Comments

1 Jasmine Jasmine | Web | 28. march 2013 at 22:18 | React

Chápu, jak to musí být těžké a přeju ti, aby ti to vyšlo. Moje sestra se taky snaží dostat na vejšku a vidím, jak strašně na tom pracuje.
Hlavně si občas dávej pauzy, jinak tě to přizabije a nakonec to k ničemu nebude.
Jinak jsem ráda, že jsi s P., hlavně doufám, že ti to dobře vyjde.
A taky se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla. Jak sis asi všimla, zanechala jsem blogu a nevím, jestli se ještě vůbec někdy vrátím. Prostě asi jen potřebuju, aby si ostatní mysleli, že jsem šťastná a neryli do mě pořád ve škole. A jestli jsem šťastná? Ani nevím, už nevím, co jsem. Na popsání bych potřebovala asi celou knihu a stejně by to nikdo nepochopil. Už se ztrácím v tom, jestli vůbec chápu sama sebe. A proč si to všechno vůbec dělám...
Ale nechci ti tím tady spamovat komentář, chtěla jsem ti jen říct, že jsem ráda, že se teď máš docela fajn (nepočítaje tu školu, ale ta je hrozná vždycky) a že je fajn tě zase vidět.

2 Jasmine Jasmine | Web | 4. april 2013 at 22:47 | React

Nevím, jestli se vrátím... Sice mi to chybí, ale... Vážně nedokážu žít s tím, že si ten blog čtou moje "kamarádky", které mi nerozumí a pak mi to jen vyčítají. Už nemůžu prostě... A na další blog už asi nemám... Ještě uvidím, jak to půjde, o změnách ti dám vědět...

3 Kat. Kat. | Web | 11. may 2013 at 11:00 | React

Maturity jsou už v plném proudu, mám takový pocit. Nebo už je po nich? Minulé dva týdny to u nás ve škole vypadalo jako na bleším trhu, protože nikdo nevěděl, kolik je hodin. Veškeré hodiny na škole byly zastavené a zvonek tím pádem nezvonil - kvůli maturitám. Měla jsem možnost vidět vystresované lidi, jak si ještě předčítají látku, aby něco nepohnojili. Když si představím, že toto bláznovství mě čeká za tři roky,.. Je to děsivá skutečnost.
Čas se uklidnit, pročistit si mysl a zajít ven, nebo prostě někam, s těmi, které milujeme, by si měl najít každý. Prostě by měl nějaký zůstávat v zásobě vždy. Škola mě taky zaměstnává, a to, jak jsem napsala, jsem teprve v prváku :) Ale stejně jsem si našla čas na svůj blog, protože konečně vím, jakým směrem by se měl opravdu ubírat. Konečně! Věděla jsem to vždy, ale až teď jsem si to uvědomila úplně, z celé osobnosti.
Ať se ti maturita povede, držím palce, i když je na to možná už pozdě (na držení palců).

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.