February 2013

~ Tak nějak, má realita!

6. february 2013 at 20:14 | Ms.SeCReT |  Poesy
Vše je pomíjivé..

Dnes svěřuji tajemství papíru,
jsem spokojená - nad míru,
že hledám přítele ve stohu
- jen tomu, se totiž svěřit mohu.
Dejte mi propisku, napíšu stránku,
nečekej, ale, lilie v zámku!
Napíši slovo, napíši větu,
své utrpení - dám možnost poznat světu.
Jsem jen lidská hmota,
co ''á'' s ''bé'' motá.
Jsem ta, co se bezmocná cítí,
pro kterou, možná, budeš trhat kvítí.
Kvítí, co položíš na můj hrob,
pokud, ovšem nejsi snob!
Polož mi tam růži,
jednou budeš, také, v mé kůži
a budeš chtít, ať někdo na Tebe položí kytici,
pomalu.. Chytáš se na mou udici.
Přemýšlím, co je to život
- svět plný nicot,
jsem vlastně také nic
a myslíš si, že Ty jsi víc?!
Nenech se zmást..
Včelám jednou také dojde plást!
Kytkám voda, zase
- jsou mrtvé, zdá se.
Příroda je vytvořila,
do ''světového ráje'' ponořila,
pak jim půdou poslouží,
každý si svůj klid zaslouží!

~ Tak krásně..

4. february 2013 at 0:05 | Ms.SeCReT
~ Jsem se dlouho neměla..
Ahoj :)!
Řekla jsem si, že si oddech zasloužím. A tak jsem tedy přijala pozvání jednoho.. Říkejme mu P. Pozvání na večeři. Tak krásně jsem se dlouho neměla. A snad to byla ta nejromantičtější věc, kterou jsem zažila? Asi ano.. Ta večeře, on.. Všechno bylo tak úžasné :).
Ne, nezamilovala jsem se. Vím, že si to teď nemohu dovolit, jsem před matuitou a láska nebo vztah by mi nepřinesli nic dobrého. Na druhou stranu si říkám, že je tolik lidí, co s někým chodí a budou teď maturovat.. A takových lidí bylo.. Proč bych to tedy nemohla zvládnout také? Možná si to prostě říkám proto, že se zamilovat nechci, nechci zase trpět.. Možná, proto, že ani nemám do koho. Ale ta večeře.. Taková romantika! Byla jsem k němu vedená zachycená za jeho rámě. Gentlemansky mi byl sundán kabát. Rozsvíceny svíčky.. Večeře připavena přímo ním. Popíjení vína. Ta tma a jen záře svíček!
Bylo mi strašně sympatické, že si tím nic nesliboval. Krásně jsme si povídali, smáli se.. A pak se stal tak neodolatelným. Cítila jsem, jak moc bych ho chtěla políbit, ale nechtěla jsem. Pouze jsme flirtovali.. Pusa přišla až v několika posledních minutách před odchodem. Líbal tak něžně, ach! Samozřejmě mě pak dopovodil na zastávku..
A já jsem byla jako zasněná. Děkuji mu. :)

Ms. SeCReT

~ Touha.

1. february 2013 at 0:05 | Ms.SeCReT |  Writting
Co je to touha?

- Chtění..
- Dotek..
- Láska..
- Vášeň..
- Intimita..

Ach.. Jak ráda bych svou touhu zase jednou ukojila. Jak ráda bych cítila doteky některého člověka. (opačného pohlaví) Chtěla bych cítit to napětí; očekávání, co příjde. Cítit jen dech.. Uvolnit se a na všechno zapomenout. Dech, který by se rozplýval na mém krku. Pootevřená ústa čekající na polibek. Cítit vášeň mezi námi.
Napětí, co mám v sobě by se vytratilo. Můj mozek by nemyslel na nic. Oddaná jen tobě.. Pomalu bych roztávala, má duše by se vznášela. Touha.. Touha.. A zase jen touha.
Je mnohem větší pokud se cítíš sám, je čím dál větší, když si uvědomuješ, co Ti chybí. Její velikost narůstá každý den. Den, co den, touha sílí. Začíná ovládat Tvé tělo. Začíná potlačovat ostatní myšlenky. A Ty.. Toužíš. Toužíš po tom všem, co teď nemáš. Toužíš po tom, co chceš. Toužíš.. Toužíš.. Toužíš!