jsem tady vrchní pekař. Jsem talent (hahaha :D), budu péct plecovníky a velikonoční věnce, pak asi beránka. No, ale zítra jenom ty plecovníky, ať se odleží a to ostatní má čas :).
Dneska jsem změnila design.. Je takový jednoduchý a bílý, taky tam je růžová, kterou moc nemusím :D, ale jelikož je to jaro a všechno kvete, tak to přežiju :D a možná že příjdu růžové na chuť, když jí tady na designu budu vídat.. No se uvidí :).
Mějte se,
smějte se..
A zařiďte ať neprší! :D
Ms. SeCReT

~ Visits - 0.07

6. april 2012 at 15:32 | Ms.SeCReT |  Visits
Navstevnost za minuly tyden (26.3. 2012 - 1.4. 2012) je:
Pondeli: 8
Utery: 9
Streda: 5
Ctvrtek: 5
Patek: 12
Sobota: 54
Nedele: 29

Celkem: 122


~ Oddělovače č. 4

6. april 2012 at 12:45 | Ms.SeCReT |  Oddelovace
Odd. 6

Hosting obrázků img24.eu

Odd. 7

Hosting obrázků img24.eu

Odd. 8

Hosting obrázků img24.eu


~ Nase*te mi na hlavu!

5. april 2012 at 14:29 | Ms.SeCReT

Ahojté, (Omlovám se za název článku..)
divné, divné a divné.. Tak bych specifikovala dnešní počasí. Ehm, respektivě dnešní den. Ach jo, venku škaredě, není co dělat! No a doma se mi sedět nechce! :/ Tak jsem tedy napsala kámošce a večer jí vytáhnu na procházku se psem. No, dobře, nejlepší počasí na procházky není, ale pořád lepší než sedět doma.. Doma a užírat se.
Vypadá to, že se mi vratí má depresivní nálada! Nejlepší kámoška se jela dneska podívat s přítelem na byt.. A do měsíce se odstěhuje! Co budu dělat?! Vždyť.. Já jí potřebuji, nechci být sobecká, ale! Kdyby se alespoň nastěhovali do jiného města, ale proč zrovna tam, kde vůbec nejezdím? :/ A budeme se vůbec ještě vídat? Už ne tak často.. Už nebudu moct jí napsat v devět večer, že jdeme ven.. Už se s ní nebudu každý den smát a nebudeme chodit ob den k sobě na kafé. Nebudu a, co jí dá pohlavek (samozřejmě z legrace :D).. A ty zážitky? Vlastně, to bude to jediné, co mi zbude - vzpomínky na ně. Ještě to není tak hrozné, protože vím, že ještě stále je blízko mě, ale mám strach, že pak, pak se odcizíme.. Já budu chodit do školy, ona taky, úplně jinde! Budu bydlet tady, ona tam.. Ještě se bude muset připravovat na zkoušky, pak začne pracovat. A já? Příští rok se budu učit na maturitu a doufat, že ji udělám. A pak, že se snad dostanu na výšku. Někam.. Pak budeme od sebe ještě dál a naše dlouhé přátelství? Nepřežiju! A to myslím vážně.. Nepřežiju, jestli naše přátelství nevydrží. Mám kamarády, ale jen jí mohu označit jako PŘÍTEL! Protože ona mě opravdu zná, protože jen jí mohu cokoli říct.. Do p*dele!
Přeji jí, aby se měla dobře, přeji jí, aby se jí splnily sny.. Ale! Možná jsem sobecká, ale chci jí taky pro sebe, potřebují ji!
A když se se*e tak pořádně, že?! Byla jsem u doktorky, překecaná (vlastně taky hlavně díky kámošce :). Ruce se mi totiž před několika lety začaly ''svlékat'' z kůže a vrácelo se to. Nedávno se mi začly loupat i nohy, no kdyby loupat nohy, tak to přežiju, ALE! Začaly se mi tam tvořit malinké puchýřky. Ztvrdly mi šlapky, svědí to.. Doktorka mi řekla, že je to vrozená vada. Taťka má lupenku a já jí to zapomněla říct. Zajímavé je, že i přesto mi napsala krém na lupenku. :( Nedovedu si představit, jak bych s ní žila, prostě to NEJDE! Nechci jí.. Prosím! Vždyť jsem si toho vytrpěla už tolik! Uvidím, zda krém pomůže, ale lupenka nejde vyléčit! Jen zmírnit, stejně se pak vrací.. Projevuje se mezi 13. - 30. rokem života, je dědičná, svědí a bla bla bla.. To všechno si můžete přečíst.. Omlouvám se, dneska ale nic nepřidám, nemám prostě sílu.. A taky se omlouvám, že tento článek není vtipný. Není mi do smíchu..

Mějte se alespoň vy hezky,
Ms. SeCReT

~ I LOVE..

1. april 2012 at 17:50 | Ms.SeCReT
Hosting obrázků img24.eu

Neumím si už pomalu představit den bez kávy..
Probere mě, dodá energii,
ale občas i ona ztrácí svou moc.

Hosting obrázků img24.eu

Modrá pro blázna dobrá, však to znáte :D.
A já si tuto barvu zamilovala,
neříkám, že nemám ráda i jiné (např. černou),
ale tato u mě vede!

Hosting obrázků img24.eu

Když na akci a koupit si pivo,
tak jedině čepovanou dvanáctku!
Nejsem alkoholik :D, ani pivo nemívám denně,
ale když už tak už..

~ A je to tady!

1. april 2012 at 14:37 | Ms.SeCReT
Ahojté,
zase neděle.. Ten víkend tak utekl. Ani nevím proč? Snad proto, že uteče vždycky? Asi.. :D Možná proto, že jsem seděla doma a léčila se, opět? Příjde mi, že poslední dobou jsem nemocná v jednom kuse! Ach jo..
No a jak se máte vy? Jak jste si užili víkend? Řeknu vám, počasí totálně přeskočilo! :D Šla jsem večer se psem, no. A nevěřili by jste! Venku sněžilo.. Ano, opravdu, z nebe padaly bílé vločky a ulpívaly na zemi. No, ne, nekecám. A venku se zase ochladilo. Kruci fix! Pastelka, propiska :D. Já chci teplo!
No a víte, víte, co? Určitě nevíte..
Tak já vám to tedy prozradím :D, do školy jdeme jen Po, Út a St, no někteří jenom Po a Út, viz já :P. V úterý totiž jedu do Osvětimi.. Strašně mě to zajímá, na druhou stranu se ale bojím, že mě to opravdu vezme. Což si myslím, že to tak bude. Nedovedu se dívat na něco takového s kamennou tváři. To nejde.. Ještě když si vybavím, co všechno jsem o tom všem četla. Ty rozhovory a přednášky, co jsem slyšela naživo. Rozhovory, které jsem četla; filmy, které jsem viděla (i když nebyly dopodrobna). Pak ten doktor.. Co dělal s dvojčaty (dětmi) různé pokusy, např. kdo vydrží déle v ledové vodě žíd, atd. Jsem člověk slabší nátury, takže to pro mě bude.. Dost.. No prostě myslím si, že emoce vyplují na povrch.
Takže bych chtěla upozirnit i na to, že 3. 4. se tady neobjevím, nebude čas. Přijedeme k večeru a já se budu muset ještě učit na St. Píšeme totiž test.
No a to je pro dnešek všechno..

Ms. SeCReT