~ Žiju!

28. december 2012 at 0:08 | Ms.SeCReT
A stydím se!
Tak dlouho jsem tu již nebyla, ale nemám na výběr, prostě ne.. Omlouvám se svým návštěvníkům, omlouvám se těm, co na tuto stránku náhodou narazí a nic nenajdou.. Tedy, nenajdou nic nového, nic aktuálního..
To víte, nebo nevíte, ale vědět budete - matuitní ročník. Je na mě toho moc. Nezlobte se, prosím. Chtěla bych odmaturovat a slíbím, že se polepším. Vím, že to je až za dlouho, snad odmaturuju na poprvé.. Ale vydržte to, stůjte při mě!
Aspoň vy.. Chodí tady ještě někdo? Ha, ha.. Nevěřím!
Co se stalo nového? Nic, nebo že by? Ne! Prostě nic.. Z domu do školy a ze školy, no? Domů.. Jak jinak! Jsem často unavená.. Bohužel. Nemám čas na to, si zajít ven s kámošema, natož psát sem. Jak mě to všechno mrzí! Zatím s tím nic, ale, neudělám.
Dejte mi polštář a peřinu.. Usnu.
Dejte mi dlaň.. Dám si facku.
Dejte mi pěst.. Dám si pěstí.
Vemte nůž a bodněte mě, nejlépe do srdce.
Občas mě přepadají stavy bezmoci, stavy, kdy cítím, že jsem sama, jen já.. JÁ a NIKDO jiný. Pocit toho, že jsem málocenná, že nic nezvládnu apod.
Napsala jsem seminárku, slohovku, povedla se mi kompozice z němčiny, ale já se za to neumím pochválit, nejde to. Protože vím, že je plno věcí, které se mi nedaří a to mě štve, nejvíce! Třeba taková fyzika, nebo i chemie.. Ach jo!
Prostě jsem na nic. Všechno v mém životě je na nic. Mohu říct, že jsem v něčem uspěla?! Nemohu..
Vidíte to?! Příjdu po dlouhé době a neumím napsat pozitivní článek. Snad je to tím volnem, mám čas a přemýšlím. Když je škola, jsem v jednom kole, na tohle nemám čas, ale zase mě to vyčerpává..
Vlastně nevím, co chci!
Promiňte..

Ms. SeCReT
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H.I.L. H.I.L. | 31. december 2012 at 14:41 | React

moc tě chápu... sestra taky maturuje a když vidím, jak občas už neví, co má dělat, dost se bojím toho, až půjdu maturovat já...
a já sem chodím pořád, jen prostě jak se teď změnil ten blog, nikde se nezobrazují nové články takže to musím vždycky obíhat přes blog a to je fakt strašný...snad to nějak vymyslí líp...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama