October 2012

~ Pozastaveno!

12. october 2012 at 21:15 | Ms.SeCReT |  Stopping

Pozastavuji..

Omlouvám se, ale nemám na výběr, je toho moc :(.
Prostě maturitní ročník,
slibuji, že se co nejdříve ozvu, snad si mě mezi oblíbenci necháte,
ale samozřejmě vás nenutím.
Mějte se zatím pěkně :), ahoj.


~ Coach potato? Ne! Vše s mírou..

4. october 2012 at 17:57 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
Lenost..

Ostatně, kdo jí nezná? :D Možná jsou takoví fanatici, tedy určitě.. Kteří lenost prostě neznají, neumí se zastavit a odpočinout.. Čekají až padnou celí zmožení. Ale to není dobré! Přece jenom, každý z nás by měl umět, nebo se alespoň učit být líný. A řeknu vám, nic těžkého na tom není. I když mě se to mluví, mě to žádný problém nedělá.

Né, že bych byla nějaký extra lenivec alá ''coach potato,'' ale mám dny, kdy bych nejraději nevylezla z postele, o víkendu jsem schopná vstát v 11, občas i později a co? Na tom není nic špatného, když celý týden vstáváte v 5:30, ale uznávám, jako lenost se to brát dá. Dost často si nechávám věci na poslední možný den (respektive chvíli), říkám si, že ''práce'' neuteče.. A pravda ještě nikdy mi neutekla :D, akorát se to prostě sem tam nahromadí, no.. Ups!

Ale, že bych byla lenivá až tak, že bych seděla celé dny? Ne, to ne! To není nic pro mě.. Navíc, jak se říká - všeho s mírou. Jsem živý člověk, potřebuji se smát, bavit se s lidmi a občas se tak nějak vyblbnout. Takže chození ven u mě není nic vyjímečného. Zajedu si na kole, i když po mém úrazu jsem se dost bála, ale snažím se to úspěšně překonat ;). Taky si zahraji badminton, či se snažím naučit pořádně na in linech. Bohužel mi můj zdravotní stav sportovat neumožňuje, ale myslím si, že nebude o mě moc troufalé, říci, že lenivec nejsem.. Částečný? Ano, uznávám, ale nepřeháním to :D!

Ms. SeCReT


~ Téma za tématem (Projekt)..

2. october 2012 at 21:37 | Ms.SeCReT |  Writting
Řekla jsem si, že Projekt 10 dní byl fájn :), připomněla jsem si ho na blogu jedné mé oblíbenkyně :) - HIL. Tak jsem si řekla, proč nezkusit něco nového? Na hodně blocích jsem si všimla, že si dávají různé témata a o těch píšou.. Nebudu kopírovat, vymyslím si své vlastní, časem je třeba doplním :). A nebo mi můžete zadat téma sami.. Psát pravidelně o nich nebudu, víte jak to je s časem. Takže o tématu napíšu vždy, když budu mít čas. :)

Témata:
 1. Rodina
 2. Přátelství
 3. Kdo jsem
 4. Má budoucnost
 5. Láska
 6. To, co je pro mě v životě nejdůležitější
 7. Co jsem v životě udělala a lituji toho
 8. Co jsem v životě dokázala a vážím si za to sebe
 9. Cíl
 10. Básničky (jak vznikají, co znamenají)
 11. Sny
 12. Popišu nynější své psychické rozpoložení
 13. Vyberu 3 citáty, řeknu proč se mi líbí (proč jsou pro mě důležité)
 14. Bolest
 15. ...

Časem témata dopíšu, či mi můžete zadat sami :).

~ V kostce, nebo nic..

2. october 2012 at 17:59 | Ms.SeCReT
Ahoj, ahoj, ahoj!

Tak co, tak co? Nic? :D Co to jsou za móresy tohleto? :D Myslela jsem, jak se máte, samozřejmě.. A? Nic? Nikdo neodpovídá, to jsou mi dneska lidi! :D Tak ještě jednou! Jak se máte? ...

Já se mám, já se mám.. Jsem debil, všechno psát dvakrát :D. No všechno ne, ale.. Mohlo by to být zajímavé každé slovo či větu napsat dvakrát za sebou. :D Hlavně taková provokace, na nervy.. Jestli si ty deníčkové zápisky někdo ještě čte, pak by si je nečetl vůbec nikdo :D! A možná by jste mě poslali někam. Ehm, to můžete, ale zůstávám tam, kde jsem :D!

To byla taková vsuvka, ne! To bylo plánovaně, samozřejmě.. Chvilka napětí, aby jste mohli hádat, jak se asi mám. Vy mě taky napínáte :D. A pořád nic nevím, ach jo :D!

Možná jste to již poznali, mám se dobře, i když je toho na mě trochu moc. Zítra mám referejšn (och, tak vznešeně :D) do angličtiny, bojím se :D. Mám to sepsáno, ještě si musím, ale, vyzkoušet jak to budu říkat, jaj to bude tréma. I když bych už měla býti otrlá, když jsem zvládla obhajobu seminárky, různé referáty a bla, bla..

Ale to bylo před jinými lidmi, lidmi v pohodě.. Ale ti naši! Ááá! Hlavně ti někteří. Ale co, kašlat na ně, ať si říkají, co chtějí, já na ně mám také svůj názor ;).

No nic, musím zase letět.. Třeba se na to fakt podívat. A navíc, ještě bych se ráda podívala na Ulici, kterou jsem včera opět neviděla.. Takže. :D Oznámeníčko v kostce, alá nic jste se dověděli.. Tak se mějte, smějte, pějte a kdo ví, co ještě.. Mohla bych ještě napsat pac a pusu, ale to by bylo moc i na mě :D. Nevím, zda bych to ''teplo'' rozdýchala.. Takže jak jsem říkala. A ať už je brzy pátek! Haló, tady! Čekám na Tebe! :D

Ms. SeCReT