July 2012

~ I thought..

27. july 2012 at 22:53 | Ms.SeCReT |  Writting
I thought, že když jsi říkal, že mě miluješ, že to myslíš vážně..

I thought, že když slibuješ, že půjdeme ven, tak že půjdeme..

I thought, že si na mě čas uděláš rád..

I thought, že když nepíšeš jsi v práci, nemáš čas, hledala jsem si pro Tebe omluvy..

I thought, že naše láska bude mít dlouhého trvání..

But now, i don't know..


Nebyl to všechno jen sen?

Ms. SeCReT


~ Den 7. (Projekt 10 dní)

27. july 2012 at 15:06 | Ms.SeCReT |  Writting
Den sedmý - Čtyři věci, co Tě dokážou znechutit.

1. Lži!

2. Pomluvy!

3. Lhaní!

4. Namyšlenost!

~ Den 6. (Projekt 10 dní)

26. july 2012 at 11:03 | Ms.SeCReT |  Writting
Den šestý - Pět lidí, kteří pro Tebe hodně znamenají (bez jakéhokoliv pořadí).

M.
H.
T.
S.
B.


~ V očekávání..

25. july 2012 at 10:10 | Ms.SeCReT
- Čekám na signál, ten z nebe nepřichází a tak čekám dál..

Ahoj, ahoj, ahoj!
Tak jak? Prý jak.. :D Ale některým možná dojde, jak to myslím.. :D No přece? Jo, aha, vy nevíte? :D To je dneska mládež (nechci se nikoho dotknout, samozřejmě.. :D). Měla jsem přece na mysli - tak jak se máte? :)
Woow.. Brácha mě budí od osmi a já jsem skoro celá plná energie. I když jsem chvíli protstovala - přece mě nemůže takový prcek každé ráno budit a nařizovat, ať vylezu ze své postele, ach jo.. :D Ale víte co? Vidina toho, že mám uvařené kafé, nachystanou snídani mi zabrala jen chvilku.. Brácha mi totiž oznámil, že už to stydne.. A mám nechat vystydnout kafé i snídani?! :D To přece ne.. Myslím, že by to bylo na nejvýš nevhodné! Možná trochu sprosté.. :D! Mám to, ale, hodného brášku, co? No, ne že bych mu chtěla nějak škodit :D, nebo ho ukazovat na špatném světle, ale on je hodný jen občas.. Pak začne raubířit! :D Tak je to malý (smradík :D).. A navíc, je to kluk.. Tak, co by jste chtěli? Ehm, co vy? Spíše já.. :D Nebudu vybíravá, chtěla jsem říct, že to, co jsem chtěla mám. I když to by nebylo úplně vystižné.. I když bráchu jsem vlastně chtěla. Svě ségry? No to by mě asi zabilo :D, stačí ta jedna, co mi naschvál stříhala dohola panenky! :D Vlastně to jí asi nikdy neodpustím! :D
Jsem trošku odbočila.. O čem, že jsem to chtěla psát? Nevíte? Uch, já taky ne.. :D Kouknu se nahoru a blik, cvak.. Už to mám!
Nadpis - V očekávání.. Ano, to jsem, jak vystižný nadpis, napsala jsem snad někdy vystižnější? Je středa (je ho tam třeba :D - vy jste sprosťáci! Na co hned nemyslíte?! :D Dělám si legraci, samozřejmě.. :D Jak jinak také, že!).. A to znamená jen jediné, že po středě následuje čtvrtek. Wow, to jste nevěděli, co? To jsou vám novinky po ránu, co? :D No nevím, zda je rozdycháme.. :D A teď vážně.. Nasazuji kamennou tvář, vidíte? :D Asi ne, co? Tak teď.. Už! Než já se vymotám.. Máte štěstí, že vám to neříkám osobně, to bych zvládla odbočovat.. Pořád! :D A dneska odbočovat budu, čekají mě jízdy.. Po týdnu.. Nesmím zase stresovat. :D No stress. Es wäre eine große Katastrophe! :D
No takže.. Už dost! :D Proč jsem v tom očekávání? No.. Jak jsem se zmíňovala - zítra bych už konečně měla být s M., tak snad to vyjde! :) Musí..
Všimli jste si, že po dlouhé době mám trošku vtipnější článek? Ne, že bych se chtěla povznášet nebo vychloubat.. :D Takový dlouhý článek a k nadpisu skoro jen věta.. No, co. Nevyberete si. :D Možná to už ani nečtete..

Takže to utnu,
dokud je čas.. :D
Přejte mi jízdu bez nehod,
já vám přeji hezký den :)!

Ms. SeCReT


~ Den 5. (Projekt 10 dní)

25. july 2012 at 9:25 | Ms.SeCReT |  Writting
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebývala udělala.

(Těch věcí je určitě hodně, ale je těžké si je uvědomit, nebo si je připustit, lidé na ně raději zapomenou.. Snad to zvládnu :D)

1. Ještě v sedmé třídě jsem se pohádala s mojí nej kamarádkou a trvalo skoro až do déváté než jsme se udobřily. (Možná je to blbost, ale kdyby to mezi námi bylo pořád takové jako dnes - měla bych s ní více zážitků..)

2. Řekla jsem (wow, to byla asi tak čtvrtá třída..) jedné kamarádce o druhé, že je z dětského domova, protože jsem to slyšela od dospělých. Samozřejmě jsem jako malá a blbá věřila, že když řeknu, ať to nikomu neříká, že se to tak stane.. (Vidím, že nejvíce hloupostí se stalo, když jsem byla malá.. Život mě, ale, naučil a troufám si říct, že bych už nikdy něco takového neudělala, vyčítám si to!)

3. Přála bych si, abych NIKDY nezačala kouřit!

4. Přála bych si vymazat některé vzpomínky, tedy spíše dny, kdy jsme s naší (tehdy) partou dělali různé akce a všichni pili! (Alkohol nemusím, jen pivo!♥ .. Tvrdé nesnáším já, ani můj žaludek!)

5. Neměla jsem si nikdy začít s K., občas je chyba, že o tom člověku nevíme vše a pak to postupně zjišťujeme.. (Jde, ale o někom vědět vše?) Bohužel mi to, ale, přineslo tolik trápení, slz, smutku, nenávisti, ...

6. A za šesté.. Co bych napsala? Snad to, že jsem občas lhala?

~ Den 4. (Projekt 10 dní)

24. july 2012 at 21:03 | Ms.SeCReT |  Writting
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.

1. Má život smysl?

2. Co je vlastně láska?

3. Existuje něco jako nebe? Nebo, co je po smrti?

4. Proč krásné chvíle nemohou trvat déle? Pořád?

5. Proč nás opouští lidi, které máme rádi?

6. Proč není svět jiný?

7. Proč existuje závist, nenávist apod.?

~ Kde jsi?!

23. july 2012 at 12:44 | Ms.SeCReT
- Ty jsi má láska, Ty jsi můj sen, Tebe chci líbat snad celý den..

Ahoj, ahoj, ahoj!
Jak se máte? Já už vlastně ani nevím, jak já. Řekla bych dobře.. Je to alespoň slušné, ale mám lhát? Možná je blog jediné místo, kde nemusím.
M. na mě trošku kašle.. Vlastně možná ani ne, ale mě to tak příjde. Neviděla jsem ho od minulého pátku! A to jsme se domlouvali, ale nějak z toho sešlo. Už to nejsou denní smsky. Ach jo, možná jsem náročná, ale proč kluci jeví zájem jen na začátku? Příjde mi, že čekají, až nás budou mít jisté a pak tak nějak poleví, protože vědí, že na ně čekáme.. Je to tak správně? Sledujete mobil, kdy vám napíše a ono nic.. Pak mu tedy píšete sami a říkáte si, jestli se nevnucujete - nebo to tak mám jenom já?! Tak jsme se domluvili na čtvrtek, dneska. Dneska mám totiž teorii, dlouho do večera, zítra má on dlouho práci a ve středu mám zase já jízdy, ach jo..
Chci ho mít u sebe! Cítit jeho dech na svém krku, vědět, že je se mnou, obejmout ho.. Je toho tolik.
Počítám s tím, že když zítra nemám, co dělat - napíšu kámošce a snad půjde ven. Taky bych ráda zašla na brusle, ale pořád mi praská a hnisá to koleno, takže si asi ještě počkám. Dneska konečně svítí více Sluníčko, ale je tam studený vítr :/. A to, že prý má ode dneška být zase horko.. Brácha chce na zahradu postavit stan, jenže ten je obrovský.. A za týden jede na tábor, nevím, zda to má cenu stavět.. Hlavně by chtěl, ať tam spím s nim :D a jelikož ségra odjela.. Bylo by to takové nudnější. Na druhou stranu bych se ale mohla na zítra domluvit s tou kámoškou.. Na jednu noc ve stanu? :D A nebo zase spát pod širákem (před barákem) a ráno se na nás sousedi zase budou divně koukat. No a co?! :D Byla sranda.. Láká mě spát pod širákem. Je to taková romantika - nad vámi nebe, hvězdy. Romantika s kámoškou :D, no a..


Užívejte prázdnin..
Zbývá nám už skoro jen měsíc :(.
Ms. SeCReT~ Den 3. (Projekt 10 dní)

23. july 2012 at 12:26 | Ms.SeCReT |  Writting
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.

(Zdá se mi to, nebo jsou Ty otázky těžší a těžší? :D Mám to brát z pohledu lásky nebo i přátelství? Tak obojí..)

1. Být upřímný.

2. Dát mi čas..

3. Je to složité, důvěru si u mě (tedy i srdce) člověk získává těžko. Může za to asi zklamání, které jsem v životě prožila. Když mě člověk zklame, je těžší a těžší si mě "získat" zpět.

4. Nepřetvařovat se.. I když to je v dnešní době opravdu těžké :(.

5. Občas potřebuji, aby mi ten člověk řekl, jak mu na mě záleží. Potřebuji jistotu, abych mu to pak mohla říct také.

6. Rozumět mým vtipům, neurážet se za ironii.. Být vtipný a smát se se mnou.

7. Naslouchat mi.. Jsem děsná, já vím. Ale občas si potřebuji postěžovat. Nečekám, že mě hned budete uklidňovat, ono občas stačí, když víte, že vás někdo poslouchá..

8. Když láska, tak i trochu té romantiky. Vím, že někteří na to nejsou, ale když máte někoho rádi - jednou za čas se přemoci a trochu té romantiky zažít není špatné, ne?

~ Den 2. (Projekt 10 dní)

22. july 2012 at 13:10 | Ms.SeCReT |  Writting
Den druhý - Devět faktů o Tobě.

1. Nerada mluvím o tom, co bylo. Raději se zaměřuji na přítomnost či budoucnost, ono snění je někdy to jediné v životě, co Ti příjde krásné, povzbuzující, apod.

2. Zbožňuji svou přítelkyni, kterou doufám budu potkávat ještě dlouho. Štve mě, že se bude stěhovat, ale na druhou stranu jí to přeji. Chci přece, aby byla šťastná.

3. Mám ráda svou sestru i bratra, i když se někdy neshodneme, ale nenávidím svou rodinu (matku, otce). Mám už dost těch přetvářek!

4. I když si lidé stěžují na věci, které nejsou tak hrozné a já vím, že jsem to měla daleko těžší.. Nikdy ode mě neuslyší - "no a co?" Ráda vyslechnu a poradím..

5. Myslím si, že v dnešním světě je pořád méně a méně lidí, co chtějí pomáhat.. Možná za to může situace (podvodníci, ...), možná jejich sobeckost. Ráda se účastním různých sbírek, které však jsou opravdové. Myslím si, že pak ty peníze příjdou do ruk lidem, kteří je potřebují. Tím ale netvrdím, že všichni mají peněz dostatek a všichni přispět mohou..

6. Jsem divný nebo spíše zajímavý člověk? Nemohu o sobě tvrdit, že jsem introvert ani extrovert.. Každý, kdo mě zná říká něco jiného. Respektivě - ti, co mi jsou blízko říkají, že extrovert.

7. Příští rok bych chtěla udělat přijímací zkoušky na vysokou, maturitu.. Aby se ze mě stala psycholožka. Pokud to nevyjde, ráda bych zkusila pedagogiku (speciální) a svůj sen zkoušela nadále v příštích letech.

8. I když píšu (nebo říkám), že se mám dobře, ne vždy to tak myslím. Za slocem dobře se mnohdy skrývá tolik.. Jak to jen říct? Smutku? Nebo utrpení?

9. Věřím ve sny.. Tedy, věřím, že můžeme udělat něco pro to, aby se alespoň část z nich staly skutečností.

~ Den 1. (Projekt 10 dní)

21. july 2012 at 23:14 | Ms.SeCReT |  Writting
Den první - Deset věcí, které bys v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.

1. Děkuji za to, že jsi a že mi nahrazuješ to, co mi chybí. Poradíš mi, vyslechneš, podržíš. Budeš mi strašně chybět! Prosím, nestěhuj se!

2. Miluji Tě! Nech už těch řečí, buď se mnou, líbej mě..

3. I když se hádáme, občas se nasnášíme - mám Tě ráda. Zůstaň taková jaká jsi..

4. Čáu mravenče, jak je? Co prázdniny? Vůbec jsme si od konce školního roku nepsaly.. Doufám, že počítáš s tou akci, musíme oslavit mou i Tvou plnoletost a hlavně.. legálně se napít, možná i zakouřit? :D To už nebude, ale, žádné vzrůšo, co? :(:D

5. Nehrej si na mou kamarádku! To, co jsi nestihla skoro za 18 let už nespravíš.. Stejně jsi falešná! Hraješ jen divadýlko.. Člověk se Ti s něčím svěří a Ty to za pár hodin vytáhneš proti němu. Nesnáším to, jak mi všechno zakazuješ; nesnáším tu Tvou přetvářku! Už je pozdě na to říkat mám Tě ráda! Nechci Ti lhát..

6. Vzpamatuj se! Stydím se za Tebe!

7. Ty svině!

8. Děkuji za to, že jsi.. Vím, že to nedávám moc najevo, ale jsem vděčná za to, jak mi (tedy nám) pomáháš. Prosím, buď tady s námi ještě dlouho, moc dlouho!

9. Pro Tebe - viz 8., také.

10. Pomlouvej mě, jestli chceš.. Já Tě pomlouvat nebudu, mě totiž Ty nezajímáš! ;)

~ Projekt 10 dní..

21. july 2012 at 23:01 | Ms.SeCReT |  Writting
Na jednom blogu (tedy ylo jich víc..) jsem narazila na takový projekt. Jmenuje se - Projekt 10 dní. Jedná se o.. něco jako řetězák. A tak jsem si řekla, že to zkusím také. Však proč ne :), můžete se alespoň (vy, kteří jste zvědaví :D) dozvědět něco více o mě.

Tady je zadání:

Den první - Deset věcí, které bys v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebývala udělala.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakéhokoliv pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

~ Při procházce vem si kbelík!

19. july 2012 at 18:58 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
- Optimista prohlašuje, že žijeme v nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda. (J. B. Cabell)

Optimismus v dnešní době..

Myslím, si, že zveřejněný citát nahoře to vyjadřuje úplně nejlépe.. Já osobně nejsem rozhodně optimista, ale ani ne pesimista. Na každou situaci mám jiný pohled - buď optimistický nebo pesimistický. Většinou jsem pesimistou, když se dějí věci okolo mě. Ostatním se snažím říkat, že všechno bude dobé apod., v té chvíli jsem optimistou.
Jde vůbec v dnešní době být optimistou? Vždyť to musí být pěkně těžké.. Každý den můžeme ve zprávách, novinkách.cz atd. sledovat, co všechno se ve světě děje. A řeknu vám, myslím si, že to není nic pěkného - nebo snad ano?
Politika naší země je v.. Někde daleko! Nebudu sprostá. A myslíte si, že je to někde lepší? Možná ano, v těch nejvyspělejších zemí, na druhou stranu si ale myslím, že všude je nějaké to ALE!
Dále chudoba.. Ta není jen v Africe, ale je i u nás. Myslím si, že u nás se začíná rozšiřovat a bude hůř. Snižují se důchody, berou se všelijaké příspěvky.. Zvyšují se daně a snižují platy. Co takhle snížit i těm, co nic nedělají, sedí a vymýšlí blbosti? Všem asi dojde koho mám na mysli..
Projít se dnes v klidu po některém městě? Jedině s kyblíkem na zvratky. Nebo se někdo z vás podívá na každou věc a umí říct, že je to krásné a že bude líp? Líp nebude..
Naše zdraví se stává největším buisniesmem. Bráníš se, když Tě někdo napadne nebo Tě někdo okrade? Jdi do vězení.. Demokracie aneb vláda lidu (hahaha..). Zvolte si koho chcete, každý náš zástupce udělá všechno jinak než slíbil. No jo - sliby chyby!
A pokud si stále umíte říct - všechno bude dobré, lepší - tak klobouk dolů. Neodsuzuji takové lidi, ale jednoduše zastávám názo, že líp nebude. Buď bude stejně a nebo ještě hůř..

Projděte se po městě, dívejte se pozorně a všude..
Myslíte si, že optimismus opravdu v dnešní době existuje?!

Nakonec ještě písnička.. (Možná jsem tento článek pojala moc politicky, ale..)


Ms. SeCReT


~ Zní to tak, jak zní..

19. july 2012 at 18:39 | Ms.SeCReT
- aneb, když používáš dvojsmysly..

Ahoj, ahoj, ahoj!
Tak co? Jak se máte? :) Já se mám tak nějak poklidněji, neb jsem absolvovala techniku a začíná tímto časem poklidnější část týdne! Juchú!
Takže.. co mám v plánu? Dneska se podívám na nějaký film, možná napíšu článek na téma týdne a budu se těšit na zítra! Jsem totiž domluvená s M.! Konečně.. Uvidím ho! Jo! Snad tedy.. Doufám, že se nic nepokazí :). Včera v noci jsem se ještě koukala se ségrou na horor Nenarození.
Byl celkem dobrý, tedy chvilkově.. Ale ne takový u kterých se pořádně bojíš či lekáš. No dobře - jednou jsem se lekla :D!
Venku to vypadá, že se počasí vylepšuje.. Sice pořádně fouká, ale jinak je teplo. Doufám, že zítra to teplo bude ještě lepší, co takhle bez větru? Noo? :D
Taky mě napadlo.. Vlastně, k tomu až někdy jindy. Jo a kdyby jste měli tip na nějaký pořádný lekací horor, tak sem s nim! :) Děkuji..

Hezký zbytek dne,
plno Sluníčka a tak..
Ms. SeCReT


~ Havraní kronika (Kronika havranů)..

18. july 2012 at 20:23 | Ms.SeCReT |  Others
Název: Havraní kronina (Kronika havranů)
Žánr: Horor
Rok: 2004
poster
Popis: Jennifer se vrací do domu v Buenos Aires, ve kterém prožila své dětství. Zdědila jej po své zesnulé sestře. Její babička Mary Ellen, která stále v tomto domě žije, se chová podivně a Jennifer ji nevěří. Rozhodne se dům prodat. Po několika dnech strávených v domě začne mít Jennifer živé noční můry o havranech, kteří ji zaživa požírají. Bývalý doktor Dario Bardevil ji vysvětí pravou příčinu těchto snů. Jak se dostávají hlouběji do tajemství, poznává děsivou pravdu o tom, co se v domě stalo.
Komentář: Tento film mě nijak nenadchnul. Na horory se musím vždycky dívat s někým, jinak se bojím :D, ale na tento jsem se zvládla podívat sama. Konec možná bude pro některé překvapivý, ale.. Tento horor je strašně podobný na jeden, kde byli ''čarodějnice'' a ''čaroděj'' a zabíjeli lidi, aby si udrželi mládí.

~ Unavená, časově vytížená a tak nějak smutná?!

18. july 2012 at 19:49 | Ms.SeCReT
Ahoj, ahoj, ahoj!
Tak co? Jak se máte? Já.. Tak nějak, jak je popsáno v nadpise - unavená - druhý den, co jsem musela trčet v Ově, časově vytížená - celý týden mi zabere autoškola. Předevčírem u mě spala kámoška. Včera já u ní, oba dny jsem měla čas až večer kolem devítí.. Takže jsme se alespoň podívaly na filmy a šly spát oba dny tak ve 4. Vstávala jsem kolem desáté a nic nestíhala :D (dojet domů, sprcha, vlasy, ..). No a zítra? Zase do Ovy. Tak si říkám, jestli byl dobrý nápad dělat autoškolu přes prázdniny?! A.. Tak nějak smutná?! - No, měli s M. takovou slabší chvilku, už je to lepší, ale štve mě, že jsem ho od pátku neviděla :/. Tak snad o víkendu? Musím mu napsat, snad nebude zase v práci. Ach jo..
Snad se uvidíme a bude všechno tak jak má. Vlastně ono i tak nějak je, ale.. Prostě je to už nějaká ta doba, co jsem ho neviděla a chybí mi.. Moc :(.
A jak si užíváte prázdniny vy? Učitě líp než já, co?

Mějte se hezky :).
Ms. SeCReT


~ Cíl v dohledu! - vlastní báseň 0.18

15. july 2012 at 21:49 | Ms.SeCReT |  Poesy
- Myslím, že tahle básnička se jednoduše k tématu týdne hodí :)

Cíl v dohledu..

Život není jen o krásce
a ani není o lásce!
Život je hledání,
umění - přežít i stmívání,
život není filmem,
je našim vlastním dílem.
Ať chceš či ne, je to tak,
pro každého nejezdí stejný vlak.
Jednoho zaveze na konec světa,
pro jiného zbyde jen věta:
již tady není místo pro Tebe,
musím myslet na sebe!
Bojuj za to, co chceš a po čem toužíš,
ať celý život, pak, se nesoužíš,
nespolehej na lidi,
s nimi - nelehké je sžití.
Buď trochu sobecká,
ať chceš být doktor či hvězda pěvecká.
Nestůj! Jsi ku předu
a měj svůj cíl vždy v dohledu!

- Snad alespoň tochu srozumitelná :)

Ms. SeCReT

~ Sestřihaná, odbarvená, nabarvená..

15. july 2012 at 17:12 | Ms.SeCReT
A to vše za jeden jediný den :D!

Ahoj, ahoj, ahoj!
Jak se máte? Já se mám.. dobře :). I když mi chybí M., dva dny jsem ho neviděla. A to před těmi dvěmi dny jsem s nim byla jen hodinku, která utekla taak rychle :(.
Včera to byla vážně honička.. Od půl jedné do dvou rána na nohou - wow! Ty nohy bolely! :D Plus.. Stal se ze mě válečný invalida se třemi koleny! :D Jo, supér.. Snad se to rychle zahojí.
Dneska jsem přišla domů, poobědvala, pomyla, koukla jsem se na pohádku :D a přijela kadeřnice, konečně! Takže jsem si vlasy nechala sestříhat (jen vrch :)), odbarvit kořínky a podbarvit celý zadek (zadek vlasů, jo? :D) fialovou. Konečně mám zase své oblíbené (i když by mohly být lepší) vlasy :).
Taky bych chtěla ještě dneska ven s M., alespoň na chvíli večer, ale prdí na mě.. Ach jo! :(:D
Takže pokud nevyjde to - tak budu doma. Venku je stejně zima, alespoň si odpočinou mé uběhané nohy a možná by mohlo splasknout to třetí koleno, nebo ne? :D Taky mě napadlo, že bych si stáhla nějakou tu komedii, jenže! Nenapadá mě vůbec žádná :(, ani žádnou pořádnou najít nemůžu - protože těch je málo! Nemáte TIP? Pokud ano.. Sem s nim! Ehm.. Prosím :D! Prosím, prosím smutně koukám. A to jako vážně. Opravdu. Moc, moc smutně :D.
No dobrá, možná trochu kecám, ale TIP by jste mi dát mohli, což? :)
A co máte v plánu na zítra? Já pokud nebudu dneska s tím M., tak musím zítra, jelikož út, st, čt nemám čas - autoškola. Takže nevím, zda si najdu čas na blog, ale možná.. Kdo ví? Víte? Ne? A myslíte si, že já jo? :D No.. Budu se snažit ;). Ještě si ale musím najít čas na kámošku.. Takže asi dopoledne, nebo večer, ale to si zase říkám, že budu unavená.. Ještě s těmi prášky, co beru.. Ach jo! Už aby mé nožky (kopyta jedny :D!) byly zdravé :). Snad..
Taky si říkám, že už dlouho nebyla básnička.. Tak, že by? Že by to byl Lenin? :D Ne.. Přece víte na co se ptám. Že bych přidala večer nějakou? :) A víte co? Víte, co je divné? Dlouho jsem žádnou nesložila, nechápu.. :( Příjde mi, že když jsem šťastná, tak prostě.. Nemůžu psát, příjde mi, že to neumím už ani trošku. Nemůžu dát myšlenkám "volnou ruku," neumím vyjádřit své šťastné pocity, své city, nic.. Ach jo! No.. Možná to zkusím a uvidíme :).
Tak se zatím mějte. A jak? No přece krásně! :)
Hezký den :)!
A Sluníčko, vylez zase..
Ms. SeCReT

~ Ty i já máme své sny..

13. july 2012 at 20:12 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
Mám svůj sen - téma tohoto týdne..

Proč takový nadpis? Je to jednoduché, je to prostě tak. Nebo snad Ty nebo Ty nesníš? Každý si něco přeje.. Mám svůj sen tedy neberme jako, že se nám něco v noci zdá, ale jako něco, co si přejeme.. Co bychom chtěli, aby bylo skutečností.
KKaždý sen je jiný, tedy.. Jak se to vezme, je mnoho holek, které sní o tom, že budou bohaté, budou mít svého prince a tak.
Sny se tedy mohou zdát podobné, ale doopravdy nejsou.
Jaký je váš sen?
Já sním o tom, že příští rok udělám maturitu, dostanu se na vysokou.. Mým snem je studovat psychologii, i když vím, že konkurence je vysoká a pracovních míst méně a méně. Taky bych si chtěla udělat státnice z němčiny, odcestovat do Německa jako operka a možná tam jednou pracovat.. Nevím, co se stane skutečností, byla bych ráda, kdyby všechno.. Ale je to otázka. Uvidí se časem :). Nechci být bohatá, stačí mi když já a moje rodina budeme šťastní. Je hloupost říkat, že v dnešní době peníze nepotřebujeme, ale.. Nepotřebujeme milióny k tomu, abychom byli šťastní. Mým snem je i to, abych mohla pomáhat lidem, proto ta psychologie. Víte, myslím si, že je důležité pomáhat ostatním, i když mnoho lidí si dneska o takovém člověku myslí, že je blázen. Svůj sen o pomoci už tak trochu plním.. Snažím se účastnit sbírek pro nemocné a tak. Ráda bych i pracovala v jedné organizaci, jenže.. Ještě mi nebylo 18 a to je problém.
Taky bych si přála, abych měla alespoň dvě (kdyby byly tři, nevadilo by :D) děti, bydlet v domečku, jenže zároveň vím, že je těžké dělat kariéru a starat se o rodinu. Lidé si musí vybrat zda chtějí rodinu či kariéru, protože když chtějí obojí, pak zapomínají na své děti. A to si přece ty zlaté tvářičky nezaslouží :). Proto bych chtěla vystudovat, pár let pracovat, možná trochu cestovat, najít lásku, která by se mnou založila rodinu a pak mít děti. Chtěla bych je mít nejlépe za sebou, aby si byli věkově blízko a rozuměli si. Zůstat s nimi 3, 4 roky doma a pak zase pracovat.. V dnešní době je normální mít děti později, ale je těžké s nimi být tak dlouho doma. Co si budeme nalhávat? V dnešní době sedět doma není výhodné. Peníze vám na zahradě nevyrostou.
Možná můj sen, respektivě sny jsou bláhové, ale víte co? Budu se snažit, aby se alespoň některé staly skutečností. Možná pávě naše sny jsou smyslem našeho života. Možná jsou sny jediná věc, která nám zpříjemňuje žití. A možná se naše sny nestanou skutečností, ale víte co? Stále můžeme doufat. Hlavně se nevzdávat.. Nebuďme srabi! Věřím v to, že některé sny se splnit dají. A nikdy není pozdě začít nějaký ze svých snů realizovat..

Ms. SeCReT

~ Koblížek na másle smažený..

13. july 2012 at 14:40 | Ms.SeCReT
"Já koblížek, koblížek,
po sýpce metený,
po truhlách škrabaný,
smetanou mísený,
na másle smažený,
na okénku chlazený.. "

Ahoj, ahoj, ahoj!
Musím se pochválit, i když samochvála smrdí :D - píšu zase.. Wow! Asi je to tím, že je pátek, venku škaredě (prší) a je snad první den prázdnin, kdy nemám co dělat. Vlastně doufám, že se večer po práci ozve M. a uvidíme se, alespoň zase na hoďku? Možná dvě..
Ale aby jste si nemysleli, že jen sedím :D.. Ráno mě probudila kámoška, u které budu zítra na oslavě hlídat děti a pomáhat. Takže jsem k ní musela ještě ráno (vzbudila mě:(:D) jet.. Ano jet, vzala jsem si kolo. Pak jsem přišla domů a dělala s babičkou koblížky - takové tvarohové, mňam. Né, že bych se chtěla zase chválit, ale víte co? Pochválím se, jsou dobré :D! Já budu dneska ale smrdět! :(:D
Noo.. A po dlouhé době jsem si zahrála dobyvatele, asi dvě hry :D. Druhá jsem byla, pokaždé :D, ale to je jedno.. Taky si chci zkusit testy na autoškolu, už bych měla! :) Ten měsíc a půl se krátí.. (začala jsem uprostřed června)
Jsem to ale nezdvořák, co? Ani jsem se vás nezeptala jak se máte? - Taková klasická otázka a já na ní zapomenu. Taky je u vás tak, jako u nás? :D Blbá otázka, ale co.. Nechci ať prší, ať je klidně chladněji, ale ať neprší! A víte co? Po dlouhé době jsem doma sama, no.. S babi a dědou, ale Ti jsou dole. Myslím - bez mamky, taťky, ségry a bráchy. Sice jen na chvíli, ale je to takové.. Příjemné? Asi ano, řekla bych. Takový klid, žádný hluk, nehraje TV, jen poslouchám klepot klávesnice. A teď mě tak napadlo.. Pustím si písničky a nebudu je dávat do sluchátek, wow! :D Dokonce jsem se dostala i k PC, čím to asi bude? Ano, tím, že nejsou doma.. Vlastně netbook mi ani nevadí, ale na tom PC je to všechno takové.. Větší :D. Začala jsem psát tenhle článek a říkám si, wow.. Ty písmena jsou větší :D. Na chvíli jsem si připadala jako Alenka v říši divů. No, odvykla jsem si od PC.
Vlastně tak nějak nemám ani čas na netbook, sem tam se kouknu na net přes mobil nebo večer na chvíli zapnu netbook, jako včera. Stáhla jsem si komedii - Návrh. Myslím, že jsem ji už viděla, ale pobavila jsem se :), alespoň trochu. Chtěla bych vidět nějakou pořádně vtipnou komedii - jako např. Někdo to rád blond. Nevíte o nějaké? Mohla bych se sice podívat na tu zmíňovanou, ale nějak mě moc nebere dívat se na filmy, které jsem viděla.. Je to takové nudnější, víte, co čekat..
No nic, jdu si zapnout asi ty testy :) a písničky.. Mějte se, smějte se a tak :D!

Ms. SeCReT


~ Počas, nečas.. ?

12. july 2012 at 23:21 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jak se máte? Já vím, je to zázrak :D, psala jsem včera a dneska zase.. Zjistila jsem totiž, že mi ten blog chybí. Respektive mi chybí to psaní. Budu se snažit, ač to bude těžké sem psát častěji. Akorát s časem to je hrozné, no. Jak jsem již psala včera.
Tak jak si užíváte prázdniny? :) Jsem se ještě neptala, jsem děsná.. Já dělám tu autoškolu, řeknu vám.. Ta teorie je tak nezáživná :D, nebo ne, pamatuji si z těch hodin dost (musím zaklepat :D) - klepu! Ale nejraději bych měla pořád jízdy.. a jezdila, a jezdila.. Je to úplně něco jiného než sedět a nechat se vézt.. To už není nic pro mě, už mě to nebaví :D! Tolikrát bych doma vzala auto a jela.. Prostě mě to láká! :)
No jinak se snažím mít čas i na kámoše. Takže.. Když je chvilka - zajdu s nimi ven. Vím, že bych se tím chlubit neměla, ale.. Zkusila jsem poprvé a naposled!! trávu. Řeknu vám, nechápu ty lidi, co to hulí denně.. Je to nechutné, měla jsem jen asi dvakrát potáhnuto a stačilo! Už nikdy víc!
No a co M.? Máme na sebe míň a míň času, ale stejně ho miluji, miluji ho víc a víc.. Denně mi je po něm smutno! :( Cítím, že je to tak jiný vztah, jiný než ostatní, prostě je mi s nim krásně i když máme na sebe jen hodinku a tím víc mě trápí, že tak rychle uteče. Snad nám to ještě dlouho vydrží - klepu! Konečně jsem poznala, co přesně je láska. Ta pravá láska, doufám.. A konečně jsou mé city plně opětovány, ne-li víc. Mám prostě problém někomu říct - mám Tě ráda, natož miluji Tě. Ale naučila jsem se to.. Vlastně M. je první, kterému jsem to řekla do očí.. Wow! Možná si řeknete, že jsem blbá, že na tom nic není, ale já to neumím říct jen tak, musím to cítit. A jestli toto je láska, což doufám je :D, tak jsem šťastná!
Kéž by to vydrželo alespoň nějakou mooc dlouhou dobu, nejraději na věky věků, ale netí to blbost - si něco takového přát? No nevím.. Jsem prostě zamilovaná! :D Miluji ho!
Možná teď vypadám jako puberťačka, ale vůbec mi to nevadí.. Chci být s nim, jenže.. Nejde to, nejde to být s nim tak často jak bych chtěla a nejde to ani tak dlouho, jak bych chtěla. Pracuje a já mám autoškolu, možná to byla blbost dělat jí přes prázdniny a ještě jen na měsíc a půl.. Protože tak mám pořád jízdy, teorie mi nesmí utéct..
Ale shrnuto, podtrženo - mám se krásně!

Přeji vám,
ať se máte taky krásně!
Ms. SeCReT