~ So, so, sooo.. Tired!

30. may 2013 at 21:21 | Ms.SeCReT
Because, I hate rinning!

Ahoj všem,
tak co, jak se máte? Myslím, že mou odpověď již znáte.. Ano, jsem unavená! To počasí mě tak unavuje, vyčerpává, vysává energii a mohla bych to pojmenovat ještě milióny slovy. No, možná ne milióny, ale troška nadsázky neuškodí.
I když ani na tu nemám sílu. Vlastně ji nemám na nic.

Za co, pane Bože, za co?!

Troška citace T. Kluse, proč ne?! Vlastně já ani nějak nevím, co psát. Ráda bych zde zase napsala nějaký doost vtipný článek, na který jsou někteří návštěvníci (věrní) zvyklí. Ale ne, mě to nejde. Takže, co tento článek má znamenat? Sebelítost.. aneb článek o ničem. Jen o tom, jak mě všechno s... ŠTVE!
Noo.. Jinak dneska jsem se překonala a po dlouhé době vstala zase jednou brzy :D. A to v 6 ráno.. Byl to boj, řeknu vám. Nemohla jsem usnout a ještě ve 3 ráno jsem měla oči jak rakeťáky :D. Ach, kéž bych byla rakeťák! Kdo jde do toho se mnou a postaví raketu? Vypálíme se někde do vesmíru a možná doletíme i zpátky :D, ehm.. No, možná :D, nebudeme s tím raději počítat, že.. Pak mě brácha kolem půl 5 vzbudil, že řvu ze spaní a všechny budím.. No, to se jim učitě jen zdálo :D. Tak jsem se našzvaně pokoušela zase usnout, ale moc to nešlo. Takže jsem naspala za dnešek ani né 2,5 hoďky.. A pak se divím, že jsem unavená, co?! :D Nedostatkem spánku to učitě nebude. Jsem protivná? Možná, trošku.. :D Trošičku, trošililinku.. a stačilo by, ne? Nebudu ze sebe dělat magora :D, či nějakou pubertální slečinku.
Já bych si tak ráda pořádně zanadávala, ale nikdo mi nedá důvod.. :D Nechci ani řvát po někom, spíše bych vyřvala vztek!
Asi si zítra zajdu do lesa.. Ne, to ne :D, vystrašila bych zvířata. Zajdu někam do pole.. S mým štěstím se do něj propadnu :D.
Ano.. To jsem tak včera, když bylo alespoň trochu hezky hrábala trávu.. Jsem hotová, odnáším hrábě.. A co se nestalo? No, zkuste hádat.. Že nevíte? Snažte se.. :D
No dobře, když jinak nedáte a všechny vás to očividně zajímá, tak já vám to řeknu :D. Prostě se mi levá noha, až po koleno propadla do země! :D Au! Nechápala jsem, vlastně to asi nechápu ani teď.. Říkám si, že přece nejsem tak těžká, aby se pode mnou propadala zem.. No, ale asi jsem :D. Nebo to bylo nějaké znamení? Ve stylu - Zamysli se, jinak skončíš v pekle?! Kdo ví.. :D
Jestli peklo existuje skončí tam většina nás.
Ha, mám plán na víkend.. Respektive i na po a út.. Učit se! :D Joo! Faňde mi.. Stejně na to nedojde a na přijímačky na VŠ půjdu opět nepřipravená. Tak mi alespoň držte pěsti :).

Zdar a sílu najde v sýru!

Asi si ho dám pořádnou dávku! :D
Mějte se..
Ms. SeCReT
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama