~ Člověk s maturitou - now, it is my status!

27. may 2013 at 21:51 | Ms.SeCReT
Ahojté..
Ano, nebyla jsem zde dost dlouho. To víte, maturitní ročník. Asi sem už ani nikdo nechodí, ale to mi nezabrání sem psát. 22. bylo mé osudové datum, neb jsem měla poslední část maturity - tu njtěžší - ústní. Řeknu vám, byly to nervy..
A dopadlo to nad očekávání dobře :), doufala jsem v to, že prostě odmaturuji, říkala jsem, že mi stačí za 16 (4 x 4) a nakonec? Ano, pochlubím se! - 1, 2, 2, 3.. Wow! :) Jsem nadmíru spokojená. A hlavně, žije se mi teď tak lehčeji. Vím, že jsem zvládla svou první velkou zkoušku! Ne nadarmo se říká, že maturita je zkouškou dospělosti!
Ach, to znamená, že jsem opravdu dospělá. Tu maturitu mi už nikdo nevezme a bohužel mi ani nikdo nevrátí ''mládí,'' mládím teď spíše myslím dětství, aby jste si nemysleli. Vím, že mladá stále jsem, ale už to není tak lehké, jako to bývalo.
Už mám za sebou i dvoje přijímačky a dvoje jsou přede mnou. Na jednu vysokou jsem dokonce i předběžně přijatá. Takže aspoň nějaká malá naděje. I když přijímačky na mou vysněnou školu mě teprve čekají. Tak mi prosím držte pěsti, myslím si, že totiž štěstí k tomu se dostat tam, kam chci, je důležité.

"Věř, běž a dokážeš!"

Vím, že na tento citát je i ironický komentář, ale toho já se držt nebudu! Budu věřit a půjdu. Budu se snažit, aby se můj sen stal skutenčostí. Nejsem sobecká, jen chci být šťastná. Myslím si, že na to mám právo.. Jako každý!
Hezký den :).

Ms. SeCReT
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Vendulka. Vendulka. | 29. may 2013 at 19:53 | React

Moc gratuluju!:)Jaká vysoká je tvoje vysněná?:)Držím pěsti,aby se ti splnil sen:)

2 Jasmine Jasmine | Web | 31. may 2013 at 22:09 | React

Moc ti to přeju :) A omlouvám se, že jsem tu tak pozdě, ale taky to nemám teď ve škole nejlehčí, každej den ležím v učení a už to nezvládám...
Ale tohle je o tobě a o tvém úspěchu :) Vím, jaký s tím měla obavy sestra, takže věřím, jaká to musí být úleva :) taky to znám ;) a s tou vejškou ti to přeju! kam bys chtěla? :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama