~ Vím, že už není podzim..

26. january 2013 at 21:41 | Ms.SeCReT
Ano, vím, že už není podzim.. Nezaspala jsem. Jen nemám čas udělat design. Pardón.
>>> Ten obrázek. Snad náhoda? Zadám slovo winter.. A? První mi vyjede tento obrázek, no ano. Jak ráda bych byla tou malou holčičkou, bez starostí, bez těžkých a zlých myšlenek. Prostě si jen hrála, nemyslela na to, co bude zítra. Neměla žádné problémy.. Smála se. I když já se směju. Je důležité, aby se člověk v tomto ''krásném'' světě uměl radovat z maličkostí. Ano, umím to, ale taky musím nad každou tou horší maličkosti moc přemýšlet. Moc si jí brát a tak. Proč chtějí být děti dospělými? Proč se těšíme na patnáctiny a občanku, proč se těšíme na osmnáctiny aneb plnoletost, neb jestli chcete.. Dospělost.
Možná je to tím, že člověk stále chybuje? Ale z každé chyby jsme se měli poučit, ale jak v tomto případě? Vrátit se do dětství? Nejde. Vykládat jednou svým dětem, že je blbost, když chtějí být dospělí a stresovat je? Blbost. Způsobili by jsme jim jen trauma.
Chci toho tak moc?
Řekla bych, že ne.. I když, kdo ví.
Nevím, co psát. Cítím se trapně, pořád si stěžovat..
Mějte se krásně.
Ms. SeCReT
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H.I.L. H.I.L. | Web | 27. january 2013 at 20:41 | React

S tím designem to nevadí, podívej se na mě, já mám design snad od počátku věků a ještě jsem neměla čas s tím něco udělat. Už by bylo na čase...
Smích... Těžko říci, zda je dobré se stále smát. Jistě, smích pomáhá, ale stojí za to skrývat se za úsměv? Jistě, abychom se vyvarovali tomu, aby se nás ostatní ptali, co s námi je, ale je to pak pokládáno za úsměv?
Jinak myslím, že člověk vždy chce to, co mít nemůže. Malé děti chtějí být dospělými, protože v nich vidí své vzory, vidí, jak jsou majestátní a odvážní a chtějí být jako oni. Ale když pak dorostou do věku, kdy si začnou uvědomovat, jak moc jim chybí dětství, je to z toho důvodu, že v té době neměli žádné starosti. Nemuseli se o nic starat, jelikož se o vše starali dospělí, kteří byli jejich vzory. Ale v tu chvíli jim nedocházelo, že tu odpovědnost pak budou muset převzít taky...

2 Mad Jerk Mad Jerk | Web | 28. january 2013 at 19:39 | React

Na stěžování přece není nic špatnýho. Je to tvůj blog, tvoje pocity, tvoje myšlenky, tvůj život. Proto si stěžuj a stěžuj, jak je ti jen libo. A koho to nezajímá, nahoře je křížek.

Taky patřím k těm, kteří chtěli rychle vyrůst. Ach, jak ráda bych teď byla tou malou pětiletou holčičkou, která nic neřešila a nemusela řešit..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama