May 2012

~ Mám se fájn, je mi skvěle..

28. may 2012 at 20:00 | Ms.SeCReT
Jsem zdravý duch ve zfetovaným těle..
Přemoct ten pocit, že nemám život ve svý moci..
A hlavně se neptat na důvod tý bolesti, žít si dál svoje soukromý neřesti..
Ale i přesto, že jsem veselej, vím, že jsem necelej..
Ahojté,
jak se máte? :) A proč ten začátek? Ani nevím, prostě mi to zaznělo v hlavě a bylo.
Je mi fájn, mám se skvěle..
Celkem to sedí. Pomalu ale jistě spadám mezi vás zamilované. I když.. Nevím, snad to bude všechno okay, ne okay, ale podle představ nebo alespoň z částí..
Jak ON je úžasný.. (Tím on - je myšlen M.) Doufám, že to s nim bude.. No víte co :D - skvělé? Ano. Je hodný a teď už můžu říkat, že můj. I když se stále cítím nejistá, nemůžu to prostě uspěchat, přece jen se ještě obávám. Mám strach z toho, že se zase ''spálím''. Prostě, že mi nějak ublíží. I když vím, že mu možná křivdím.
Jsem šťastná, že můžu být vedle někoho takového.. A náš první polibek? Byl tak krásný, dá se říct romantický a hlavně byl náš.
Nechápu, že se mu líbím, že si mě vybral..
A to mi akorát přidává na mé nejistotě, bohužel. Ale víte co? Stojí za to, stojí za můj risk. Kdo neriskuje nic nezíská. Možná taky nic neztratí.. Ale já jsem taky nic neztratila a hlavně budu ze začátku opatrná. Opatrná, abych se zase nezklamala. Tak se uvidí :). A vy můžete čekat (asi..) tak trošku více citově zabarvené články.

Dnes jen stroze a krátce.
Dám vám později vědět víc :).
Mějte se krásně!
Ms. SeCReT

~ Možná strach každé dospívající dívky?

25. may 2012 at 21:39 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
Incest..
Možná si řeknete, co je to za nadpis (co je to za blbost..), ale řekla jsem si že tento článek pojmu jinak. Jinak znamená prostě ne jako ''každý''.
Určitě každý z nás ví, co to incest je. A pokud ne, myslím, že se to dozvěděl články, respektivě zveřejněnými definicemi na různých blogech. Ale já tady nejsem pro to, abych kopírovala definice, nýbrž psala svůj názor, či se vyjádřila k tomuto tématu podle svého.
Tak tedy pro začátek bych si dovolila pro jistotu zařadit definici. I když jsem řekla, že jí psát nechci, napíšu ji. Ne však jen ji.
Incest je sexuální aktivita mezi blízkými přibuznými.
A proč tedy ten název? Myslím si, že ne všichni mi dáte za pravdu, ovšem za zamyšlení to stojí. Většina členů blog.cz jsou blogerky, či-li dívky a většina z nich procházela či ještě stále prochází (nebo jí čeká) pubertou. Z psychologického hlediska se říká, že většinou takové dívky - ty, které dostanou svou první menstruaci se cítí jinak. A mnohdy se změní vztah k jejím otcům. Většina, i když v dnešní době to je trochu jinak se cítí nesvá, neví, co přesně s nimi se děje.. Postupně se vyvíjí i jejich, jak to nazvat? Pozorování chlapců či mužů? Ano, můžeme to nazvat takto. A otec se může stát právě opakem, vadí jim jeho dotyky apod.
Netvrdím, to ani nechci, že je to stoprocentní pravda. U něktrých dívek to může být tak, že si s otcem rozumí více než s matkou.
Pouze poukazuji na to, že i toto je možné. Možná je to tošku odbočka od tématu, ale k zamyšlení? Proč ne..

Ms. SeCReT

~ What am I planning to remainder of this day? ...

25. may 2012 at 18:15 | Ms.SeCReT
Ahojté (hello),
what am I planning to remainder of this day? Sorry, but my english is so bad.. Und deutch? Ja, das ist besser, aber.. Ich werde czech schreiben! :D
Tak možná jste si to přelouskali.. Někdo angličtinu, někdo němičinu, nebo někdo obojí. :D Prostě - jasně a stručně, budu psát česky. :D Doufám, že to oceníte :D, no já vím - všichni na tom nejsou s angličtinou tak špatně jako já, ale přece jenom.. :D
Tak co, tak co? Jak se máte? Taky vás to počasí dneska překvapilo jako mě? Ano či ne? Hm.. Víte, že je neslušné neodpovídat? :D Asi ne, když mi není schopen nikdo odpovědět, ach jo.. :D Tak já vám to ale přece řeknu!
Víte?
Dneska jsem vstávala fakt (na mě) do školy pozdě a hádejte v kolik? No jo, já vím, odpověď čekat nemám :D! Takže bez hádání, nebo že by si někdo troufnul? Ne? No jak chcete - taková arogance! Stydíte se? Ne? Tak začněte! :D (Neberte si to osobně, že.. :D Nebo.. I když!) Mohla bych se konečně dostat k tomu v kolik, ale.. Troška napětí neuškodí :D, určitě jste napjatí, že? Ne? Já vím.. A teď? Ne?
Už?
Tak už?
No toto! Ignorace toho nejvyššího stupně, řeknu vám! (A ano, mám dobrou náladu, všimli jste si? :D) Už vás asi se*u.. Možná jste už přestali číst :D a možná jste číst ani nezačli.
No dobře.. (Když jinak nedáte :D) Vstávala jsem v osm! Jojo, ne jojo jako hračka, kdyby jste to nepochopili.. :D Myslím jo jo.. Jako, mohla bych napsat jednoduše jo, ale to by vás nezmátlo. Ne, že bych vás chtěla mást, ale asi mi trošku přeskočilo :D, prý přeskočilo, mě ještě nikdy skákat nepřestalo :D! (Chápete?)
Vůbec se na vás nezlobím, když si to nečtete a nebo? Jo zlobím! Ale to se mnozí z vás už možná ani nedoví :D. Ha ha, tak proč to sem vlastně píšu? Baví mě to.. Chci psát, potřebuji psát. Jo a ještě by se našlo x miliónů důvodů. Nebo možná taky ne, ale kdo by je chtěl všechny vyjmenovat, že?
Teď se uvidí..
> Kdo se dostal až sem? Ty? Nebo Ty?
Co by jste řekli na to, kdybych.. Kdybych.. (Tak už se konečně vymáčkni! :D) Zase chvilka napětí.. Jste napjatí? Ne? :D Zase ne? No to je hrozné, doufám, že se už stydíte! Ne, já se stydím - takové bláboly co píšu, no a? :D Píšu to vlastně na blog sobě, že ano? Nebo se mýlím? Nabourala jsem se na blog k někomu jinému? Hacker, jsem hacker! Ale nikomu to neříkejte! :D
Tak mohla bych začít znovu a zase utéct k něčemu jinému - to mi očividně jde.. Wow, dneska jsem použila již pár složitých spisovně českých slov. :D Asi se brzy vyčerpu.. A koukejte na tu předchozí větu (a pak, že jsou blondýny blbé, že!) - ta byla, co? :D
A už jsem zase jinde, než jsem chtěla být. Vlastně - kde že jsem to chtěla nebo spíše měla nebo tak něco - být? :D Vím, nevím? Jo, už vím.. :D U toho, co by jste řekli na to, kdybych.. Přesně tam jsem skončila! :D
No takže.. Pokračování číslo x, mohla bych to spočítat, ale x - to je číslo.. Do toho si můžete ''vložit'' milióny (co to dnes s těmi milióny mám?), nebo také miliardy nebo bilióny? Jak chcete, jak je vám libo. Asi už vás vážně se*u.. A ti, co si řekli, že to přečtou dokonce už se taky vzdali :D, no jo.. Takže mi už asi nikdo neodpoví na to, co by jste řekli tomu, že bych zase vložila nějakou básničku? (No já vím za jednou blbostí druhá.. :D) Já tak ráda ''melu'' blbosti.. Ráda provokuji, taky :D, ale jen maličko, samozřejmě. A vás to všechny jistě zajímá - ehm? Samozřejmě! :D
Wow..
To je dneska článek.. Článek, který bude sahat až do nebe? Nebo spíše do pekel? Kdo ví? Já, Ty, on nebo ona? Nebo dokonce ono? :D Dneska nejsem moc vtipná, spíše trapná :D, možná bych to měla utnout.. Ale mě se to tak líbí!
Dostala jsem se už vůbec k nadpisu článku? Ne, že? :D Jsem to ale jouza!
What am I planning to remainder of this day?
Takže stručně a jednoduše? (Vím, takový mohl být celý článek :D) - Takže mám v plánu - Ulici, která začíná za malý moment! :D Skouknout pár komedií, co jsem si stáhla, snad budou dobré, Arthur - komedie, co jsem viděla nedávno - celkem mě překvapila - batmanmobil :D! No a v noci? Každý ''normální'' člověk půjde spát, ale já se cítím na úklid. Respektivě - musím ukldit!
No nic.. Dám vám svatý klid a pokoj.. :D

Mějte se famfárově! :D
(Ta holka je ale debil, co? :D)
Ms. SeCReT

P. S.: K zamyšlení - ''Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.''

~ Visitors - 0.08

25. may 2012 at 17:46 | Ms.SeCReT |  Visits


~ Swim, swam, swum

24. may 2012 at 20:22 | Ms.SeCReT
Ahoj, ahoj.. a? Ahoj!
Jak se máte? Musím se pochválit (V tomto případě samochvála smrdět nebude :D! Je to v podstatě upozonění..) - včera jsem psala a dneska taky. Já vím, není to nic divného :D, ve škole se píše celý den, ale já myslela blog.. (Pro ty, kteří to nepochopili..) :D
No.. Dneska nic vyjímečného. Objehla jsem oblíbené blogy, byla u toho zubaře a na bazéně.. Jsem ''vymočená'' .. Víte jak to myslím.
Zítra pátek a do školy.. Mám na 9:35, takže příjdu o pár minut později. Nebo.. Ještě uvidím :D. A co vy? Co škola? Pro dnešek vše.. = jen stroze..

Ms. SeCReT

~ Oh, my ghot!

23. may 2012 at 22:44 | Ms.SeCReT
Ahojté..
Musím se pochlubit.. Píšu po kratší době než je obvyklé. Ale jen rychle a stručně..
<<< Zítra mě čeká zubař :/.. Místo na jeho křesle mě urputně volá, juchúú! :D Vzhůru do oblak.. Nebo spíše - ''Vrtačko, taky Tě zdravím..''
No a pak? To lepší.. Jdu na bazén. S kámoškou. Nejlepší kámoškou? Nevím.. Připadá mi, že se teď stráášně odcizujeme. Už to není ta, s kterou jsem bývala skoro pořád, spaly jsme u sebe, dívaly se na filmy, bály se :D a chodily spát ráno na dvě, tři hoďky.
Má svého přítele (Nemám jí to za zlé!) - jen mě prostě štve, že si na mě nemůže udělat ani jeden víkend volno :/ a když jo? Tak protože on nemůže. Vlastně jsem jen taková náhrada, záplata na její náhle volno, o kterém se dozví z hodiny na hodinu. Nebo spíše z minuty. A já abych s ní byla alespoň přes týden si odkládám věci, neučím se do školy.. Jestli to je jediná možnost jak jí vidět, objetuju se..
Ale na druhou stranu si připadám.. Jak to říct? Méněcenná? I když to to přesně nevysvětluje, ale možná mi rozumíte.. Ahoj, dneska mám volno, ON nemůže, domluvíme se?
I když jí mám stráášně ráda - tohle mi příje prostě, jak to říct? - ''Sprosté?''
Ach jo!

Mějte se,
ať už je volno..
Ne-li prázdniny.
Ms. SeCReT

~ Sedm kroků ke štěstí..

22. may 2012 at 21:08 | Ms.SeCReT |  (Interesting things)

~ Méně se mrač, více se směj.
~ Méně mluv, více naslouchej.
~ Méně posuzuj, více akceptuj.
~ Méně se dívej, více dělej.
~ Méně si stěžuj, více si važ.
~ Méně kritizuj, více odpouštěj.
~ Méně se boj, více miluj.

~ Lásku a vodu, prosím!

22. may 2012 at 14:38 | Ms.SeCReT
~ Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

Ahojté,
jak se máte? :) Já dobře, ne.. Skvěle, výborně, úžasně! I když jsou věci, které mě štvou. Ten citát.. Musela jsem ho sem dát. Netoužím po přátelství, toužím totiž po lásce a tím pádem bych se klidně zřekla jídla.
Ani by jste nevěřili, jak jeden jediný den Vám může ukázat to, čím jste si nebyli jistí. To, o čem jste pochybovali, najednou vám všem je jasné, co chcete a proč. Ano, byla jsem včera venku s T., ale zjistila jsem, že mě nijak nepřitahuje, nic k němu necítím a ani nic k němu nevzbuzuje mé city. Možná si řeknete, že jsem blbá, ale byla jsem včera také s M., je neuvěřitelné jak je hodný, milý, vtipný.. No prostě úžasný. Ne, nezamilovala jsem se.. Je to něco kouzelného. Vstoupl u mě v ceně. Po druhé, co jsme byli takhle sami spolu venku a o nic se nepokusil. No, vlastně nevím jestli jsem ráda.. Nedal mi ani pusu, což mě mrzí. A vyvolává ve mě strach.. Ano, strach, že mezi námi bude jen přátelství. Na druhou stranu jsem ale ráda, že se do ničeho nehrneme. I když jsem teď tam zmatená..
Chtěla bych mít jeho rty na těch mých. Chtěla bych ho cítít ve své nejbližší blízkosti, ale jak se říká - Chtít můžeš! Já jen.. Přála bych si, aby se sen stal skutečností..

Sněte, ale za své sny bojujte,
snažte se, aby ty,
co si přejete - se staly skutečností.
Pro co jinak žít?
Ms. SeCReT

~ Everything is..

17. may 2012 at 15:29 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jak se dneska máte? Venku počasí na.. No na? Ne, nejsem sprostá :D, prostě a jednoduše - na nic! Celkem mě to počasí štve. Byla jsem domluvená s tím T., ale nakonec jsme to odložili. Chtěli jsme se jít projít a sednout do parku, na deku. Jenže bychom asi zmrzli :D! A navíc mám dneska nějakou divnou náladu, takže to je vlastně dobře! :)
Já se mám.. Tak nějak půl na půl. Pár věcí mě naštvalo, pár mi dává takový, jak to říct? Hřejivý pocit? Asi ano.
Ku příkladu to, že jsem byla včera v čajovně s..? Noo.. S M., jo! :D Je to divné, ale mám si s ním taky, co říct, pořád.. Takže nevím, nevím o koho bych měla větší zájem?! Ach jo. Nechám tomu volný průběh, hlavně tedy - kdo bude mít zájem o mě, že? :D Toť otázka, na kterou neznám odpověď. A taky se bojím, že nikdo? :D Nevím.. Se uvidí.
Jinak písemku ze ZSV, i když jsem si to jen přečetla jsem napsala.. Snad výborně? Nevím, doufám! :) A dneska čeština, taky jsem se na to trošku vyprdla.. :D Večer jsem si to přečetla u světla z mobilu :D a ráno zjistila, že mi chybí katolická a společenská próza.. Ale otázky mám všechny, tak se uvidí :). Nezlobila bych se, kdyby bylo taky hodnocení - výborně, ale úplně by mi postačilo chvalitebně! Tak snad! Ooo.. Prosím, prosím! :D
No a co vy a škola? Taky toho máte tolik? My každý den něco.. Ani zítra nemám klid :D! Písemka z bioly a slohovka z ájiny.. :/ Z ájiny by se mi jakože fakt hodila jednička! Ale tak dvojka taky dobrá, ale jak to udělat? Netuším.. A k tomu za chvílí musím vyrazit ke kámošce. Nějak jsem jí zanedbala a dneska už jsem na to neměla sílu :D!
Vlastně.. se mi ani nechce sedět doma nad učením.. Prostě to mám tak trošku free. Vím, že bych neměla, ale taky vím, že když si to přečtu večer a ráno v buse, tak to napíšu. Děkuji za svou paměť! :)
Nevím ani jestli mi je líto, že jsem s tím T. nešla.. Spíše ne, když si teď klidně půjdu za kámoškou. Jsem prostě zmatená, možná ještě unesena včerejškem.. A možná ho beru jako zálohu, možná jako kamaráda, možná s nim vlastně nechci nic mít, nechci mu dávat naděje (falešné). Nejsem taková..
A vlastně všechno mi tak nějak příjde složité.. Možná proto, že jsem už více jak půl roku sama, ale je mi pořád dobře. Žádné stresy, nemusím se bát, že někoho ztratím, ale možná ani to není dobré. Uvidíme, jak se všechno vyvrbí. Možná budu volná další rok, dva, ... Zatím mi to, ale ani nepříjde, i když mé nejbližší kámošky přítele mají. Nevím, cítím se divně. Možná i vám příjdu divná, ale pro mě je teď hlavní to, že se cítím fájn. Jsem spokojená.. A když si vzpomenu na svůj minulý vztah, říkám si.. Že je dobře - nikoho nemít. Nevím, možná (pardón za tolik možná..) jsem divná, možná to špatně beru, možná bych se měla vschopit a riskovat. Ale nechce se mi? Asi ano, asi to tak je..
Rozepsala jsem se.. Dnes nic vtipného, spíše jsem se potřebovala vypsat, potřebovala jsem ze sebe zhodit mé vnitřní napětí, prostě si ulevit.

Mějte se pěkně,
Ms. SeCReT

~ Brusle jsem přežila.. :D! Jo! :D

15. may 2012 at 20:45 | Ms.SeCReT
Ahojté,
hlásím se bz úrazu hlavy a vůbec.. Bez jakýchkoli úrazů! :D Jo! Premiérka na bruslích byla úspěšná! Nehapala jsem :D, i když jsem měla párkrát na mále - vybalancovala jsem to! A nemohla jsem za to já, ale kameny (samozřejmě!) :D! Ony se tak blbě staví do cesty.. Ještě když nám tady vždycky v zimě sypou cestu štěrkem, tak se to nasbírá.. Chápete! :D
A jak se máte? Všimli jste si, že píšu brzy? Víte jak to myslím.. To bych si zasloužila pochvalu, nemyslíte?! :D No.. Sem s ní! :D Nikde jí ale nevidím :(, jste zlí, sprostí, ... No jen si vyberte! :D A nebo ne, nevybírejte! Jste obojí :/.. Jsem uražená, aby jste věděli. :D Ale nebojte, žádný kus těla jsem si nurazila.. Kdo by mě taky dával do pořádku, že? :D A ještě bych byla slepená, polepená, poizolovaná :D.. A kdo ví, co ještě? :D
Zase mi to píše, ale musím rychle, ze šuplíku na mě ustavičně řve ZSV (základy společenských vět), prý: ''Honem, honem, rychle, rychle! Pojď se učit těch 14 stránek A4, co jsou ve mě popsané ekonomii, no jen pojď..'' A nemyslete si, že říká jen to, on ještě pokračuje: ''Vypni si ten net, vypni si ten blog, vypni si to ICQ a honem, šup, šup..'' Pokračuje i dál, ale to už je sprosté.. A jelikož není po desáté hodině, tak mi to odpusťte, ale nezveřejním to! :D :D

Tak se mějte,
držte mi pěsti,
ať se to naučím..
A? Ahoj!
Ms. SeCReT

~ A víkend zase v trapu..

13. may 2012 at 19:26 | Ms.SeCReT
Ahoj, ahoj, ahoj!
Zastyděla jsem se.. A řekla si, že napíšu dřív než za týden nebo tak :D! No nebo spíše jsem si našla čas, kterého není poslední dobou nazbyt.
Jak se máte? Co říkáte na to ''úžasné'' deštivé počasí? Mě pěkně štve.. Přes týden tak hezky a víkend - tohle?! :/ Koupila jsem si včera inlinovky.. Jo! Už je to nějaký ten pátek (ehm, pár let :D), co jsem na nich nestála a taky jsem to nějak pozapoměla.. Takže včera když včera přestalo na chvíli pršet vylezla jsem na nich ven. První jsem měla strach a brácha mi dělal oporu, pak jsem to zvládla (jezdit) sama.. Tedy až na to, že jsem se bála, že sjedu z takového prutkého kopce, takže jsem o bráchu zabrzdila :D (bojím se brzdit tou brzdou na bruslích.. Vypadá to nebezpečně, když musíte nadzvednout tu nohu - chápete jak to myslím..). No ale přišla jsem na to, že neumím prostě se otočit :D! Vždycky musím zastavit a přešlápnout si!
Brácha, když mi ukazoval jak se otočit tak to vypadalo velice nebezpečně.. On to nějak přesmékává a u toho jakoby poskočí! :D Vyjela bych si na nich zítra, ale budu muset jít spát ke kámošce a udělat projekt do školy.. Nebo se to možná posune a já půjdu ven chytat zajíce :D. Bude to zprvu trošku sranda, no. :D I když.. nejen z prvu. Ale řekla jsem si, že až se to naučím (jakž takž..), tak bych na nich mohla jezdit pravidelně a trošku posílit nohy :D, chápete! Kdybych zhubla - vůbec bych se nezlobila! :)

Tak to je pro dnešek asi vše,
možná se zítra ozvu
a možná taky ne,
nechci slibovat něco,
co nemůžu splnit :).
Mějte se a smějte se!
(I když to počasí k smíchu není..
a hokej taky ne! Prohráli jsme 0:2 s rusy :/)
Ms. SeCReT

P. S.: Na čtvrtek jsem domluvena s T., tak mi držte pěsti! :)

~ Tak víš nebo ne?!

11. may 2012 at 21:12 | Ms.SeCReT |  Writting
Tak víš nebo ne?!
-Aneb když můj mozek myslí a ruka píše..

Nemůžeš vědět, co je to láska, když jsi ji nikdy nepoznal,
avšak můžeš vědět, co je to bolest, když ji v sobě skrýváš,
Ty víš, co znamená mít někoho rád
a přitom k němu chovat zášť..
Víš, co je nenávist,
víš, co je každodenní pláč
a samota Tvůj nejvěrnější přítel..
Nikdy nebudeš mít, o čem tajně sníš,
nikdy nikoho milovat nebudeš, protože nevíš, co je to láska!
Jsi daná napospas ničemu,
jen Ty sama a nikdo u Tebe!
Nikdo při Tobě!
Vypořádat se s tím, jediné co Ti zbývá..
Přetvářka a znovu jen přetvářka,
jediné, co znáš!
Nikomu svěřit se nemůžeš,
tak jen to v sobě dus!
To, co Tě nikdo nenaučil, nikdy umět nebudeš,
smiř se s tím a nestěžuj si!
Tvé poslání na tomto světě?
Být sám!

~ Hlásím se, aneb HOCKEY! :D:)

11. may 2012 at 18:48 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jak se máte? Já celkem dobře.. I když mi to u doktora nevyšlo nijak dobře. Nechápu.. Víte, že mé ''krásné'' nohy a ruce jsou takové kvůli nervům? Prostě je na ně vyvíjen tlak a.. Já se nervuji. Doma máme žaludeční vředy a lupénku, takže to vůbec (geny) pro mě není dobré. Prý bych to měla říct svému všeobecnému doktorovi, ale mě se tam nechce. A hlavně se mi nechce lítat po dalším doktorech. Takže za měsíc znovu na kontrolu..
Cítím se divně.. 4 masti, prášky. Prý když to nepomůže napíše mi nějaké další a měla bych to řešit asi všeobecně. Ach jo! :( Tak se uvidí.
Venku je konečně hezky, i když dneska dusno, blbý tlak, motá se mi hlava.. Ve středu jsem potkala v buse M., máme na sebe ''štěstí,'' jen když se nedomluvíme :D. Takový zákon schválnosti. A s T. jsem se tento týden neviděla, měla jsem, ale ztvrdla jsem u doktorky déle než měla, aby mi dala žádanku k tomu kožnímu (u kterého jsem čekala skoro 3 hodiny a pak skoro hodinu v ordinaci :/!) a on pak musel na brigádu.. No a o víkendu je v Praze, což mi zkomplikovalo plány a vůbec netuším, co budu dělat..
Dneska jsme vyhráli 4:0 nad Itály! Jo! :D Ale rusové nám v neděli dají stejně nakládačku, takže! :D A včerejší zápas? Celkem nervy! :D I když bych se neměla stresovat, ale.. :D
Jinak na příští týden toho máme strašně moc a to nemluvím o tom, že každý den nejméně jedna písemka a v pondělí ''musím'' jít spát ke kámošce, neboť máme zadaný projekt.. Uff! Ne, že bych u ní nespala ráda, ale když je to víceméně povinné :D..
Asi budu číst.. Přečtu si nějaké ty knížky, co mám půjčené a jednu tu rozečtenou, takže víkend bude opravdu ''zábava'' :D. Ale tak co, alespoň budu sečtělá :D.

Mějte se krásně,
tak mě napadlo, že jsem dlouho nepřidala nějakou básničku..
Tak možná :D.
Ms. SeCReT

~ PROMIŇTE!

6. may 2012 at 20:54 | Ms.SeCReT
Ahojté,
hned na začátek se prostě musím omluvit.. Já vím, nebyla jsem taky dlouho a ještě déle. Ale prostě, myslím si a snad mi dáte i za pravdu, že reálný život je důležitější.. Vše vám vysvětlím :).
A jak se máte?
Já se mám tak.. Jako na housenkové dráze :D, znáte to. Jednou jsi dole, jednou nahoře. No a proč jsem tedy tady nebyla? Jak jste si učitě všimli, vlak jede strašně rychle :D, přesněji - ten školní. Samé písemky a tak.. Navíc venku je pěkně, takže se vám nechce pořád sedět doma.. A když máte ještě čas omezený doktorama. Aby toho nebylo málo.. Byla jsem u zubaře, mám něco s krčkem, takže tam jsem zase objednaná. A po doktorech lítat musím - kvůli té své kůže :/! Takže zítra do školy, pak k doktorce, dá mi snad objednávku na kožní. Protože ty masti, co mi dala vůbec nepomáhají..
No a pak bych měla jít ven s T., těším se, i když nevím na čem jsem, nevím, co si slibovat a hlavně! Co neslibovat jemu. Jsem jim tak zmatená, nejsem si v ničem jistá.. Snad za to může minulý vztah, spíše určitě.
Tak mi držte pěsti. A já vám slíbím - budu se snažit sem psát častěji. Ale nevím, jak dopadnu u doktorů. Buďte trošku ohlední :), děkuji!

Krásný zbytek dne
a ještě hezčí ten zítřejší! :)
Ms. SeCReT