~ Protože se mi zachtělo..

29. december 2012 at 1:59 | Ms.SeCReT
Ahojté.. Ahoj, nikdo.. Nikdo tady nebyl.. Ale jsem tu já a já se chci vypsat.. Jsem sobecká? Brát blog jako útočiště, jen když se mi zachce?
Nejsem sobecká, ne v realitě, věř mi Nikdo, prosím.
Dopadá na mě splín, jsem tak sama. I když má nejlepší kamarádka už není se svým, teď už bývalým, přítelem, trávíme spolu hodně času, ale cítím se sama!
Proč?!
Proč se tak trápím? Dopadá na mě i to, že nemám čas na blog.. Chtěla bych být pro někoho významnou osobou. Chtít vědět, že pro někoho znamenám hodně..
Někoho, kdo by mě řekněme.. "upředňostňoval"
Chtěla bych asi lásku.. I když jí doopravdy nechci? Já nevím..
Nevím, co si myslet.. Příjde mi, že se všichni kluci na světě nějak spikli. Spikli se proti mě. Napsal mi bývalý.. Pak pauza.. Přání k svátkům.. Pauza a teď mě každý den šťouchá na FB. Co to má být?
Napsal mi kluk s kterým jsem chodila před bývalým.. Chtěl skype, volali jsme.. Psali si, chtěl ať za nim přijedu, co to má být?
Spiknutí prostě!
Proč mě tak trápí.. Má první láska, kdy jsem se opravdu zamilovala! O té jsem tady psala.. Kvůli ni jsem přestala věřit v lásku! Kvůli němu jsem se přestala zajímat o kluky.. A začala jsem se jich bát!
A pak můj (ha, ha, ha.. můj?! :D :D) bývalý, kvůli kterému jsem začla věřit lásku, kvůli kterému jsem překonala strach, začla opět věřit v lásku, v to, že by mě někdo mohl milovat takovou jaká jsem.. A ouha.. Ono ne, další klam, proč mě tak trápí?
Proč já, debil, jim odepisuju? Proooooooč?!
Nevím..
Oba mě zničili.. Zničili mou víru, dovedli mě ke strachu. K tomu přemýšlení, že už nebude NIKDY lepší zítřek. Protože nevěřím v lásku, protože v ní už ani nedoufám, protože vždycky, když napíšou přemýšlím nad tím, jak to bylo krásné a vždycky to ve mě vyvolá chtíč, chtíč po lásce (v kterou, ale, nevěřím?), snad i začnu doufat, že by se TY časy s nim daly vrátit..
Ty, debile! Nedaly! Liskněte mi! Prosím..
Už toho mám dost.. Jak dlouho to ještě vydržím? Být prázdná.. Nespokojená, pesimistická a..
Chce se mi nade mnou brečet. Jsem trapná, jsem blbá, jsem prostě kráva.. A možná něco horšího.
Tolik lidí bylo zklamáno, ale neberou si to jako já.. Jsem prostě nána!
A doufání v to, že by se to mohlo vrátit s tím stejným? Jsem prostě nána!
Potřebovala bych dostat plno facek, pěstí a stejně by to nepomohlo!
Posloucháš mě ještě, Nikdo?
Ano, Nikdo.. Nikdo mě neposlouchá.. Jak se tedy mohu ptát jestli mě Nikdo poslouchá?!
Potřebovala bych nějakou terapii.. Jsem blázen?
Jsem?
Nejsem?
Jsem.. I když nechci být, myslím si, že nejsem.

Měj se hezky Nikdo,
Ms. SeCReT
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 tea. tea. | Web | 29. december 2012 at 2:03 | React

Joo holka taky to tak mám a s tou slavnou osobností si to vystihla, někdy bych chtěla být někdo koho by ostatní obdivovali a místo toho jsem tak blbá že každému pomáhám a nic z toho se mi nevrátí.

2 H.I.L. H.I.L. | Web | 31. december 2012 at 14:48 | React

Chápu tě a moc... však to víš... Taky jsem hodně ztratila víru v lásku po tom, co jsem v tom plavala 3 roky... Já nevím, připadá mi, že právě to ze mě udělalo toho pesimistu, kterým jsem teď. Sebralo mi to veškeré iluze a najednou vidím všechno tak, jak to je. Neumím si nic přibarvovat, prostě to beru už tak, že se nikdy nic nepovede... Je to špatné, ale bohužel to tak je... Vím, že bys chtěla, aby tě někdo obdivoval... To by chtěl asi každý... I když... vlastně já možná ani tak ne... Spíš bych chtěla, aby mě někdo bral takovou, jaká jsem a měl mě pro to rád... Což nějak nevím, jestli se dá zařídit... Jinak, jsem tu vždy pro tebe :) Doufám, že rok 2013 bude lepší, tak ti přeju hezkej novej rok :)

3 Sjuzi Sjuzi | Web | 2. january 2013 at 14:06 | React

Nejsi kráva. Já si taky hrozně beru, když mě někdo zklame, přitom spoustu lidí by to asi jen tak přešlo.

Jeden kluk mě hodně moc zklamal, už jsem se i tak nějak usmířili, ale pořád mě to děsně štve a mám tendenci o něm pořád mluvit a řešit ho.

A lásku bych asi taky potřebovala... V nečem je sice fajn mít něco jako "volnej vztah", ale... Taky bych chtěla pro někoho znamenat nejvíc, někoho, kdo by mě obdivoval a dával to najevo. Ale asi chci moc.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama