~ Je to snad ještě možné?

13. november 2012 at 19:41 | Ms.SeCReT
No ano, asi je.. Žiju, mám pár novinek, cítím se divně, ale přece dobře. Nevím čím to, nevím proč a nevím jak.. Snad vám to alespoň trochu přiblížím. Nebo.. Tedy, potřebuju se spíše vypsat. Je toho na mě moc, i když toho moc není? Nevím.. Prostě jsem si vzpomněla, že se můžu svěřit tady.

A tak vás tedy zdravím - Ahojté!
Pokud sem tedy někdo zavítá. Pozastavení dále pletí, není prostě čas. Nemám ho, kde brát a zároveň cítím jak všechny a všechno zanedbávám, ale proč?
Takže.. Co se událo? 24. 10. jsem úspěšně složila zkoušky (z autoškoly), tedy dodělávala jsem jízdy. S panem komisařem jsem se pohádala, jelikož hledal blbosti, chyby, které jsem neudělala! Je třeba normální zeptat se, proč jsem zastavila před kruhovým objezdem, když se dává přednost zleva?! Apod.
V pátek mě čeká stužkovák.. Jo, už jsem maturant, v pátek to bude oficiální. Řeknu vám, ale, vůbec se mi tam nechce, ne s mojí třídou. Ne, když je to vymyšleno tak, jak je. Ale co.. Odbýt si to prostě musím, no.. Bude fájn strávit čas s lidmi, se kterými si mám, co říct. Ale těch je málo. Málo.. Hodně málo!
No a v neděli by měl dorazit student z Brazílie, když o nevyšlo loni, tak snad.. Snad tento rok. Můj poslední rok na gymplu, snad (klepu!).
No a taky trošku zápletka.. S panem J., on to není pan.. Spíš mladý muž? Asi jo. Prostě.. Šli jsme ven, k němu, že se podíváme na film.. Shlédli jsme jeden krátký.. Druhý se mi nelíbil (černý humor), a na další jsme se dívali.. Jenže.. Trošku se to zvrhlo, políbili jsme se. Pokračovali jsme ve sledování, jenže.. On to zaklapl, asi si můžete domyslet, co jsme dělali, ovšem nemyslete si.. Neměli jsme pohlavní styk! Taková já nejsem! Je strašně chytrý, milý, hodný, dokonce i gentleman.. Vlastně má všechno, co jsem kdy hledala. Jenže se bojím, že je to jen na oko.. Jako vždycky. Chtěl by mě poznávat a měl by o mě zájem, zájem o vztah.. Se mnou. Jenže já se na to asi necítím. Nebo se spíše srašně bojím. Vymlouvám se z toho, že se nemůžeme vidět.. A vlastně bych ho viděla tak strašně ráda! Opět být v jeho mužném objetí.. Cítit se v bezpečí, ale peru se sama se sebou. Říkám si, že ne, nemůžu.. Nechi. I když chci? Ach jo..
Tento týden se určitě neuvidíme, příští jestli tu bude ten brazilec, tak taky ne. Uvidíme jestli dokáže čekat, jestli má o mě zájem.. O mě nebo jen o sex? Jestli vydrží, ráda ho ještě uvidím. Jo, ráda, ale nic nebude. Ať si nemyslí..
Kluci jsou opravdu svině! Promiňte mi ten výraz, pokud si pamatujete, jak jsem mluvila o své kamarádce, že se ude stěhovat s přítelem.. Ten přítel jí to nasliboval, roznesl to celé její rodině a den po narozeninách (jejích), den před stěhováním.. Se s ní rozešel!

Tak to bylo tak nějak v kostce..
Mějte se krásně :).
Ms. SeCReT
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Vendulka. Vendulka. | Web | 13. november 2012 at 20:18 | React

Taky mám ten pocit, že všechno a všechny zanedbávám. Zdá se mi, že je nějaké divné období. Necítím se dobře a jak tak čtu tvůj článek, tak asi ani ty ne :/

Gratuluji ke zkouškám z autoškoly!:)

Stužkovák máš jednou za život, zahoď všechny debilitní pocity a špatnou náladu a užij si ho, jak jen nejvíc dokážeš!:)

Hele, že byl jeden kluk pitomec, neznamená, že budou všichni :) Ale jestli o Tebe fakticky stojí, tak vydrží :) ale podle mě zase nesmíš být úplně nepřístupná :) Dej mu šanci, vždyť se ti líbí :)

2 H.I.L. H.I.L. | Web | 13. november 2012 at 21:41 | React

jsem ráda, že ses na chvilku ukázala. chyběla jsi mi.
jé, gratuluju ke zkouškám, jsi šikula ;)
moje sestra taky maturuje, tak vím, jaký to musí být. ale věřím, že to zvládneš :)
doufám, že ti to s výměnou vyjde! já letos jedu do Le Mans, zrovna k maturantům, tak to bude zajímavý :) ale těším se, bude to moje poslední možná výměna, tak to bude fajn...
kluci... no jo, co říct. vím, že se musíš cítit hrozně, ale nepomáhalo by ti to? na chvilku se odpoutávat od školy, trochu upustit a vyvětrat hlavu :) ale záleží to na tobě a taky na něm, já vím, ono je těžký to posoudit, když nevím, jaký je. ale bude to v pohodě :) vím, že můžeš spadnout, ale říkej si, že můžeš i vzlétnout :) a to za to stojí, ne? :)

3 Mad Jerk Mad Jerk | Web | 16. november 2012 at 19:26 | React

Taky nemám čas. Koho to štve? Blog přece není povinnost. Takže v pohodě.

Nechci vidět náš stužkovák příští rok. Všichni se v té třídě máme tak strašně rádi, že to ani není možný..Bude to komické..

Jinak s tím J. bych to možná zkusila. Všichni kluci nemusejí být stejní. Třeba je..jiný. Dala bych mu šanci aspoň tě trochu poznat. Nemáš přece co ztratit, pokud se nenecháš pobláznit..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama