November 2012

~ Je to snad ještě možné?

13. november 2012 at 19:41 | Ms.SeCReT
No ano, asi je.. Žiju, mám pár novinek, cítím se divně, ale přece dobře. Nevím čím to, nevím proč a nevím jak.. Snad vám to alespoň trochu přiblížím. Nebo.. Tedy, potřebuju se spíše vypsat. Je toho na mě moc, i když toho moc není? Nevím.. Prostě jsem si vzpomněla, že se můžu svěřit tady.

A tak vás tedy zdravím - Ahojté!
Pokud sem tedy někdo zavítá. Pozastavení dále pletí, není prostě čas. Nemám ho, kde brát a zároveň cítím jak všechny a všechno zanedbávám, ale proč?
Takže.. Co se událo? 24. 10. jsem úspěšně složila zkoušky (z autoškoly), tedy dodělávala jsem jízdy. S panem komisařem jsem se pohádala, jelikož hledal blbosti, chyby, které jsem neudělala! Je třeba normální zeptat se, proč jsem zastavila před kruhovým objezdem, když se dává přednost zleva?! Apod.
V pátek mě čeká stužkovák.. Jo, už jsem maturant, v pátek to bude oficiální. Řeknu vám, ale, vůbec se mi tam nechce, ne s mojí třídou. Ne, když je to vymyšleno tak, jak je. Ale co.. Odbýt si to prostě musím, no.. Bude fájn strávit čas s lidmi, se kterými si mám, co říct. Ale těch je málo. Málo.. Hodně málo!
No a v neděli by měl dorazit student z Brazílie, když o nevyšlo loni, tak snad.. Snad tento rok. Můj poslední rok na gymplu, snad (klepu!).
No a taky trošku zápletka.. S panem J., on to není pan.. Spíš mladý muž? Asi jo. Prostě.. Šli jsme ven, k němu, že se podíváme na film.. Shlédli jsme jeden krátký.. Druhý se mi nelíbil (černý humor), a na další jsme se dívali.. Jenže.. Trošku se to zvrhlo, políbili jsme se. Pokračovali jsme ve sledování, jenže.. On to zaklapl, asi si můžete domyslet, co jsme dělali, ovšem nemyslete si.. Neměli jsme pohlavní styk! Taková já nejsem! Je strašně chytrý, milý, hodný, dokonce i gentleman.. Vlastně má všechno, co jsem kdy hledala. Jenže se bojím, že je to jen na oko.. Jako vždycky. Chtěl by mě poznávat a měl by o mě zájem, zájem o vztah.. Se mnou. Jenže já se na to asi necítím. Nebo se spíše srašně bojím. Vymlouvám se z toho, že se nemůžeme vidět.. A vlastně bych ho viděla tak strašně ráda! Opět být v jeho mužném objetí.. Cítit se v bezpečí, ale peru se sama se sebou. Říkám si, že ne, nemůžu.. Nechi. I když chci? Ach jo..
Tento týden se určitě neuvidíme, příští jestli tu bude ten brazilec, tak taky ne. Uvidíme jestli dokáže čekat, jestli má o mě zájem.. O mě nebo jen o sex? Jestli vydrží, ráda ho ještě uvidím. Jo, ráda, ale nic nebude. Ať si nemyslí..
Kluci jsou opravdu svině! Promiňte mi ten výraz, pokud si pamatujete, jak jsem mluvila o své kamarádce, že se ude stěhovat s přítelem.. Ten přítel jí to nasliboval, roznesl to celé její rodině a den po narozeninách (jejích), den před stěhováním.. Se s ní rozešel!

Tak to bylo tak nějak v kostce..
Mějte se krásně :).
Ms. SeCReT