~ Tak krásně..

4. february 2013 at 0:05 | Ms.SeCReT
~ Jsem se dlouho neměla..
Ahoj :)!
Řekla jsem si, že si oddech zasloužím. A tak jsem tedy přijala pozvání jednoho.. Říkejme mu P. Pozvání na večeři. Tak krásně jsem se dlouho neměla. A snad to byla ta nejromantičtější věc, kterou jsem zažila? Asi ano.. Ta večeře, on.. Všechno bylo tak úžasné :).
Ne, nezamilovala jsem se. Vím, že si to teď nemohu dovolit, jsem před matuitou a láska nebo vztah by mi nepřinesli nic dobrého. Na druhou stranu si říkám, že je tolik lidí, co s někým chodí a budou teď maturovat.. A takových lidí bylo.. Proč bych to tedy nemohla zvládnout také? Možná si to prostě říkám proto, že se zamilovat nechci, nechci zase trpět.. Možná, proto, že ani nemám do koho. Ale ta večeře.. Taková romantika! Byla jsem k němu vedená zachycená za jeho rámě. Gentlemansky mi byl sundán kabát. Rozsvíceny svíčky.. Večeře připavena přímo ním. Popíjení vína. Ta tma a jen záře svíček!
Bylo mi strašně sympatické, že si tím nic nesliboval. Krásně jsme si povídali, smáli se.. A pak se stal tak neodolatelným. Cítila jsem, jak moc bych ho chtěla políbit, ale nechtěla jsem. Pouze jsme flirtovali.. Pusa přišla až v několika posledních minutách před odchodem. Líbal tak něžně, ach! Samozřejmě mě pak dopovodil na zastávku..
A já jsem byla jako zasněná. Děkuji mu. :)

Ms. SeCReT
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 best-shows best-shows | Web | 4. february 2013 at 0:13 | React

Ahoj, miluješ seriály? Omlouvám se, že nepíši k tématu, ale na mém blogu probíhá konkurz na adminy. Takže pokud by měl/a zajám, mrkni na to :) Jinak to prosím ignoruj. Děkuji a krásný večer přeji ;)

2 H.I.L. H.I.L. | Web | 5. february 2013 at 17:25 | React

Páni, to zní perfektně, jako z pohádky :)
A s láskou, nad tím nepřemýšlej, buď dorazí sama nebo ne :)
děkuju za to, že jsi při mně ♥ já si myslím, že člověk se většinou stává silnějším po šikaně, jen to musí nejdřív přestat, aby se tak mohl cítit. Protože málo kdo zvládne být v jejím průběhu...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama