August 2012

~ Takže..

31. august 2012 at 12:40 | Ms.SeCReT
Ahoj..
Jak se máte? Já divně :/.. Včera jsem dělala ty zkoušky - test: 100%, techniku: mám, ale jízdy bohužel ne! Protože ten ''milý'' starý komisař je prostě vysazen proti ženskému pohlaví a všem, co by mohli dát zkoušky napoprvé. Přišel s tím: ''Je tady snad někdo, kdo dělá jízdy poprvé?'' Byla jsem jediná.. Prý: ''Tak vy to tady ještě neznáte, ale poznáte.''
Celou dobu jsem jela podle předpisů, otáčela jsem hlavou jak debil, dávala přednosti, zaparkovala couváním. Když jsem ale stála na křižovatce, jela tramvaj, tak že ještě počkám a nechám jí přejet.. Za mnou se postavilo auto s řidičem, který na mě začal troubit. Komisař se mi začal smát, s tím, že jde vidět, že nespěchá, když mě ještě nepředjel. Tak jsem se rozjela, on taky a předjel mě.. Když jsem tedy přejížděla křižovatkou neotočila jsem ještě jednou hlavou doleva.. Řekl, ať se vyměním s tou druhou slečnou a jdu za ním, že si popovídáme. Řekl: ''Jela jsi dobře, dávala přednosti, otáčela hlavou, ale jednou jsi jí neotočila do leva.'' A proto mi jízdy nedal! Bylo mi to líto, ještě když vím, že jsou lidé, kteří udělali větší chyby, měli jiného komisaře a dal jim to.. Prý: ''Testy máte, techniku taky, tak si zopakujete alespoň jízdy..'' Haha.
Taky mi nezapomněl sdělit, že jsem moc ambiciózní a ať si na to dám pozor, že chlapi to nemají rádi. Jsem naštvaná.. Na něj, ale hlavně i na sebe :/.. Můj učitel z autoškoly to nechápal, nevěřil tomu, že mi to za TO nedal!
P.S.: Mé náladě nepřidá ani to, že M. na mě (s prominutím) sere!

Ms. SeCReT

~ Zatni zuby, pěsti a jdi!

28. august 2012 at 22:18 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
Jdeme dál..
~ Tak povzbuzující věta.
~ Věta naděje.
~ Věta pomoci.
~ Vše bude lepší..

Kolikrát tato věta zazněla v mém životě? Nespočetkrát.. Upřímně? Nevím, nepočítám to. Ale v životě jsem se setkala s tolika situacemi, které potřebovaly sílu. Mnoho síly. Pak mi pomohlo, když někdo blízký řekl ''jdeme dál''.
Pokaždé, když byla nějaká situace, byla jsem ráda, když jsem mohla říct, vždyť je to za mnou - ''jdeme dál''.
Tato věta ve mě vzbuzuje naději, východ..

Ms. SeCReT

~ Protože mi to leze krkem!

28. august 2012 at 21:57 | Ms.SeCReT
Ahojté!
Technika a otázky z autoškoly mi už lezou krkem! Proto jsem si řekla, že je čas na pauzu.. Mám strach! Chtěla bych ty zkoušky dát napoprvé, ale nevím, nevěřím si moc.
Jak se máte a co jste dneska dělali?
Já se mám.. No, je slušné říct dobře, ale když to tak není? Myslím na něj, ale ještě se neozval, i když.. Jsou to teprve dva dny, kdy se ozval naposled. Už ani nemám sílu si na to stěžovat.. Ale myslím na něj, opravdu! Snad každou chvilku.
Já jsem se dneska učila, pak mi napsala kámoška, že jede domů na kole přes naší vesnici, takže jsme si daly scuka na zastávce, abychom si pokecaly. Skoro celé prázdniny jsme se neviděly. Takže jsem byla ráda a alespoň trošku se zvedla má nálada. Pak se mi ještě nechtělo domů, když už jsem se oblíkala a upravovala vlasy.. Namalovaná jsem nebyla, nechtělo se mi :D. A šly jsme se projít.. Domů jsem došla kolem půl deváté, povečeřela, nechala se vyzkoušet z techniky, jestli alespoň něco málo ze sebe vymáčknu :D a sedla k testům, ale jak už jsem psala.. Už mi to leze krkem. Takže se kouknu ke svým oblíbencům :) a možná zkouknu nějaký ten film :) a pak spát, zítra musím brzy vstávat. Mám jízdy a ráda bych si ještě umyla vlasy (případně vyžehlila), dala sprchu, namalovala, měla bych si ale ještě vytrhat obočí (už je krapec zarostlé :D) a vyrazit na bus, zase na druhý konec vesnice :/.
Pokud bych ale vstala v 11 tak to nestihnu, tak se musím snažit :D!
Pá,
Ms. SeCReT


~ Na ''dobrou'' noc?

26. august 2012 at 23:54 | Ms.SeCReT
Já vím, stará, možná trapná..
Písnička vystřižená jako z filmu.
Měla bych jít už spát :D, protože.. Akorát mi bude hůř!
Jenže, já jinak nemůžu :/.
Slibuji, že dnes už poslední ''blbost'' (s*ačka?!), co přidávám!


~ Já vím.. :/

26. august 2012 at 23:27 | Ms.SeCReT
Fůj.. Po delším čase mě to zase přepadá - chuť si zapálit. Já vím je to hnus, neměla bych.. Ale ono mě to prostě uklidní a dneska bych to vážně potřebovala :/. Napsal mi M., myslela jsem si, že si alespoň popíšeme, když nám nevyšlo se vidět. No jasně, já jsem myslela.. Ta jedná sms bylo všechno, napsal sice, že mu chybím a jak se mám, ale na odepsání nereagoval. Řekla jsem si, že mu taky ukážu, že mi chybí (jako bych to neukázovala! :/) a napsala mu ještě jednou, že se mi stýská a něco v tom smyslu, kdy se uvidíme. Napsal, že brzy, ale už tomu pomalu přestávám věřit. Příjde mi, že to snad ani nechce, ale chybím mu.. Je to divné :/. Chápu, pracuje, ale proč si na mě ten čas neudělá?! Srdce, co jsem mu koupila ztvrdlo.. a já mu ho už snad ani nechci dát. Miluji ho, ale trápí mě! Proč nemůžu být šťastná? :( :/ Proooč?!
Ms. SeCReT


~ Chybíš mi..

26. august 2012 at 23:11 | Ms.SeCReT |  Writting
Chybíš mi..
Co ještě říct?
Chybí mi Tvá vůně,
Tvůj dotek,
Tvůj dech na mém krku,
Tvé objetí..
Chybíš mi celý!
Chyběls mi před týdnem,
chyběls mi včera,
chybíš mi dnes,
budeš mi chybět i zítra..
Po zítří,
celou dobu, co Tě neuvidím,
vždycky, když nebudeš u mě..
Co děláš?
Kde jsi?
Myslím na Tebe..
Myslíš na mě taky?
Chybíš mi!

Chybím Ti já?


~ A třeba zase spát :/..

25. august 2012 at 23:40 | Ms.SeCReT
Ty dny nějak utíkají, zdá se to jen mi?!
Jo, jinak pardón - Ahojté! Nebo spíše tedy dobrý večer.. Nebo noc? Ach jo.. Před chvíli bylo ráno a to opravdu! :D Vstala jsem o půl deváté. Zase brzy, ostatně jako celý tento týden.. Neměla jsem ani jízdy a stejně mi to uteklo :/..
A to jsem v podstatě nic nestihla. Koupila jsem si polštářek :D, jako bych jich už neměla dost! :D Uvařila jsem oběd, večeři, šla jsem ven (před chvíli jsem dorazila) a už je tolik kolik je :/, takže pardón, ale mizím pomalu spát..
Dobrou noc,
Ms. SeCReT

~ Večerní koupáníčko a déšť..

24. august 2012 at 23:07 | Ms.SeCReT
Rani over, over me.. Yeah!
~ Život není o tom čekat, až bouřka přejde, je dobré naučit se tančit v dešti.

Ahojté!
Tak co, jaký jste měli den? A ano, budu slušná a zeptám se i - jak se máte? :D Já se mám dobře, no.. I když se mi ještě stále neozval M. :(, zítra je v práci, takže taky nic.. Snad v neděli? Uvidím :) a vy vlastně taky :D. Abych o tom sem nenapsala, to by bylo divné..
K nadpisu.. Dneska jsem jak mnozí víte měla opět jízdy, byly v klidu :), až na to děsné horko! Vylezla jsem ven a říkám si - to počasí si ze mě dělá srandu, ne? Mám šlapat až na druhý konec vesnice v takovém hycu? No nic jiného se dělat nedalo.. Prosila jsem, žadonila - Sluníčko, stlum své paprsky, uděláš mi tím radost.. Ale ono ne! Prostě mi tu radost dopřát nechtělo! :D Takže jsem šla s jazykem na límci.. Spocená až na zadečku.. :D A fúúú.
Přijela na zastávku, domů se doslova doplazila :D, ještě, že tak! Zůstan někde na půli cesty na tom Slunci by bylo pro mě smrtelné! :D Ale jak vidíte jsem živá. Kdo z vás má radost? :D Asi nikdo, co? Ale víte, že milosrdná lež není zas tak velká lež? :D A i kdyby.. Teď jí potřebuji slyšet! :D No, dobře, nepotřebuji, ale chcete mi udělat radost, že ano? Ne? :D Tak to mám asi smůlu.. :D
No a co doma? Jsou to tyrani! :D Prý - udělej večeři.. Myslíte si, že se mi chtělo? :D Ne, správně! Ale tak, aby neumřeli hlady.. Udělala jsem těsto na palačinky, usmažila, těm co byli doma i namazala :D, taky jsem si dvě dala, dosmažila jsem zbytek a nechala je pro mamku s taťkou, kteří už mimochodem dorazili domů.. Prý - vy jste toho snědli tak málo? My měli strach, že vám to nebude stačit. Myslí si asi, že máme tasemnice. :D I když já jí nemám, ale stále tvrdím, že jsem ve vývinu, ale tolik jíst? To nejde! :D
A pak jsem konečně vyrazila k té mojí milované ♥! Mimochodem, pochlubila jsem se, že jsem od ní k osmnáctinám dostala nádherný stříbrný řetízek s přívěskem ve tvaru srdíčka? No, sice už byl večer, no.. Tak sedm, ale vyčvachtali jsme se, daly si ovocné pivo.. Posmály se a bylo fájn :). Pak jsem jela domů na kole a začalo poprchávat, došla jsem domu a déšť :), konečně je venku dýchatelno! Juchúú! To jsem se dneska rozepsala :D a měla bych končit, stejně to většinu lidí přestalo v půlce bavit..
Dobrou noc :),
Ms. SeCReT


~ Polem, nepolem, cestou, necestou..

23. august 2012 at 21:54 | Ms.SeCReT
Ahojté!
Tak co, tak co? Jak se máte? :) Já se mám fájn, i když by mohlo být líp. Zase jsem dlouho neviděla M. :/, což mě tak nějask štve! No a co jste dneska dělali? Já si trošk přispala a pak šla ven. Teď sedím na netu a říkám si, že bych měla jít brzy spát, jelikož musím zítra brzo vstanout - zajít babičce do obchodu, pak se nachystat a zase vyrazit na jízdy.. Takže budu šlapat opět na druhou stranu vesnice :/, jestli bude takové horko jako dneska tak asi vážně umřu!!
Taky jsem se včera dozvěděla úžasnou informaci - ve čtvrtek (30.) dělám zkoušky z autoškoly. Mám na naučení testů už asi jenom šest dní.. A z toho tři mám mít ještě jízdy, takže se bojím jak to stihnu :/. No snad jo.
Dneska se už moc rozepisovat nebudu, zkouším ještě ty testy..
Tak dobrou noc :),
Ms. SeCReT


~ Brm, brm, brrrm..

22. august 2012 at 11:08 | Ms.SeCReT
Ahojté! Jak se máte? Jsem tady jen na skok.. Dnes jsem vyjímečně vstala zase brzy :D a to po deváté. Musela jsem totiž do obchodu, dát si spchu, umýt vlasy, atd.. Nejsem ani unavená, což je divné :D! Takže ještě poobědvat, udělat ze sebe člověka (pokud se mi bude chtít :D), obléct a mohu vyrazit na jízdy, což se mi už teď nechce, protože budu muset šlapat na zastávku, která je na druhé straně vesnice, uff! V tom horku :/.. Co máte v plánu na dnešek vy? :)

Ms. SeCReT~ Děkuji, pomiň, nenavidím Tě!

21. august 2012 at 19:18 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
Máma..

= Žena, která nám dala život. Žena, která nás vychovala. Žena, která se o nás stará. Žena, ve které máme oporu. Žena, ve které bychom měli mít oporu. Ta, která by nám měla dávat pocit bezpečí, jistoty, podporovat nás. Měli bychom mít k ní úctu a respekt.
Je to tak ale vždycky? U mě ne. Neříkám, že jí nemám ráda.. Já vlastně nevím, co k ní cítím. Nemám na ni nejlepší vzpomínky a to je možná důvod toho, že k ní nemám důvěru. Nikdy jsem za ní nepřišla, abych řekla - Mami, mám problém, pomůžeš mi?
Všechny problémy a starosti schovávám v sobě, snažím se je řešit sama. Možná i to je věc, kterou jí mám za zlé.. Možná by mi dokázala pomoci, nakonec by mi to ale vyčetla. Převrátila, možná by mě ani nepodpořila, což se mi už párkrát, když jsem se s ni pokoušela navázat bližší kontakt - stalo.
Mámu mi v tomto směru mnohdy nahradí ta nejlepší kamarádka - svěřím se jí, ona vyslechne a poradí. Ale ne všechno jí mohu říct.. Ne věci, za které se stydím. A tak je dusím v sobě.
Mami, neříkám, že Tě nemám ráda.. Jen k Tobě nemám vybudovaný blízký vztah, ani Ty sama ke mě ne. Omlouvám se, ale bojím se, že to nikdy nebude takové, jako to mají mnohé mámy s dcerami. Nikdy pro mě nejspíš nebudeš tou kamarádkou, která mi ale schází. Tak ráda bych za Tebou přišla, sedla si, vypovídala se Ti, poslechla Tvé rady a pomohla bys mi od starostí, od nenávisti, kterou v podstatě chovám i k Tobě. Promiň, ale nemohu Ti říct - mami mám Tě ráda, ne.. Neumím lhát. Nevím, co vlastně k Tobě cítím, ale jedno vím, i přes to všechno si Tě vážím. Nikdy Ti, ale, nedokážu odpustit všechno, cos udělala.. Nikdy Ti neodpustím tolik smutku, který jsi ve mě vyvolala. Nikdy Ti neodpustím tu nenávist, co jsi ve mě vyvolala. Nikdy Ti neodpustím to mnohé krásné, co jsi mi zničila. Nikdy Ti neodpustím ani fyzickou bolest, kterou jsi mi způsobila.. Ale neboj, nikdy nikomu neřeknu, že to všechno jsi udělala TY!
I přes to všechno Ti děkuji.. Děkuji, že jsi mi dala život, děkuji, že ses o mě starala a staráš. Na druhou stranu jsi mi NIKDY s ničím důležitým nepomohla, vše jsem si musela vybojovat sama.. A Ty se teď na mě zlobíš, když řeknu, že teď sestře nebo bráchovi pomoci nemohu? Mě jsi v tom ale nechala úplně sama! Nikdy jsi neprojevila pravou mateřskou lásku ke mě, NIKDY! Cítila jsem a cítím, že je máš radši. Nemám Ti to ovšem za zlé.. Jen se cítím prázdná, něco v srdci mi chybí.. Mám volné místo tam, kde bych měla cítít teplo - Tvou lásku a pomoc.
A přiznávám se, závidím všem dcerám, co jdou s mámou, smějí se.. Neříkám, že s Tebou legraci nikdy nepociťuji, ale oni mají tak hluboký vztah. Chovají se jedná druhá jako ke kamarádce. Už jsem dospělá a je smutné, velice smutné - řict, že jsem dětství v podstatě neměla. Neměla jsem ho hezké, jako mnozí. Nemůžu si vzpomenout na nic krásného. Jen na Tvé nadávky, bití, hysterické chování, věčné omluvy, které nebyly myšleny vážně. Byly jen pro to, aby se o Tvém chování nikdo nedověděl? Proč vždycky, když se něco stalo a stane, můžu za všechno já? Proč jsi ve všem proti mě? Proč? Takových otázek mám mnoho, ale vím, že Ti je nikdy neřeknu do očí, NIKDY! Hlavně proto, že vím, že by ses rozčílila, křičela bys a stejně bys řekla, že to není pravda. Nesnáším Tvé přetvařování - musím hrát tu hru kvůli Tobě! Kvůli tomu, aby nikdo nevěděl jaká doopravdy jsi a kolik trápení jsem kvůli Tobě zažila. Připravila jsi mě o dětství!
A měla bys mi děkovat, děkovat za to, že jsem nikdy nic, nikomu neřekla.. A ani neřeknu. V podstatě jsem ale sobecká. Neřekla jsem to nikomu.. Protože se stydím, stydím se za Tebe, ale i za otce. Neříkám, že všechno vyčítám Tobě, myslím si, že otci bych napsala stejně dlouhý ''dopis''. Ale je pravda, že ho ráda mám, ne moc, ale mám a víš proč? Protože mi dal alespoň trochu lásky.. Zatím co Ty, jsi tu byla jen pro sestru a bráchu. Mi sprostě nadávalas, rozbilas mi nos, měla jsem díky Tobě krvavé oko, bála jsem se přijít domů, když jsem stratila něco, co sis měla vyřídit sama. Dělám za Tebe věci, které jsou pro mámy. Jsi lenivá, promiň ale je to tak. Chápu, že toho máš v práci hodně, ale proč se k nim chováš tak hezky? Proč pokaždé, když o někom mluvíš, mluvíš tak zasněně a s úsměvem? Nevím.. Ale bolí mě to!
Neříkám, že já jsem dokonalá, bez chyby.. Vím, že jsme se několikrát pohádaly, ale neuvědomuješ si, že nedokážu poslouchat ty lživé věci, nedokážu sedět a poslouchat, že za všechno můžu já, že já jsem ta špatná. Nedokážu pořád dokola poslouchat jak jsem špatná! Ne.. A tak se omlouvám, že občas vylítnu, ale můžeš si za to sama. Promiň.

Ms. SeCReT

~ 37 hodin nonstop! :D

21. august 2012 at 18:45 | Ms.SeCReT
Ahojté!
Tak co - jak se máte? :) Já se mám ku podivu dobře :D. S tou kámoškou, co jsem pro ni brzy ráno (ehm, v noci?) šla jsme nespaly celkově 37 hodin, ani jsme si nezdřímly :D.
Bylo to trošku kruté, ale zvládly jsme to :). Byly to fájn dva dny.. Akorát dnešek nějak rychle utekl. Vstala jsem kolem desáté, abych kámošku vypovodila, pak jsem si lehla, ale nemohla usnout, protože mi bylo strašné horko! :/
A ani nevím jak se to stalo, ale je 18:43.. Zatím. Za chvíli osm a pak abych šla zase spát :D, mám totiž zítra jízdy, tak se musím vyspat, abych neusla za volantem, to by nebylo dobré.
M. mi říkal, že má ve středu čas, tak jsme se domluvili, že budeme spolu, jenže.. To bylo před pár dny a já zapomněla, že mám jízdy :( a ještě na 3.. Doma budu tak kolem půl šesté, to by ale nevadilo.. I tak by jsme mohli jít ven, nebo k nám na kafé.. Záleží jestli bude chtít nebo jestli se vůbec ozve, no.. Uvidíme :). Snad, chtěla bych.
No a co děláte dneska vy? Taky máte tak divný den? :D Venku se trošku ochladilo, je pod mrakem, ale u nás doma horko jako v pekle :D! Umírám.. :D
Tak se mějte hezky :).

Ms. SeCReT


~ Budík a je to TADY, juchúú! :D

20. august 2012 at 0:37 | Ms.SeCReT
Takže.. Před chvíli zazvonil budík. Přišla tak dlouho očekavaná chvíle :D! Mamka jede dneska s taťkou na týden pryč! Konečně! Po tak dlouhé době.. Ještě bych měla někam vyšoupnout bráchu, ségru, babi a dědu :D! Tak babi s dědou jsou dole, to až tak nevadí.. A bráchu se ségrou zavřu do sklepa, nebo já nevím :D.. Ne, stačí, že jedou pryč oni. Možná je to ode mě zlé, ale občas je fájn si od rodičů odpočinout.. :) Takže pofičím za chvilinku pro kámošku, nadopujeme se kafem a pustíme horor :D.. To bude dlouhááá noc, respektive ráno :D.

Dobrou noc těm,
co se chystají spát :)).
Ms. SeCReT


~ Love will keep us together!

20. august 2012 at 0:02 | Ms.SeCReT


~ Plnoletost, zábava, ON a pouť..

19. august 2012 at 20:05 | Ms.SeCReT
Ahoj, ahoj, ahoj!
Jak se máte? Já dobře :), po delší době to říkám s nadšením! :D Blog jsem zase trošku zanedbala.. Takže se tak nějak omlouvám, ale jak vidíte podle nadpisu měla jsem toho moc..
V pátek můj věk dosáhl osmnáctky :D, už jsem plnoletá. Ale vůbec mi nepříjde, že by se něco změnilo. Pivo vám v dnešní době prodají, i když vám 18 není.. No, ale je to už legální, že jo. :D Takže mě konečně čeká i to vysněné tetování :) - chci si dát latinský nápis - Per aspera ad astra (přes překážky ke hvězdám). Ani nevím proč, ale strašně se mi to líbí :), ale počkám si až na podzim, až bude chladněji, protože na to nemá svítit Slunce.
V sobotu.. No, ani jsem v to nedoufala, ale byla jsem venku s M. Šli jsme se odpoledne projít, dostala jsem obrovskou čokoládu, kterou jsem ovšem opět rozdala :D (jako i bonboniéry) Vždycky dostanu nějaké sladké, podělím se a mi nic nezbyde :D! Jen jsem se ujistila v tom, že ho miluji. Ano, a moc! Taky jsem dostala dort, přijel brácha z táboru :). Už mi chyběl, hajzlík :D. Pak jsem šla ke kámošce a večer na zábavu.. Potkala jsem tam i M., který mě prý přišel zkontrolovat.. No, asi se trošku nazlobil, hledal mě na ploužák, ale mezi tím mě doslova lapil jeden debil! M. si snad myslel, že s nim tancovat chci a odešel na pulku. Chtěla jsem odejít, on mě držel a ještě za mnou pořád šel.. Ach jo! Pak jsme šly s holkama tancovat, M. šel s nějakýma klukama kolem a ani se na mě nepodíval :(.. Pak jsem ho celou dobu neviděla, až napsal, že už jde. Trošku mě to zamrzelo, tak jsem mu napsala jestli se zlobí, že jsem s nim tancovat nechtěla.. Naštěstí napsal, že chce pusu a čeká. Šla jsem tedy za ním.. A nastala chvilka jako z filmu :D - já scházím z kopce a on začne naproti mě běžet, oo :D! Po delší době jsem zase slyšela - Miluji Tě! - ani si nedovedete představit jak jsem se cítila :)) a vlastně i cítím! Zbytek večera jsme s holkama protancovaly a popíjely pivo - osmnáctiny jsou zapity! :D
A konečně dnešek, noo.. Kamarádka u mě spala, vzbudily jsme se něco kolem jedenácté.. Vůbec se nám z té postele nechtělo, ale ona musela, i když měla oběd u nás - musela jít vařit domů taťkovi s bráchou. Takže jsme vylezly, já jen na košilku navlékla mikinu a letěla jsem jí vytáhnout kolo. Doma jsme pak poobědvali, rozdala jsem dort a pak šli na pouť. M. jsem koupila perníkové srdce s nápisem - Miláčkovi. Teď jen doufám, že není blbé, když dá holka klukovi perníkové srdce :D a doufám, žemu udělám radost! :)

Mějte se krásně :)!
Ms. SeCReT~ Farma a nový design..

14. august 2012 at 20:25 | Ms.SeCReT
Ahoj, ahoj, ahoj!
Jak se máte? :) Já se mám dobře, ano dobře! Vlastně dnes je první den, kdy jsem ho celý proseděla doma.. No, neproseděla - uklízela jsem, vytírala, pomývala, upekla buchtu a vlastně až večer jsem se zastavila.. Ale myslím to tak, že je první den, kdy jsem ho strávila doma.
Myslím si, že nadpis vypovídá za všechno - za chvíli začíná Farma, která mě začala bavit až teď :D, protože je tam málo lidí, vyostřuje se to a je to vtipné :D! Taky si můžete všimnout, že jsem změnila dessign.. Je takový nový - jiný, v takovém stylu jsem tady ještě dessign neměla. Nejsem s nim úplně spokojená, ale myslím si, že nebude vadit, když tady nějakou dobu bude, přece jenom jsem si s nim nějakou tudobu hrála.
M. se ještě neozval.. Ve středu jsme se viděli naposledy. A teď jsem si řekla, že je čas, aby se ozval on. Tak se snažím na něj nemyslet - zaměstnat se něčím jiným :), ale miluji ho.. Tak snad se ozve :).
Mějte se krásně,
fičím na TV.
Ms. SeCReT

~ Nevím - vlastní báseň 0.20

13. august 2012 at 14:14 | Ms.SeCReT |  Poesy
Nevím..

Nevím, co chtít,
nevím, co mít,
nevím, co bych chtěla vědět,
nevím, proč bych měla sedět,
nevím, proč stát,
nevím, co chci Ti dát,
nevím, proč kvůli Tobě brečet,
nevím, proč před Tebou klečet,
nevím, proč zpívat,
nevím, proč se na Tebe dívat,
nevím, proč spát,
nevím, poč se bát,
nevím, co říct,
nevím, čím si být jist,
nevím, co je realita,
nevím, proč bych měla býti využita,
nevím, co lidé chtěji,
nevím, proč se v mraze chvěji,
nevím, co víš,
nevím, proč nejsem Ti blíž,
nevím, co měla jsem,
nevím, zda pod nohami mám pevnou zem,
nevím, nevím, nevím!

~ Černá..

13. august 2012 at 14:08 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)

Černá..

Pro mě barva:
- marnosti,
- nenávisti,
- lži,
- přetvářky,
- zloby,
- smrti,
- lítosti,
- žalu,
- konce!

~ Venku se honí ovce, dělá si každá co chce..

12. august 2012 at 10:26 | Ms.SeCReT
Ahoj, ahoj, ahoj!
Jak se máte? :) Já dobře.. Tedy víceméně. Proč ten nadpis? - ''Venku se honí ovce, dělá si každá co chce..'' - Je to jednoduché :D - prostě venku je zamračeno, chladno a deštivo :D! Žádná novinka, já vím, asi jste si toho už každý všiml..
Celkem pořádné ochlazení, na to, že není ještě ani přesně polovina srpna :/, ach jo.. Prázdniny se krátí a není hezky! Co to jako je? :D Dobře, nemusí být vedra, ale teplejší počasí by nebylo na škodu ;), to mi dáte snad za pravdu..
A jak si užíváte srpna? :) Předevčírem spala u mě kamarádka a včera zase já u ní :D.. Dneska jsem vstala v 8 hodin, wow, já, no chápete to? A překvapivě nejsem ani unavená.. Mamka mi uvařila kafé, koukla jsem se na TV, v které nic nebylo - nic překvapivého, tak je to vždycky.
M. jsem zase delší dobu neviděla.. Taky nic překvapivého, řekla bych. Připadá mi, že jsem jediná komu to vadí. Ach jo..
Celkově mám teď divné období, takové řekla bych špatné? Uvažuji, kdy se na mě štěstí usměje, alespoň o trošku víc, tedy.. Pokud vůbec? Psala jsem vůbec tom, že jsem měla karambol? :D Na bruslích, takže jsem si odřela i druhé koleno (to jedno je zarudlé..) a loket.. No fájn, vypadám jak válečný invalida.. :D A vlastně bych měla být ráda, že není horko a nemusím nosit nic kratšího.. Protože ty kolena vypadají komicky :/. Snad se to zahojí, alespoň do barvy kůže a ty strupy brzy zmizí nebo.. Ne? Snad ano.
Takže teď se půjdu kouknout na mé oblíbence..

Mějte se..
Ms. SeCReT


~ Pivečko a zewling..

9. august 2012 at 20:19 | Ms.SeCReT
Ahoj, ahoj, ahoj!
Tak co, tak co? :D Jak se máte? Já se mám dobře, i když by mohlo být o kapku líp.. Lépe může být vždycky, říká se. A možná na tom něco je :). No takže - včera jsme s holkama spaly ve stanu.. Nejdříve jsme hrály karty, pak se podívaly na Věřte, nevěřte. No a pak, že se podíváme na horor, řeknu vám, měla jsem nahnáno. A to ne z toho filmu.. Vybraly jsme dva - Hannibal a Jáma. Tak, že to tedy pustím.. Zapnu domácí kino, vložím DVD Hannibal.. Načítá se, stále se načítá, problikne.. Načítá.. Tak jsem to tedy vytáhla a že zkusíme tu Jámu.. Vložím DVD - načítá se, načítá, objeví se kolonka DVD, obrazovka zčerná.. Domácí kino se otevře. Ovladač leží na stole. Tak ještě jednou - načítá se, dvd, a? Stop! Ovladač opět na stole.. Tak že zkusíme schválně nějakou pohádku, co když je domácí kino zničené. Vložím DVD Medvídci.. A? Najede.
Ráno jsme vstaly, posnídaly a že se podíváme jestli to půjde.. A? Ano.. Horor se spustil. Co to mělo být? Nějaké znamení? Varování, že se nemáme dívat? Co kdybychom si to pustily na jiném přehrávači? No netuším.. Takže dnes jen stručně - dám si pivečko a nohy na stůl :D..

Mějte se..
Ms. SeCReT