Fuck you, you and you? Too!

23. january 2013 at 21:11 | Ms.SeCReT
Ahojté..
Já vlastně ani nevím, co psát.. Chtěla bych napsat všechno a vlastně nic. Cítím se sama a chci být ještě osamělejší!
Zní to divně, co?!
Zas to pos*ané období! Nikdy, nikdy, nikdy, .. asi NIKDY nebudu šťastná.
Píšou mi jen samí blbečci.. a nejhorší je, že i kamarád, kterého jsem měla (vlastně i mám!?) ráda se zbláznil?!
Prostě.. napsal mi o kamarádský sex! Chápete to? Kamaád, o kterém jsem si myslela, že mu můžu říct všechno. A on? Chce jen sex..
Napsala mi i moje taková první velká láska J., možná jsem tu o něm taky kdysi psala, asi jo.. A co chce? No jasně, sex.. Vlastně ten by přímo být nemusel, jak řekl! Co jako čeká? Asi bych mu měla být vděčná, ne?!
A co je nejhorší? Napsal mi i M. Na kterého jsem se zlobila, byla jsem zničena, zklamaná, rozhozená.. Začala jsem díky němu věřit znovu v lásku a on mě utvrdil v tom, že to nemá cenu. Láska není. Ne taková, jaká by být měla, nebo jakou bych jí chtěla..
A víte, co? Napsal mi pěkně.. A pak jestli by mě ještě někdy nemohl pozvat na kafé. A víte, co? Já bych tak strašně ráda šla. Na druhou stranu bych nevěděla, jak se k němu chovat, přece mi ublížil.. Nechtěla jsem mu napsat ne, ale ani ano.. Tak jsem mu napsala něco ve smyslu: "Noo.. někdy možná jo." Ale neodepsal.. Možná si dělal jenom srandu. Je možná dobře, že mi nepíše, bojím se, že i přes to všechno, ho mám stále ráda.. Cítím to, cítím.. Přímo u srdce! Ale bylo by hloupé s nim někam jít, protože i přes to všechno je strašně hodný, zas bych mu na to skočila.. A co kdybych se znovu zamilovala? Ne nesmím! Ne do něj! I když tak ráda bych s nim šla.. Poslouchal mě, hladil mi duši.. Vlastně jsem mu za ty krásné chvíle vděčná, ale..
Jsem prostě divná.. Nechte mě všichni prostě být! Fuck you! :'(

Ms. SeCReT
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H.I.L. H.I.L. | Web | 24. january 2013 at 22:31 | React

Kluci jsou pitomci, všichni. Je to hrozný, člověk prostě nemůže v tomhle věku najít někoho normálního... Vím, jak se cítíš, mně se vždycky líbí jen nějací pitomci... Ach jo, je to nespravedlivý... Ale musíme to přejít. Pak se to bude zlepšovat. Snad...

2 Mad Jerk Mad Jerk | Web | 26. january 2013 at 18:45 | React

Chlapi jsou divní. Ale s chlapem hrozně a bez něj ještě hůř. Co kdybys prostě na to kafe zašla,pokud ještě bude mít chuť a užila si to? Jedno odpoledne přece nemůže nic zkazit. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama