Comments

1 Kat. Kat. | Web | 6. june 2013 at 20:40 | React

Dost hluboký článek, co se týká mého myšlenkového hnutí. Tak teď se to ve mně hýbe pořádně. Je to vlastně úžasné, číst si o někom, že dokázal to, co si přál. Protože mi to tak nějak dává naději, že když si něco přejeme a jsme schopni pro to také něco udělat, máme šanci toho něčeho také dosáhnout.
Ten citát se mi neskutečně (nebo skutečně) líbí.
Upřímně doufám, že se taky naučím pár věcí, kterých bych chtěla dosáhnout, které bych chtěla umět. Vystupovat před lidmi, kteří mi nejsou libí, obhájit správnými argumenty svůj názor a vůbec názor vyjádřit, s čímž mám opravdový problém. Dost komplikovaná a emocionálně založená osobnost, to jsem já. Vše je pro mě o pocitu. Když mám psát slovíčka, například ze společenských věd, takovéty slovíčka, které se občas ani vyslovit nedají a které bych dnes určitě neopužila a kdo ví, jestli někdy vůbec, přesně vím, co které slovo (většinou) znamená. Vím to, ale neumím to napsat. Neumím ten pocit nashromáždit do písmen a slov a napsat, co vlastně ta daná fráze nebo slovo znamená v normální "vesnické" češtině.
Gratuluji Ti, že jsi se dostala v životě tak daleko a věř mi, že bez stresu by asi život nebyl životem. Mnoho stresu škodí, ale bez stresu život? Lidi se pořád stresují a něčeho se bojí. Myslím, že bych na ten strach mohla vymyslet citát: "Mnoho strachu škodí, žádný strach zabíjí." Člověk, který se nebojí o sebe ani o své blízké nebo o cokoliv, čehokoliv, nedožije dlouhého věku. Myslím si já, ať si říká, kdo chce, co chce.
PS: Anatomii lži jsem sledovala, mám stáhnutou 1. i 2. sérii, třetí jsem neviděla, neměla jsem přes prázdniny (ty minulé letní) čas, tak snad někdy v blízké době zase kouknu. Je zajímavé, jak dokáže pouhý jediný pohyb prozradit tolik, pokud ho postřehne správná osoba.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.