May 2013

~ Anthem of gratuation! :D

31. may 2013 at 18:11 | Ms.SeCReT
Aneb.. Když maturuješ a potřebuješ nakopnout! :D
Ne jen tak jsem jí poslouchala..


"Tu zkoušku musím zvládnout sám
a trénink je věc má.."

"Můj osud nic nezmění.."

"Každé výzvě se postavím,
už není proč se bát,
o své místo pod sluncem
se musí bojovat..!"

~ So, so, sooo.. Tired!

30. may 2013 at 21:21 | Ms.SeCReT
Because, I hate rinning!

Ahoj všem,
tak co, jak se máte? Myslím, že mou odpověď již znáte.. Ano, jsem unavená! To počasí mě tak unavuje, vyčerpává, vysává energii a mohla bych to pojmenovat ještě milióny slovy. No, možná ne milióny, ale troška nadsázky neuškodí.
I když ani na tu nemám sílu. Vlastně ji nemám na nic.

Za co, pane Bože, za co?!

Troška citace T. Kluse, proč ne?! Vlastně já ani nějak nevím, co psát. Ráda bych zde zase napsala nějaký doost vtipný článek, na který jsou někteří návštěvníci (věrní) zvyklí. Ale ne, mě to nejde. Takže, co tento článek má znamenat? Sebelítost.. aneb článek o ničem. Jen o tom, jak mě všechno s... ŠTVE!
Noo.. Jinak dneska jsem se překonala a po dlouhé době vstala zase jednou brzy :D. A to v 6 ráno.. Byl to boj, řeknu vám. Nemohla jsem usnout a ještě ve 3 ráno jsem měla oči jak rakeťáky :D. Ach, kéž bych byla rakeťák! Kdo jde do toho se mnou a postaví raketu? Vypálíme se někde do vesmíru a možná doletíme i zpátky :D, ehm.. No, možná :D, nebudeme s tím raději počítat, že.. Pak mě brácha kolem půl 5 vzbudil, že řvu ze spaní a všechny budím.. No, to se jim učitě jen zdálo :D. Tak jsem se našzvaně pokoušela zase usnout, ale moc to nešlo. Takže jsem naspala za dnešek ani né 2,5 hoďky.. A pak se divím, že jsem unavená, co?! :D Nedostatkem spánku to učitě nebude. Jsem protivná? Možná, trošku.. :D Trošičku, trošililinku.. a stačilo by, ne? Nebudu ze sebe dělat magora :D, či nějakou pubertální slečinku.
Já bych si tak ráda pořádně zanadávala, ale nikdo mi nedá důvod.. :D Nechci ani řvát po někom, spíše bych vyřvala vztek!
Asi si zítra zajdu do lesa.. Ne, to ne :D, vystrašila bych zvířata. Zajdu někam do pole.. S mým štěstím se do něj propadnu :D.
Ano.. To jsem tak včera, když bylo alespoň trochu hezky hrábala trávu.. Jsem hotová, odnáším hrábě.. A co se nestalo? No, zkuste hádat.. Že nevíte? Snažte se.. :D
No dobře, když jinak nedáte a všechny vás to očividně zajímá, tak já vám to řeknu :D. Prostě se mi levá noha, až po koleno propadla do země! :D Au! Nechápala jsem, vlastně to asi nechápu ani teď.. Říkám si, že přece nejsem tak těžká, aby se pode mnou propadala zem.. No, ale asi jsem :D. Nebo to bylo nějaké znamení? Ve stylu - Zamysli se, jinak skončíš v pekle?! Kdo ví.. :D
Jestli peklo existuje skončí tam většina nás.
Ha, mám plán na víkend.. Respektive i na po a út.. Učit se! :D Joo! Faňde mi.. Stejně na to nedojde a na přijímačky na VŠ půjdu opět nepřipravená. Tak mi alespoň držte pěsti :).

Zdar a sílu najde v sýru!

Asi si ho dám pořádnou dávku! :D
Mějte se..
Ms. SeCReT

~ Is it a joke?

28. may 2013 at 20:05 | Ms.SeCReT
Aneb - počasí si dělá, co chce! Už mě to nebaví!
Chci léto, chci Sluníčko, teplo.. A oblíkat se jen tak, ''aby se neřeklo'' :D. Už mě nebaví vycházet do té zimy! Vždyť zimy jsme si užili už dostatek!

Jsem to ale nezdvořák - Zdravím vás!
Jak se máte? :) Já se mám.. No, vlastně ani nevím. Je to takové divné. Mám volno a nic se mi nechce. Asi za to může právě to počasí! Hledám brigádu, už se mi pár lidí ozvalo, tak snad něco vyjde! Musí! Nechce se mi dopoledne sedět doma.. A hlavně, každá koruna se hodí. Navíc bych si ráda prostě koupila něco za své.. Ne darované, ale vlastnoručně vydělané! :)
Chápete.. Snad se mi ozvou, co nejdříve! :)
Takže, co budu dělat do konce tohoto týdne? Noo.. kdo ví. Asi dopoledne spát :D, odpoledne venek a večer nějaké ty filmy. V pondělí pro maturitní vysvědčení a ve středu a v pátek poslední přijímačky. Tak mi držte pěsti! :)
Pak snad budu moct do práce.. Aneb..

"Kdo hledá, najde!"

Já hledám, takže věřím, že najdu. :) No, jinak nemám asi dneska nic zajímavého. Jen jsem si koupila dneska pudr (ten starý byl skvělý, takový ten perlový, ale vysypal se :/) a novou součást na ecigaretu. Byla jsem totiž s mamkou ve městě.. Na kafčo :). Příjde mi, že teď máme takový dospělejší a hlavně lepší vztah, alespoň o něco..
Mějte se krásně..

Ms. SeCReT

~ Člověk s maturitou - now, it is my status!

27. may 2013 at 21:51 | Ms.SeCReT
Ahojté..
Ano, nebyla jsem zde dost dlouho. To víte, maturitní ročník. Asi sem už ani nikdo nechodí, ale to mi nezabrání sem psát. 22. bylo mé osudové datum, neb jsem měla poslední část maturity - tu njtěžší - ústní. Řeknu vám, byly to nervy..
A dopadlo to nad očekávání dobře :), doufala jsem v to, že prostě odmaturuji, říkala jsem, že mi stačí za 16 (4 x 4) a nakonec? Ano, pochlubím se! - 1, 2, 2, 3.. Wow! :) Jsem nadmíru spokojená. A hlavně, žije se mi teď tak lehčeji. Vím, že jsem zvládla svou první velkou zkoušku! Ne nadarmo se říká, že maturita je zkouškou dospělosti!
Ach, to znamená, že jsem opravdu dospělá. Tu maturitu mi už nikdo nevezme a bohužel mi ani nikdo nevrátí ''mládí,'' mládím teď spíše myslím dětství, aby jste si nemysleli. Vím, že mladá stále jsem, ale už to není tak lehké, jako to bývalo.
Už mám za sebou i dvoje přijímačky a dvoje jsou přede mnou. Na jednu vysokou jsem dokonce i předběžně přijatá. Takže aspoň nějaká malá naděje. I když přijímačky na mou vysněnou školu mě teprve čekají. Tak mi prosím držte pěsti, myslím si, že totiž štěstí k tomu se dostat tam, kam chci, je důležité.

"Věř, běž a dokážeš!"

Vím, že na tento citát je i ironický komentář, ale toho já se držt nebudu! Budu věřit a půjdu. Budu se snažit, aby se můj sen stal skutenčostí. Nejsem sobecká, jen chci být šťastná. Myslím si, že na to mám právo.. Jako každý!
Hezký den :).

Ms. SeCReT