March 2013

~ Tak zase jednou, aby se neřeklo..

7. march 2013 at 20:24 | Ms.SeCReT
Ahojté,
tak zase jednou.. Aby se neřeklo, že na blog úplně zapomínám. Prostě jen nemám čas. Ale s tím se nedá nic dělat, čeká mě maturita. Už je za dveřmi a ustavičně na ně buší!
Asi bych toho měla hodně, co napsat, na druhou stranu ani nevím co. Můj život se teď točí kolem spánku, učení se, jídla a pití. Ach ano.. Špatné. Ale co se dá dělat. Taky mám obavy, zda všechno zvládnu, ale prostě musím! Prosím..
Snad se mi další významný krok v mém životě povede, snad se dostanu na vysněnou školu, prosím! Nechci být sobecká, jen chci, aby se mi splnil můj sen, prosím.
Jinak.. Minulý víkend.. Pamatujete si na článek, kdy jsem psala o romantické večeři? Minulý víkend, tedy v sobotu večer jsem si našla chvíli toho času.. Prostě jsem si řekla, že nemohu stále sedět doma, nejspíš bych se zbláznila! Zdá se mi, že blázním již teď. No, ale o tom bláznění to je něco jiného. Prostě.. Byla jsem opět s nim, s P. Bylo to fájn.. Večeře, film a nakonec jsem u něj zůstala přes noc. Bála jsem se, aby na mě nespěchal, či nenaléhal, ale bylo to zbytečné. Je opravdu hodný, milý a pozorný. Na druhou stranu mám ale strach. Bojím se, že.. Že je stejný jako ostatní, na druhou stranu ale doufám, že ne.
Ale nechci to řešit, nechci být zklamaná, nechci se bát apod.
Přeji vám, ať se vám daří, jak ve škole, tak v osobním životě. Mějte se krásně :) a zas, snad brzy..

Ms. SeCReT