January 2013

~ Vzpomínám na Tebe!

29. january 2013 at 18:45 | Ms.SeCReT |  (Theme of week)
Plyšový medvídek..

Kamarád, kterého měl v dětství snad každý. Tulili jsme se k němu, když jsme se báli strašidel pod postelí, byl to medvídek ochránce, bojovník, který by nás před strašidly ochránil.
I když jsem nyní už dospělá občas bych potřebovala plyšového medvídka. Přitulit se.. Říct mu o svých problémech a vybrečet se mu ''na rameni.'' Ach jo..
Je to nedávno, co jsem na blogu zveřejnila článek, kde jsem psala, že bych si přála být zase malé dítě. Ano. Chtěla bych. A říkejte si, co chcete. Být dítě je mnohem lepší, než ''dospělák''.. Vždycky je někdo, kdo vám utře slzy a nikdo se nesměje tomu, že se tulíte k medvídkovi. Tomu, že si všechno moc berete apod. Vždycky je někdo, kdo vás pohladí po vlasech.. I když ne všichni mají takové štěstí. Všechno se dá zpochybnit, o všem se dá diskutovat a všechno se dá vyvrátit.
Vlastně.. Zajímalo by mě, co se s mým medvídkem stalo, kde jsi? Snad Ti je dobře, líp než mě. Děkuji za to, že jsi při mě stál. Děkuji, že jsi mě chránil. Děkuji za to, že jsi byl mým přítelem. Děkuji, vždycky na Tebe budu vzpomínat.

~ Free time!

29. january 2013 at 18:13 | Ms.SeCReT
Ahojté,
jak se máte? Já tak nějak fájn.. Dneska mám volný den, protože na zítra nic nemáme! Fájn. Zašla jsem si alespoň na nehty.. Dlouhé mám svoje, ale nechávám si je poslední dobou potáhnout gelem, ten lak a vzor na nich zůstane a nemusím si pořád lakovat nehty. Taková výhoda, no..
Bolí mě dneska nějak záda, jsem divně spala :D! Šla jsem spát ve dvě ráno, s tím, že jsem si pořád myslela, že prostě neumím dokonale filozofii, ráno bylo vstávání těžké.. No a nakonec? Dětska byli za ní, aby to odložila.. Já vím, je blbé oslovovat 18ti leté spolužáky dětska, ale jsem tak zvyklá.. :D Nebo spíš.. Mnoho z nich je ještě puberťáky. No ono to je jedno..
Chtěla jsem se zase jen ozvat, nebojte se, dnes si stěžovat nebudu.. Je to zbytečné a akorát bych vás otravovala. I když si to možná nikdo nepřečte.

Mějte se :),
Ms. SeCReT


~ Vím, že už není podzim..

26. january 2013 at 21:41 | Ms.SeCReT
Ano, vím, že už není podzim.. Nezaspala jsem. Jen nemám čas udělat design. Pardón.
>>> Ten obrázek. Snad náhoda? Zadám slovo winter.. A? První mi vyjede tento obrázek, no ano. Jak ráda bych byla tou malou holčičkou, bez starostí, bez těžkých a zlých myšlenek. Prostě si jen hrála, nemyslela na to, co bude zítra. Neměla žádné problémy.. Smála se. I když já se směju. Je důležité, aby se člověk v tomto ''krásném'' světě uměl radovat z maličkostí. Ano, umím to, ale taky musím nad každou tou horší maličkosti moc přemýšlet. Moc si jí brát a tak. Proč chtějí být děti dospělými? Proč se těšíme na patnáctiny a občanku, proč se těšíme na osmnáctiny aneb plnoletost, neb jestli chcete.. Dospělost.
Možná je to tím, že člověk stále chybuje? Ale z každé chyby jsme se měli poučit, ale jak v tomto případě? Vrátit se do dětství? Nejde. Vykládat jednou svým dětem, že je blbost, když chtějí být dospělí a stresovat je? Blbost. Způsobili by jsme jim jen trauma.
Chci toho tak moc?
Řekla bych, že ne.. I když, kdo ví.
Nevím, co psát. Cítím se trapně, pořád si stěžovat..
Mějte se krásně.
Ms. SeCReT

~ I hate myself.

24. january 2013 at 21:19 | Ms.SeCReT |  Writting
Mám chvíli času (překvapivě!) a mám chuť si nadávat, zase moc přemýšelet.. A hlavně, nadávat si!

Nesnáším svou hlavu,
která plodí myšlenky.
Nesnáším se,
že nad vším musím moc uvažovat.
Nesnáším svůj obličej,
který vídám ráno v zrcadle.
Nesnásím své tělo,
když ho vidím nahé i oblečené!
Nesnáším svůj hlas,
je mi, samé, ze sebe zle!
Nesnáším se celá,
protože kdybych nebyla, nebylo by mé trápení.

~ I'm feel sick.

24. january 2013 at 21:05 | Ms.SeCReT
Jako zbitej pes..

Ahojté,
jak se máte? Já bídně, i když.. mohlo by být hůř. Jenže.. Je mi nějak zle. Už od včera. Včera mě bolelo pořádně břicho.. Pak to přešlo a dneska? Myslela jsem, že v té škole umřu :/. Ještě štěstí, že kámoška měla prášek..
Přišla jsem domů, něco snědla, dala si kafé.. Chvíli spočla a šla ke kamarádce, která hlídala malou sestru :). Ona je tak milá a hezká. Tak mi trochu stoupla nálada.. I když jsem si vzpomněla na to, že ten čas tak rychle utíká mě čeká maturita, přijímačky na VŠ.. Začíná u mě nastupovat pomalu, ale jistě stres. Bohužel.. :( Takže je večer a mě nastupuje můj stresový stav, spojený s bolestí žaludku apod. Supér.. Zítra mám jít spát k té kamarádce, bude tam spát i malá, tak snad se odreaguju, rozveselím a tak. Držte mi pěsti!

Fuck you, you and you? Too!

23. january 2013 at 21:11 | Ms.SeCReT
Ahojté..
Já vlastně ani nevím, co psát.. Chtěla bych napsat všechno a vlastně nic. Cítím se sama a chci být ještě osamělejší!
Zní to divně, co?!
Zas to pos*ané období! Nikdy, nikdy, nikdy, .. asi NIKDY nebudu šťastná.
Píšou mi jen samí blbečci.. a nejhorší je, že i kamarád, kterého jsem měla (vlastně i mám!?) ráda se zbláznil?!
Prostě.. napsal mi o kamarádský sex! Chápete to? Kamaád, o kterém jsem si myslela, že mu můžu říct všechno. A on? Chce jen sex..
Napsala mi i moje taková první velká láska J., možná jsem tu o něm taky kdysi psala, asi jo.. A co chce? No jasně, sex.. Vlastně ten by přímo být nemusel, jak řekl! Co jako čeká? Asi bych mu měla být vděčná, ne?!
A co je nejhorší? Napsal mi i M. Na kterého jsem se zlobila, byla jsem zničena, zklamaná, rozhozená.. Začala jsem díky němu věřit znovu v lásku a on mě utvrdil v tom, že to nemá cenu. Láska není. Ne taková, jaká by být měla, nebo jakou bych jí chtěla..
A víte, co? Napsal mi pěkně.. A pak jestli by mě ještě někdy nemohl pozvat na kafé. A víte, co? Já bych tak strašně ráda šla. Na druhou stranu bych nevěděla, jak se k němu chovat, přece mi ublížil.. Nechtěla jsem mu napsat ne, ale ani ano.. Tak jsem mu napsala něco ve smyslu: "Noo.. někdy možná jo." Ale neodepsal.. Možná si dělal jenom srandu. Je možná dobře, že mi nepíše, bojím se, že i přes to všechno, ho mám stále ráda.. Cítím to, cítím.. Přímo u srdce! Ale bylo by hloupé s nim někam jít, protože i přes to všechno je strašně hodný, zas bych mu na to skočila.. A co kdybych se znovu zamilovala? Ne nesmím! Ne do něj! I když tak ráda bych s nim šla.. Poslouchal mě, hladil mi duši.. Vlastně jsem mu za ty krásné chvíle vděčná, ale..
Jsem prostě divná.. Nechte mě všichni prostě být! Fuck you! :'(

Ms. SeCReT