~ I'm feel sick.

24. january 2013 at 21:05 | Ms.SeCReT
Jako zbitej pes..

Ahojté,
jak se máte? Já bídně, i když.. mohlo by být hůř. Jenže.. Je mi nějak zle. Už od včera. Včera mě bolelo pořádně břicho.. Pak to přešlo a dneska? Myslela jsem, že v té škole umřu :/. Ještě štěstí, že kámoška měla prášek..
Přišla jsem domů, něco snědla, dala si kafé.. Chvíli spočla a šla ke kamarádce, která hlídala malou sestru :). Ona je tak milá a hezká. Tak mi trochu stoupla nálada.. I když jsem si vzpomněla na to, že ten čas tak rychle utíká mě čeká maturita, přijímačky na VŠ.. Začíná u mě nastupovat pomalu, ale jistě stres. Bohužel.. :( Takže je večer a mě nastupuje můj stresový stav, spojený s bolestí žaludku apod. Supér.. Zítra mám jít spát k té kamarádce, bude tam spát i malá, tak snad se odreaguju, rozveselím a tak. Držte mi pěsti!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H.I.L. H.I.L. | Web | 24. january 2013 at 22:35 | React

Neboj se. Vím, že je snadný to říkat, já se taky před každou zkouškou stresuju jak něco a bojím se. A to moje zkoušky z frániny jsou maturitní testy. Tudíž už mám těch stresů za sebou dost. Ale vážně, pořád to můžeš napsat či namluvit i na 4, stejně se na vysvědčení nikdo nedívá, v dnešní době stačí projít a konec. Tak neboj, to zvládneš :)

2 H.I.L. H.I.L. | Web | 24. january 2013 at 23:46 | React

Vím, že je to všechno hrozně těžké. V podstatě člověk přijímá, že dospěl a už se o sebe stará sám. Možná i z toho máš strach... A vím, že je děsivá představa, že by ses nedostala na vejšku, mám to doma to stejný se sestrou, ale pořád máš možnost si najít brigádu nebo si odjet do ciziny. Pořád máš možnosti, další rok to půjde zase :) Lepší věřit než-li tomu propadnout, není-liž pravda? :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama