September 2012

~ Jednoduchý design stojící mnoho úsilí..

30. september 2012 at 16:55 | Ms.SeCReT
Pokud patříte mezi ty, co sem na blog chodí často,
určitě si všimnete nového designu, který vypadá strašně jednoduše,
ale..
Řeknu vám - stalo mě velké úsilí! :D
Každý lístek jsem vyřezavala zvlášť.. Pak ještě uvažovat nad tím, jak je seřadit..
A bla, bla.. :D

~ Budu svině, budu mrcha, budu všechno..

30. september 2012 at 13:20 | Ms.SeCReT
- Budu cokoli, jen ne v depresi!

Ahojté!
Možná je to tím, že byl víkend a měla jsem čas přemýšlet.. Už se neužírám, žiji dá se říct běžně. Opět se usmívám a dokonce si zvládám dělat i srandu :). Opět začínám zapadat do starých kolejí, které mi občas přerůstaly přes hlavu, ale.. Teď jsem vlastně ráda :)!
Konečně jsem si uvědomila, proč mi kamarádky a hlavně H., říkala, že jsem blbá, proč mi vymlouvala, abych dávala M. další šanci. Už jsem to pochopila! Konečně jsem našla ty špatné věci i na něm a nedávala si je za vinu!
Rozhodla jsem se, že.. Chci být sama, tak mi bylo vždycky nejlíp. I když, já vlastně sama být nechci, ale bojím se, bojím se, že bych se mohla zase zamilovat a to já nechci.. Né, že nechci, já nemůžu! Láska mi NIKDY nepřinesla nic dobrého, jen to, že jsem byla na chvíli šťastná. Ano, byla jsem za to ráda, ale pak jsem si ten konec o to více brala, jsem citlivka, no.. Ale teď už ne!
Když jsou svině kluci, proč bych nemohla být já?! No? I když neumím být svině, neumím to prostě! Ale nebaví mě být pořád hodná a padat stále na hubu! Už ne! Stop!
Budu se smát, budu chodit ven, budu dělat cokoli, jen ne brečet, užírat se, litovat se.. Nebo být v depresi! Už ne! :) Pomohli mi i někteří z vás. Vaše optimistické a povzbuzující komentáře! Děkuji - to patří každému z vás! Určitě vás už taky nebaví číst mé pesimistické články.. Takže se pokusím, abych to byla zase já - ta blbá, rádoby vtipná :D, šílená, praštěná, cokoli si myslíte, že jsem byla.. Ne, žádné byla! Já už jí zase jsem :).
Zítra naklušu na tři hodiny do školy, pak jdeme na anglické divadlo, musím si připravit anglicky referát a hlavně mě zítra čeká zase kožní.. Už proto se nesmím taky nervovat! :) Chci aby se mi to zlepšilo, věřím, že to bude lepší a lepší. Nijak zvratné změny nenastaly, ale je to lepší :). Jsem ráda..
Taky doufám, že uvidím H., kterou jsem nakonec viděla ještě v pátek a taky se zasloužila na mém zvednutí nálady. Na tom, abych se zasmála :) a zapomněla. Nikdy ale nezapomenu úplně, možná si vzpomenu, ale budu se snažit co nejméně a tak aby mě to neranilo. Věřím, že v sobě mám sílu, tož, ještě aby ne! :D Taky jsem kus baby! :D Juchú!
Jeden kamarád mě navnadil na to, že bych si ráda zatančila, ach.. Jak mě chbýbí takové tango (opilý námořník) nebo třeba i polka, zatancovala bych si i dokonce nudný blues. Cokoli. Jen bych tančila.. Nějaký, prostě standartní tanec. Tudú dú dú. Vysoký jalovec, vysoký jako já, přeskoč ho má milá, rovnýma nohama. :D


And this kind of pain, only time takes away..

Mějte se a nezapomeňte se usmívat :),
nezapomeňte,
že i váš úsměv může někomu zlepšit den :)!
Ms. SeCReT


~ Bez názvu..

28. september 2012 at 21:25 | Ms.SeCReT
Rozhodla jsem se dnes zůstat doma.. Pekla jsem, jela s našimi do města, sekla trávu, byla s kámoškou venku atd. Jsem unavená, jsem zklamaná a možná i smutná..
Jenže se mi to nechce řešit. Nechci otvírat své rány znovu a znovu. Musím být silná, jen to mě udrží relativně nad vodou. Vlastně ani nevím, proč píšu.. Možná proto, abych něco přidala, možná proto, že je mi smutno.. Možná proto, že jsem zjistila, že byla chyba zůstat doma, jenže.. Dneska bych prostě nebyla nejlepší, ani dobrá.. Ba ta podprůměrná, možná i nejhorší společnost. Vlastně ani nikoho nechci vidět, víte.. Nejraději bych se někam zavřela a jen spala, spala a spala..
Možná by se mi zdal nějaký hezký sen.. A.. Možná taky ne. Byla bych sama, ale neuvědomovala bych si to. Je neuvěřitelné jak rychle dokáže ''optimistický'' a veselý člověk spadnout dolů, dolů.. Přímo na hubu. Ano opět tady je má depresivní nálada. Ale budu se snažit, aby tady byla, co nejkratší dobu.
Ozvu se, slibuji..

Ms. SeCReT


~ Je mi to jedno.. Ale, NENÍ!

27. september 2012 at 18:07 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
Je mi to jedno..
Říkám: Je mi to jedno, ale.. Za každým takovým slovem se skrývá má bolest! Možná i nenávist, žal a smutek.

Určitě to znáte také všichni..
Někdo se vás na něco zeptá a vy odpovíte touto větou, bohužel to, ale není tak jak říkáte. Chvilková reakce na to, když nevíte jak zareagovat, nebo víte, jenže.. Nechce se vám daná situace řešit, chcete mít za sebou, rychle, dané téma apod.

Říkáš-li cokoli a já Ti odpovím je mi to jedno, je čas pro to, aby ses zeptal znovu, chceš-li pravdivou odpověď. Člověku by nemělo být jedno, co bude, co se stane.. Když člověk odpoví na něco: "Je mi to jedno," možná se daného tématu bojí, možná se bojí jak zareaguješ na jeho odpověď.

Na druhou stranu.. Měl bys být upřímný! Zvláště pokud to požaduješ i Ty sám po druhých, proto si, prosím, rozmysli kdy tuto větu použiješ. A neboj se reakce, vždyť každý z nás může mít svůj vlastní názor..

"Co bylo, bylo.. Co bude? Je mi to jedno!"
- Opravdu Ti to je jedno? Zamysli se..

Ms. SeCReT


~ Stay hard!

22. september 2012 at 20:39 | Ms.SeCReT
Ahojté!
Udělala jsem si znovu čas.. Nebylo mi dneska nějak dobře. Ale nebylo mi ani špatně, nebo vlastně bylo, ale ten pocit šel zevnitř. Cítila jsem se slabá, nervózní, bezmocná a tak hloupá..
Víte.. Ve čtvrtek jsem byla s M. a udělala jsem špatně! Prosil mě o druhou šanci, já mu neodpověděla, nasliboval zase hory doly (že se o víkendu uvidíme.. já vím, je sobota, ale on v neděli jede pryč) a mě s nim bylo hezky, pořád k němu něco cítím. Ráno jsem mu napsala, jelikož mě včera překvapil a napsal mi, když jsem vstávala.. Byla jsem plná euforie. Pak napsal, že si musí odskočit, ať se nezlobím. Dobře, řekla jsem si, třeba napíše později.. Ale už nenapsal.. A co jsem jako čekala?! Kluci jsou svině. Pardón, ale.. Vypadalo to, že to myslí vážně. Řekla jsem si, že možná čeká, až napíšu já, jestli někam nepůjdeme, ale já už se snažila dost a tolikrát mě poslal do háje! Takže.. Kdyby mi napsal, že čekal až napíšu já, tak ho pošlu někam! Už mi to za vinu dávat nebude! On chtěl druhou šanci.. I když já bych byla taky pro, ale nebudu mu pro smích! V jiné situaci bych se klidně zeptala, ale takhle ne. Mám dost toho slibování a stejně se nevidíme, nenapíše jestli jdeme ven, nic. Chápu, ptal se tentokrát on a dvakrát (poprvé z té otázky nějak sešlo), ale já jsem ta, co se ho ptala, on slíbil, že se uvidíme a ''nemohl nastartovat'' a kdo ví co ještě.. jsem byla ta, co se prý ptala pozdě, ale hlavně, že on sliboval..
Nechci zase upadat do depresí, nesmím! Musím s tím bojovat! A hlavně nebýt blbá.. Ale to se lehce řekne! Kdybych s nim nešla.. Ach jo! Už jsem na něj nemyslela! Proč nám kluci tak ubližujou? Nevíme skoro o nich a pak se ozvou, znovu vás poblázní a ''konec!'' Nevím, co jsem tak hrozného udělala, že se mám takhle :(.
Na druhou stranu, ale, pořád doufám, že se ozve třeba zítra, že přece jen by ven chtěl jít. Já bych mu totiž tu šanci dala, jsem prostě blbá! Doufám v něco, co se nestane a proto se trápím! I když si uvědomuji, že se nestane, že by se ozval, ne v brzké době.. A že, když v to pořád doufám a myslím na něj, že se tím ničím. Neumím to zastavit, nejde to. Prostě ne!
A tohle, že je láska?
Ano, ale jen z mé strany, bohužel.. Ano, já ho stále miluji! :'( Chce se mi brečet, chvěji se.. Na druhou stranu bych si, ale, nejraději vlepila! Ty krávo! - řvu na sebe.. Pak si zase říkám - Netrap se. Nech už toho, bude líp..
Stay hard!
Musím zůstat silná, věřit v lepší dny a hlavně zapomenout.. Ale, co když se zase ozve? Nejsem připravena mu odolat :/. Ach jo!
Stay hard! Stay hard! Stay hard! Stay hard! Stay, stay, stay, stay.. HARD!

Ms. SeCReT

~ Deník Anne Frankové

22. september 2012 at 10:58 | Ms.SeCReT |  Advising
Název: Deník Anne Frankové
Žánr: Drama, válečný, životopisný
Rok: 2001

poster

Popis (Zdroj: csfd.cz): Americká dvoudílná minisérie vychází z biografického románu Anna Franková od Melissy Müllerové a z původního výzkumu a rozhovorů Kirka Ellise. Některé scény filmu lze rovněž najít ve známé knize "Deník Anny Frankové".
V úvodu říká dospívající Anna: "Chci se stát bruslařskou mistryní a spisovatelkou. Chci svou fotografii ve všech časopisech. Možná ze mě bude filmová hvězda. Chci být jiná než všechny ostatní holky. Chci být moderní ženou, chci cestovat... a studovat jazyky. Chci dělat všechno."
Osud jí však nepřál. V rámci genocidy, již nacisté nazývali "konečným řešením", bylo zavražděno půl druhého milionu dětí. Příběh Anny Frankové je příběhem pouze jednoho z nich.

Vlastní názor: Jelikož mě toto téma zajímá, neváhala jsem a na tento film se podívala. Je příkladem toho, co lidé všechno dokážou. Smutná a krutá doba, židé byli ''obětování'' a slovanské národy měly být hned poté. Němci zkoušeli své metody nejprve na židech, sami si museli budovat své vězení, žili v příšerných podmínkách (Anna se sevleče, protože po ní všude lezou vši). Kdyby koncentrační tábory nebyly osvobozeny, slovanské národy by byly zničeny během několika týdnu. Myslím si, že ať člověk udělá cokoli, nezaslouží si takový ''trest''..

Konec: Konec je jak jinak než smutný, matka, Anna i její sestra postupně umírají, otec se vrací domů a hledá svou rodinu, ovšem marně.. Jediné, co dostane je deník, který si Anna psala a chtěla ho vydat. Otec jí její sen splní.

Ke stažení (Zdroj: uloz.to): TADY

~ Já věřím? A nebo..

22. september 2012 at 10:43 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)

A jo a jo a jo! (A nebo ne?)

Víly.. To jsou podle mě jen mytologické postavy, nic víc.
K tomuto tématu se mi vybaví jen pohádka Petr Pan.
Já věřím na víly:


Nikde se nedočtete proč přesně byly víly uctíváný, nikde.
V podstatě nemám, co bych k tomuto tématu dodala..
Jen bych chtěla říct, že i když mi je 18náct,
pohádka Petr Pan se mi líbila :).
A pokud jste jí neviděli, přidám vám sem popis
a pokud vás zaujme, můžete se také podívat ;).

~ Zima, zima, zima je.. Veliká, obrovská!

21. september 2012 at 18:26 | Ms.SeCReT
Ahoj, ahoj, ahoj!
Jak se máte? Já fájn, ano.. Fájn. Máme tay konečně už pátek, ale víkend nebude vůbec odpočinkový :/. Musím si uklidit, měla bych začít číst knížky - Spalovač mrtvol a Romeo, Julie a tma. Taky uvažuji, zda se jít podívat na dny NATO, musím se učit tři maturitní okruhy. Wow, už teď nestihám. Takže se prosím nezlobte, jestli nepřidám přes víkend žádný článek, je toho opravdu moc :/, ach jo. A dneska čas taky není, myslela jsem, že toho přidám víc, ale ne.. Přišla jsem ze školy (kolem třetí), poobědvala jsem, trošku jsem si odpočinula, dala si kafé, pomyla nádobí, utřela a schovala.
Je mi zima, brr! Sedím tady zabalená v dece, ale stejně mi je zima :(, příjde mi, že je u nás nejvíce - 5 °C! Ááá!
A to jsem slíbila kamarádce, kterou jsem přes týden neviděla (začla chodit do práce a jinak nemá čas..), že s ní zajdu v devět večer ven, jenže.. Já zmrznu! Vezmu si asi zimní kabát nebo.. co?! No, dobře.. Nebudu blbnout, ale je to hrozné. A to holky ve třídě dneska říkaly, že příští týden mají být letní teploty :D, no nevím, moc se mi tomu věřit nechce a co na to říkáte vy?
I když.. Oteplení by mi jakože (ehm, tedy doopravdy) nevadilo! Juj.. Už je tolik. Už včera jsem neviděla Ulici, tak se musím podívat alespoň dneska! Musím! Takže.. Utíkám pomalu! Pak se učesat, navlíct se pořádně teple.. No předtím ještě pojíst a tak :D a vyrazím, už aby těch devět bylo, stýská se mi po ní ♥! Navíc, musím s ní zase probrat pár věcí, jak já jí mám ráda! Týden není dlouhá doba, ale chybí mi :). Bude jí dneska ze mě bolet hlava :D, ale myslím si, že už s tím počítá, já tu pusu prostě nezavřu :D.
A nestíhám.. Takže utíkám ;)!

Mějte se hezky,
užíjte si víkend, i kdy ž to počasí není nijak slavné! :)
Ms. SeCReT


~ Přituhuje, brr :/!

19. september 2012 at 17:50 | Ms.SeCReT
Ahojté!
Ano, ano, přituhuje, bohužel :(. Jak jste si už asi všichni všimli - léto už to není :D. Takže podzim.. Vím, každý ví, co následuje po létu, ale tak, co kdyby náhodou někdo nevěděl? :D No? :D Co potom? Teď jsem mu ušetřila ''trapas,'' dovolila bych si tvrditi :D!
A já jsem nemocná.. Už je tomu přes týden, ach jo! Ten kašel mě vážně štve! Raději bych měla jenom rýmu! Ááá! No a jak se máte vy?
Na zítra do školy nic nemám, tak jsem si řekla, že napíšu.. Sice většina z vás přes týden čas na blog nemá, ale já musela :D, prostě se mi chtělo psát.. A psát. Taky jsem se chtěla vlastně pochlubit.. Jo! :D
Z opakovací písemky z matiky (aneb, co si pamatujete z června) jsem dostala 2! Jo! :D > Jsem kouzelník, nevím, jak jsem to udělala?!
Taky jsem si vymyslela téma seminárky do SVS (Společenskovědní seminář) > Trvalo to, ale přeci! :)
Chtěla jsem alespoň něco napsat a mizím na čajík a pod peřinu.. Mějte se :).

Ať nám ten čtvrtek a pátek uteče! :)
Ms. SeCReT


~ Být spoutaná dráty.. - vlastní báseň 0.22

18. september 2012 at 17:51 | Ms.SeCReT |  Poesy
¨
Být spoutaná dráty..

Jsem prostě jiná,
pod nohami, tak, vybuchuje mina.
V dnešním světě nemůžeš se lišit,
pokud se lišíš - lidé Tě začínají tišit,
pokud jsi stejná jako oni - máš výhru v kapse?
A nezačínají Ti - slábnout synapse?
Proč chceš být jako každý?
Myslíš si, že tak, uchováš si přátelé navždy?
Však pravdu máš,
když myslíš si a říkáš,
že když někdo jiný je
- málo kdy boduje.
Já, ale i tak, riskovat budu,
možná, že bouřím se proti osudu,
nechci ale stát a čekat,
čekat, až přede mnou začneš smekat.
Klidně smekni klobouk, který Ti chybí,
pýcha Tvá by spadla, co z Tebe kýpí!
Já klobouk svůj nedám z hlavy,
nepotřebuji - k životu - kolem sebe davy.
Ne, nejsem sobecká,
ani hnězda pěvecká,
jen prostě vím, co jsou to přátelé,
vím, co je mít - ''jsi debil'' na čele.
Chci být jiným člověkem
a to, že se díváš na mě špatně - nebudu řešit útěkem!
K čemu kopírovat kopii?
K čemu je potkat mumii?
Nejsem star a ani krásná,
to neznamená, že nemůžu být vzácná.
A pro koho jsi vzácná, kopie, Ty?
Ty, jenž spoutaná jsi dráty?!

~ Jásejte! :D

16. september 2012 at 17:13 | Ms.SeCReT
Jásejte! :D Jsem zpátky.. Juch! :D

Takže.. Ahoj, ahoj, ahoj!
Jako první, nějaká ta informace - na M. kašlu. Promiňte, ale na nic se mě neptejte, nechci se v tom dále pitvat. Je to smutné, ale jdu dál.. Už jsem kvůli němu trpěla dost. A jak se říká - sejde z očí, sejde z mysli. Takže se budu snažit, abych na tom nebyla zle jako minule. Rozchod nastal z mé strany. Možná, že těm, kteří čtou můj deníček asi dojde, proč.. Ale víc to řešit nebudu, promiňte.
Abych byla slušná, tak se zeptám - jak se máte?
A proč píšu až teď? Zkolila mě v Praze nemoc :(.. Už v pondělí jsem pokašlávala.. No a Praha tomu dodala na vážnosti :D. V úterý bylo celkem teplo, jen mě štval ten kašel. Ve středu celý den pršelo a my chodili a chodili.. V dešti. Takže jsem dostala pořádnou rýmu a horečku :/. Ve čtvrtek to pokračovalo, domů jsem se dostala až večer, v pátek šla do školy, pak ke kamarádce, protože jsem jí týden neviděla a jinak neměla čas.. Takže jsem se navlíkla a zašla alespoň na kafé. Chyběla mi totiž ♥! A navíc mi zase pomohla spravit náladu :), jediný člověk, kterého miluji už tak dlouho! :)
No a včera jsem ležela, spala, vybalovala, koukla se na film, doporučený z češtiny. No a dneska? Zase jsem pospávala, přišla kamarádka od mamky, tak jsem jí vysvětlovala pár věcí na noťasu, co a jak na skype apod. No a teď jsem konečně vstala a otevřela netbook a řekla si, že sem tedy napíšu. Už bylo taky na čase :).
Jinak ještě k té Praze.. Byla jsem mile překvapena, i když je naše třída, taková jaká je a nikdo nikoho nemusí (tedy skoro), výlet to byl supér :), až na to počasí a zimu. Takže na poslední výlet naší třídy budu vzpomínat :).
Budu si muset jít dát sprchu, umýt vlasy, nachystat věci do školy apod., ale ještě před tím se zajdu podívat na mé oblíbence :), co je u nich nového a tak.

Mějte se hezky :)
a hezky zbytek víkendu :)!
Ms. SeCReT


~ Wo gehe ich?

8. september 2012 at 23:57 | Ms.SeCReT |  (Interesting sides)
*****

http:// Niki.

****
http:// Kimberrly

http:// Smokingdolls

*
http:// Marke!t

http:// Nicky

***** Mám je už dlouho, rozumím si s nimi :)!
**** V mých oblíbených jsou kratší dobu, ale na jejich blogy chodím ráda :).
* Také jsou v mých oblíbených kratší dobu, ale moc sem nechodí. Nechat si je, či ne?

~ Tak přece jen napíšu..

8. september 2012 at 23:07 | Ms.SeCReT
Ahojté!
Jak se máte? :) Já tak nějak všelijak. I když.. Už je mi líp :). Rozhodla jsem se, že napíšu.. I když je už pozdě. Nevím totiž jak budu stíhat. Takže :), uvidí se, jak si čtete moje články, protože - zítra mám v plánu plno věcí, hlavně se sbalit! V úterý totiž jedeme se školou pryč a vrátíme se večer ve čtvrtek. V pondělí musím oběhnout doktory, takže asi nebude čas sem napsat. No a v pátek? Nevím..
Takže to prosím tohledněte :) a berte to jako malé pozastavení.. Tak do 14. 9., řekněme. Možná napíšu patnáctého, možná šestnáctého. Omlouvám se, ale nedovedu odhadnout, co všechno budu muset přes pátek a sobotu udělat. Přece jen budu teď skoro týden zaneprázdněna, takže to, co nestihnu se mi nahromadí. Takže se ještě jednou omlouvám, že vám nedokážu uvést přesné datum :).
Snad to pochopíte ;). Pokud bude zítra chvíli čas, určitě se ozvu :). Přeji všem hezký zbytek víkendu a hezký týden :).
Mějte se!
Ms. SeCReT


~ Loučím se.. - vlastní báseň 0.21

5. september 2012 at 20:00 | Ms.SeCReT |  Poesy
Loučím se..

Již na mne nemáš čas,
říkám si denně znovu a zas.
Byla jsi jedinou osobou, co mě povzbudit uměla,
ta, o kterou jsem nikdy přijít nechtěla,
avšak dnes?
Mezi námi ten nejhlubší je les!

Vzpomínám, když jsme spolu byly pořád,
dnes mezi námi láska - ten neřád!
Vidáme se jen když nejsi v její moci,
já však cítím, že myslíš na něj ve dne i v noci.
Nevíš, ale, jak špatně se cítím,
na cestu z našeho přátelství - svítím!

Neznáš mne tak, jak bys měla,
není to ale nic, co za zlé dát bych Ti chtěla,
avšak líto mi to jest,
na přátelskou loď bojím se s Tebou znovu vlézt.
Loučím se tedy s Tebou,
mé oči se v Tobě pletou.

Snad mě neopustíš, potřebuji Tě!~ Připadám si jako ten klaun..

4. september 2012 at 21:30 | Ms.SeCReT |  Writting

"Takový je život,'' řekl klaun se slzami v očích
a namaloval si úsměv.


~ Myslete si, že mi je fájn.
~ Myslete si, že se usmívám, protože chci.
~ Myslete si, že můj usměvavý obličej je přirozený.
~ Neptejte se - jak mi je. Stejně víte, že zdvořile odpovím, že dobře.
~ Neptejte se - není Ti něco. Stejně víte, že zdvořile odpovím není.
~ To, že mi je zle, nedávám znát.
~ Kdybych chtěla, tak Ti to řeknu, stejně by jsi jen zdvořile poslouchal a z mého smutku mi nepomohl.
~ Děkuji lidem, kteří při mě stojí.
~ Děkuji těm, co se na nic neptají, když vidí, že se mi mluvit nechce.
~ Děkuji těm, co se snaží mi na tváři vykouzlit přirozený úsměv.
~ Díky těmto lidem vím, že stojí za to žít.
~ Díky nim vím, že musím bojovat.
~ Díky nim dokážu zatnout pěsti, zuby a jít dál.
~ Děkuji, ale, i nepřátelům a těm, co mě pomlouvají.
~ Děkuji i těm, kteří mě neznají, neví jaká jsem, neví co jsem prožila a co prožívám.
~ Dokud totiž o mě mluvíte, můžu si být jistá, že jsem živá.
~ Děkuji, i vy jste mě toho naučili mnoho.
~ Už mě nerozbrečíte, alespoň ne, když jste u toho.
~ To vy jste mě naučili být spokojená stím, jaká jsem.
~ To vy jste mě naučili kašlat na vaše připomínky a jen se vám tiše či nahlas smát.
~ To vy jste mě naučili tomu, že mi je jedno, co o mě říkáte.
~ Říkejte si co chcete.
~ Jsem ráda, že jsem vás pobavila.
~ Klidně se o mě zajímejte dál, ale mě je to jedno.
~ Už vím, že láska není to nejdůležitější.
~ Nejdůležitější jsou přátelé, ti praví!

Usměj se na každého, kdo Ti ublížil,
ať nevidí jak moc to bolí.

Ms. SeCReT


~ Takové překvapení..

4. september 2012 at 14:54 | Ms.SeCReT
Poster k filmu NedotknutelníAhojté!
Jak se máte? :) Já tak nějak všelijak, asi to s M. skončím, už prostě dál nemůžu.. Včera jsem mu psala zda půjdeme ven, nakonec řekl, že zítra (dneska) bude mít auto, tak to necháme na dnešek.. Okay. Byla jsem ráda. Čekala jsem, ale? On stejně nenapsal.. Tak jsem mu tedy napsala já. Odepsal, k mému překvapení rychle. Ptala jsem se ho vlastně jen jak se má, napsala jsem mu jak bylo v kině. Pak jsem mu napsala ještě jednu sms, říkám si - nebudu se ho ptát potřetí, snad se zeptá on, jestli to platí, ale co myslíte? Samozřejmě jsem se nedočkala. Bolí to, ale nechci se pořád trápit. :( Co mám dělat? Proč mi to dělá? :(
Dneska jsme byli na tom filmu - Nedotknutelní - řeknu vám, byla jsem překvapená. Myslela jsem, že to bude nějaké drama (doják), ale ne.. Místy to bylo smutné, ale jinak spíše komedie, takže jsme se všichni zasmáli. Netušila jsem, že i takové filmy mohou být vtipné. DOPORUČUJI! (I když je asi jen s titulkama :))
Musela jsem sem napsat, protože se bojím.. Bojím se, že bych zase zbytečně brečela. Cítím to, cítím jak tu zlobu, žal, slzy v sobě potlačuji.. Říkám si - ''Musíš být silná..'' Na druhou stranu vím, že to bude těžké. Zase budu nějakou tu dobu chladná. Nesmím těm klukům podléhat, nesmím! Jen tak mě nemohou zklamat, jen tak mohu zůstat spokojená. Na druhou stranu vím, že nechci být sama, nechci být bez lásky.. Ale taky vím, že toho teď budu mít hodně ve škole a méně času. Nebudu myslet na blbosti, nebudu myslet na to, že mi něco chybí.. NESMÍM!
A bude mi, možná ne dobře, ne nejlépe, ale aspoň fájn..
Když už nic! Tak se spokojím s tím, co mám. Bude to těžké, ale zvládnu to, chtěla bych.. MUSÍM!
Zítra už je středa, to nám ty dva dny utekly, co? :D Naštěstí mám zítra jen tři hodiny, takže to bude takové lážo plážo, doufám :D. I když máme dvě hodiny seminář z ájiny. Ale to se zvládne, snad. Pak musím opět letět k doktorce, jako bych tam nebyla v pondělí :/. Budu mít uvolnění na tělocvik, kvůli té mé kůži. Ještě se stále neví, co to je a možná ani nezjistí. Takže mi napsala opět novou mast.. Ale trošku se to zlepšilo. (Musím zaklepat.) Kéž by se to spravilo úplně, snad.. Časem. Uvidíme :). Musím myslet pozitivně!
Joo.. Jinak jsem měla dneska takové menší štěstí :D, nastoupila jsem do MHDéčka, ani jsem nevěděla, jestli jede tam, kde potřebuji :D, ale jelo, uff! :D Dojela jsem přesně na vteřinku, přeběhla cestu a jel mi dálkáč.. Kdybych ho nestihla, musela bych jet zase někam jinam a celkem dlouho čekat. Což by se mi asi dvakrát nechtělo. Riskovat se občas vyplatí, jak tak koukám :D.
No nic.. Myslím si, že dneska by už to stačilo. Napsala jsem toho víc než dost..

Mějte se :),
Ms. SeCReT


~ Začíná opět boj.. Boj na život a na smrt :D!

3. september 2012 at 20:17 | Ms.SeCReT
Ahoj, ahoj, ahoj!
A máme to tady zase.. Září! Ty dva měsíce, snad se mnou budete souhlasit utekly jako nic :(. Bohužel..
A je tady opět, před námi, pro ty školou (ne)povinné 10 měsíců snahy o to, abychom prošli do dalšího ročníku :D. A někteří z nás, aby hlavně odmaturovali.. Pfuu! Řeknu vám, bude to boj :D.
Ale snad to všichni zvládneme :) a když všichni tak prostě všichni :D, i ti, co nematurují, i ti, co pracují..
Takže do 15. listopadu musím podat přihlášku k maturitě - vůbec jsem nevěděla, že se podává přihláška k maturitě :D. To si jako myslí, že někteří si budou čtyři roky do školy chodit jen tak pro zábavu? :D Aby pak nematurovali? Trošku blbost, ale co už.. :)
Státní maturity nejsou! Juchú! Takže.. Povinná je čeština, matika nebo angličtina (snad vyberou aj, nebo si budeme moci vybrat my!) a pak dva školní předměty.. Takže mám rozhodnuto! :) - ZSV (Základy společenských věd) a Němčina. Jo.. Němčina bude vlastně jediný předmět, na který se nebudu muset nějak zvláště připravovat, ale rozhodně to nezanedbám, nesmím :).
A co vy, maturanti, jaké předměty jste si vybrali?
A co máte v plánu vy, nematurující? :) Nějaké známkové zlepšení, nějaká účast v olympiádách, soutěžích, nebo podobně? :)
Snad to zvládneme, musíme ;)..
Jdu se kouknout na Gympl s (r)učením omezeným,
jsem zvědavá, jaký bude..
Možná, pokud mě zaujme,
se na něj podívám vícekrát..
Tak se mějte :)).
Ms. SeCReT~ Všem školou (ne)povinným..

2. september 2012 at 20:48 | Ms.SeCReT
Přeji.. Hezký :D první školní den, ať do nového školního roku dobře vstoupíte a ať nám to uteče a máme opět další velké prázdniny :). Maturantům hodně síly, vědomostí a hlavně, ať tu maturitu zvládneme! :))